2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Kızlar birşey dicem bnim karnm sağ tarafı şiş diğer tarafı inik öle komik sizdedee varmı yoksa yine bu gariplik bndenmi var teyzem bebek sağda normal dedi ama ne bilim emin olamadım birde sağda yatamıyorum aciyo

Evet benim de genelde sol tarafa toplaniyor dışarıdan yamuk gozukuyo

Canlar hurma yiyor musunuz sizde ? Ben günde 3 4 tane falan yiyorum ama bi yandan da rahmin yumuşamasına sebep oluyormus bi zarari olur mu sizce ?

Canlar hurma yiyor musunuz sizde ? Ben günde 3 4 tane falan yiyorum ama bi yandan da rahmin yumuşamasına sebep oluyormus bi zarari olur mu sizce ?
Sadece bildiğim son üç ay yeme demişti Dr kuzenime şuan yeniliyomu bilmiyorum ćanm çok tatlı istyo ama yiyemiyorum dişten

Bende de oluyor ozellikle sırt üstü yatınca net belli oluyor

Sadece bildiğim son üç ay yeme demişti Dr kuzenime şuan yeniliyomu bilmiyorum ćanm çok tatlı istyo ama yiyemiyorum dişten
Dogum zamani yenilmesi öneriliyor aslinda kolaylastiriyormus çünkü ama benim canim simdi istiyor cokta faydaliymis bi yandan. Ayy kıyamam iyi bilirim o diş ağrısını ☹

Kızlar 15 hafta 4 gunlukken cinsiyete kesin erkek dedi pipisini de gösterdi Dr ama akrabalarım ve arkadaşlarım diyor ki değişir cinsiyeti kesin olmaz falan diyorlar bu nasıl bir mantık sizce ?

Son aylarda günde 6-7 tane yenebilir deniliyor. Sen bu aylarda üç taneyi geçme bence. Hurma zaten çok faydalı ama bir yandan da şekerli olduğu için abartmamak lazım

Kızlar 15 hafta 4 gunlukken cinsiyete kesin erkek dedi pipisini de gösterdi Dr ama akrabalarım ve arkadaşlarım diyor ki değişir cinsiyeti kesin olmaz falan diyorlar bu nasıl bir mantık sizce ?
Yani 11-12 haftalıkken öğrenmiş olsan belki tahminde yanılma olabilir ama haftan öğrenmek için gayet iyi bence

Benim eşit bir şekilde dağılıyor. Üç dört gün öncesine kadar daha top gibiydi şimdi yanlara doğru yayılmaya başladı

Kızlar LCW nin outlet mağazasında hamile kıyafetleri buldum bugün ama outlet mağaza olduğu için çok beden seçeneği yoktu. Ama cidden ucuzdu. Bir tane pantolon bir tane eşofman altı aldım.

Canım sende Antepliydin sanki. Bizim memleket özelliği malesef. Bende bir akrabamıza cinsiyeti sordugu için söyledim ilk dediği şey benim kıza da erkek dedi doktor kız doğdu dedi yok fetal dna yaptirmisim %100 belli diyorum cinsiyeti, yine de alışveriş yapma diyor cildirmalik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…