2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
bu lanet erkek bebek sevdasından öyle nefret ediyorum ki ben sırf kız oldugum için her şeyden mahrum bırakılarak buyutuldum. abimin de kardeşimin de yiyeceği tüm dayakları ben yedim. tüm temizlik hizmet olaylarını ben yaptım. abimle kardeşime sigorta yapıldı ben kız olduğum için gideceğim çin bana yapılmadı. bu erkek bebek sevdalı kaynanalar analar sonra bir güzel kızlarının eline kalmıyor mu ohh içimin yağları eriyor ilahi adalet

belki de alakasız yazdım niye bu kadar sinirlendim bilmiyorum

Kızlar süt sağma makinası alacakmışsınız alacaksananız yada önceden alıp memnun kaldığınız var mı
Tavsiye ederim ben çok memnun kaldım, eğer çalışmıyorsan elektriklisine gerek yok bence çalışan bayanlara elektriklisi daha pratik oluyor sürekli sağ bırak yaptıkları için bunun hem fiyatı uygun hem gerçekten kullanışlı fazlasına gerek yok diye düşünüyorum ama elinizin altında muhakkak olması gereken bi ürün yeni anne olacaklara tavsiyemdir özellikle göğüs boşaltmada çok yardımcı oldu hepinizin çok çok sütleri olsun inşallah bol bol sağalım fazlasını( ebebek yorumlarınıda okuyun)

Eklentiler

• IMG_5257.png
    159,7 KB · Görüntüleme: 89
Son düzenleme:
Ben bu modeli tercih ettim . 2 arkadaşım kullanıyor çok memnun oldukları için bende aldım . Hatta Şuan indirim var
Bunun 3 tekerleklisi var bizde aşırı memnunum sürüşü çok pratik tek eksi yönü katlandığında çok kuculmuyor ben yine olsa yine aynısını alırdım ama parmak ucuyla bile surulebilecek rahatlıkta

Joie litetrax 3 diye geçiyor bizimkisi 5 senedir kullanıyoruz, bir çocuk daha buyuteceginden şüphem yok sadece yikamaciya gidecek bebiş doğmadan

Herkese iyi akşamlar biraz önce Gupse Özay’ın lohusa filmine gittim
Acayip etkilendim bir hamile olarak gittim çok gözüm korktu baya da kalabalık gittik
Çıkışta hepsi birden burda abartılmış dediler yinede anne olmak kolay değil galiba

Kızlar bebek arabasında tavsiye edebileceginiz marka model var mı?
Ölene kadar traveli reddedip kabin tipi bebek arabasını savunucam
Kraft kabin benimki taş gibi hala ara ara çok uzun yürüyeceksek kullanıyorum çünkü araba kuş kadar hafif ve yer kaplamıyor. Geçen ay umreye gitti geldi

Lohusa filmine gitmedim lohusa kafasına da hiç girmedim gezdim tozdum tadını çıkardım ama şunu söyleyebilirim en zor kısmı uykusuzluk ve meme acısı oldu. Uykusuzluktan ağlayacak dereceye geldiğimi biliyorum birde eşim eve gelsede yemek yiyebilsem bir bardak sıcak çay içebilsem diye bekliyordum
Gerçekten çok zor bir dönem ama bebekler çok güzeller

eminim güzeldir uykusuzluk dışında çabuk geçer galiba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…