2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Araştırma hastanesiyse öyle oluyo onlarda gebe polikliniğini seçiceksin muayene yerinde öyle bakıcaksın. Normal devlette de direk kadın doğuma alınıyo randevu

Eki Görüntüle 3380460 Arkadaşlar bende bunu beğendim anne yanı da alırım bir tane inşallah kullanışlı olur bence mayıs gibi almayı planlıyom daha erken gibime geliyor
Bende bu tip bir besik beğendim ama ben direkt bunu anne yanına koymayı planladim. Nasıl olurki acaba öyle, biraz büyüyüncede açıp kendi odasında yatak gibi kullanılir, çok kullanışlı geldi.

kızlar egzersiz, spor yapan var mı aranızda? ben bu aralar hareketsizlikten, gebelikten ve kilodan dolayı çok tıkanıyorum nefes nefese kalıyorum. daha önce düzenli bi spor hayatım olmadı. ara ara yaptım hep. şimdi istiyorum hem doğuma da destek olsun diye. tavsiye edeceğiniz bir şeyler var mıdır? özellikle nefes/ciğer açmak için ve doğuma yardımcı bir şeyler istiyorum...

Canım çok yürüyunce insana bir ağırlık çöküyor. Hayatım boyunca haldir haldir spor yapmadim ama hep kaslı sıkı bir vucudum vardi. Şimdi günlük çıkıp zaman geçirmeye çalışıyorum biraz yürüyüşlerle falan. Dün şehir dışına çıktık biraz dağ havası için. Şansımıza yolda off-road turnuvası gibi bir şey vardı dağ taş yürüdüm valla iyi geldi hamilelikte yapılacak en güzel spor bence yürüyüş gibi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…