2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Kuzum ben de riskli gebeyim evde raporlu yatıyorum ama internetten bayağı aldım 😁
biz ıkıncı oğlumda bir sürü elbise almıştık. sonra hepsi elimizde kaldı. galiba oraya fazla takılmışım. travmaydı atlatmam lazım onu bugun alışveriş yapıcam ben de. travmayı kırarım en azından .

Günaydııın 🤰🤰🥰🥰 Yoğun bir haftasonu geçirdim. Arada uğrayıp bir iki okudum ama yazamadım. Nasılsınız bakalım, benim pipittin çok hareketlendi, doktorum izinli olduğu için ilk kez bu kadar göremeden zaman geçirdim. 10 şubatı iple çekiyorum. Bu arada cicilerinizi güle güle kullanın alışveriş yapanlar 😍 Benim ilk mahsulüm bitti 😅
Çok güzel güle güle kullansın inşallah annesi 😻

Günaydın güzel anneler🌸 ben nerdeyse 18 haftalık oldum ama hala çok sık idrara çıkıyorum bu durum çok yoruyo beni nedendir ki acaba var mı benim gibi çok sık idrara çıkan enfeksiyon falan da yok ama bebek yukarı çıkmadı diye mi anlamadım
Yok canım bende aynı sorun var ama benim miyomlarım var oda yapabilir normalde de olur dedi doktorum

Cumartesi randevum var ,nasipse cinsiyeti öğrenip merakımızı gidercez artık.:KK70: Bir de 3lü taramada zamanı gelmiş oluyor. 3lü tarama 2liye göre daha geniş çaplı ölçüm mü yapıyor? Birinden 3lü daha mühim diye duymuştum da
3lü bana göre mühim bir test değil. İkilisi temiz çıkana 3lü önermez bile doktorlar. En önemlisi detaylı ultrason.

Günaydın kızlar benim devlet te randevum ayın 10 daydi dün aradılar Dr bey görmek istyo dörtlü sonuçlarniz için bugün gidicm ama çağırdı için korkuyorum birde devlet İlk kez çağrılı yorum 😢
Boşluk vardır canım doktorun planları değişmiş izin almış bile olabilir. İnşallah güzel geçer 🙏🏼

3lü bana göre mühim bir test değil. İkilisi temiz çıkana 3lü önermez bile doktorlar. En önemlisi detaylı ultrason.
benım drum da 3luden hıc bahsetmeı dırek detaylı ultrasona odaklandı heyetım bıtınce 1 martta yapılacak ve o kadar gun oğlşu görmeden nasıö gececek kaçamak mı yapsam dıyorum :KK70:

benım drum da 3luden hıc bahsetmeı dırek detaylı ultrasona odaklandı heyetım bıtınce 1 martta yapılacak ve o kadar gun oğlşu görmeden nasıö gececek kaçamak mı yapsam dıyorum :KK70:
İki gebeliğimdede ikiliden sonra 3lü önermedi doktorlar ki kombin bir test olduğu için kafa karıştırmaya gerek yok diye düşünüyorum risk olsaydı yaptırırdım. Ay benimde 3 hafta sonra detaylı 1 marta randevu aldım ama hareketleri düzenli artık baya baya tekmeler yediğim için beklemek daha kolay 🤓
İçin rahat etmezse gidersin ya amannn görmeden de olmuyor 🫠

İki gebeliğimdede ikiliden sonra 3lü önermedi doktorlar ki kombin bir test olduğu için kafa karıştırmaya gerek yok diye düşünüyorum risk olsaydı yaptırırdım. Ay benimde 3 hafta sonra detaylı 1 marta randevu aldım ama hareketleri düzenli artık baya baya tekmeler yediğim için beklemek daha kolay 🤓
İçin rahat etmezse gidersin ya amannn görmeden de olmuyor 🫠
bugun sıkıldı bıraz yaaa zaman da gecmşyır j-kızımla eşim 8 bucukta cıktılar evden koca gün gectı sankı daha yarısı olmuş anca

Kızlar ben devletten kadın doğuma randevu almak istiyorum. Ama çıkan randevuların yanında açıklama oluyor gebe bakılmamaktadır diye. Ya kadın hastalıkları diyor ya da infertilite. İstanbulda yaşayanlar nasıl randevu alıyor kadın doğuma

X