2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Ya senin ki mecbur çalıştın için bn işteyken hiç bir şey yetisemiyordum ama şimdi evdym yavaş yavaş yaparım detaylı ultrason da girip çıkm kimse tutamaz bni artık

Benim doktor kan almaya gerek yok dedi sadece ultrasondan bakacağım dedi ben de özel de takipliyim bu arada.Ben merakla detaylı bekliyorum analıkta endişe hiç bitmiyor ki .Bir sağ Salim kucağıma alsam rahatlayacağım sanki ama doğru diyorsun o zaman da bitmez

Bnde detaylı ultrason için çok sabirsizm ya doktor içime bir kurt düşürdü bklm

Bir cok kisinin cinsiyet belli olduguna gore bu cinsiyet teorilerini yeniden konuşalım.
Çin takvimi kan degişimi hepsinde ama hepsinde kız gözüküyordu ve kızım oluyor çok şükür.
Sizin teoriler tuttu mu?
Benim Çin Rus ve yüzük hepsinde kızım çıktı ama oğlum oluyor hep oğlan hissetmiştik babası da bende çok şükür oğlan

Günaydın kızlar.
Emzik,biberon ve önlük eksiklerimi tamamladım yine batışımı verdiğim bir gün oluyor fiyat algımı kaybettim ve çoğu ürün tükenmiş bu ne hııızzzz
Kuzum hangi markaları ve ürünleri aldın senin ikinci çoçuk bana göre tecrübelisin

Kuzum hangi markaları ve ürünleri aldın senin ikinci çoçuk bana göre tecrübelisin
Biberon kesinlikle avent. Ucu anne göğsüne yakın damlatmıyor. Ve cam değil pp tercih ettim.camlar çok ağır ve suratına düşürme olayı var 2,5 aydan sonra biberonu kendileri tutabiliyorlarz,Emzik şans işi 2 farklı markanın aldım biri silikon diğeri kauçuk. Bakalım tutacak mı kızımda 7 tane emzik almıştım en sonuncusunda tuttu
Önlük ve emzik askısı farketmez 4lü Müslin önlük bi tane silikon bi tanede su geçirmez önlük aldım

Avent anti kolik mi almalı

ya ben de aynı şekilde perşembeswn beri hissetmiyorum. Ben 2 haftadır hissediyordum ama perşembeden beri tık yok
Kızlar bebislerimiz küçük daha bende öyleyim. Küçük pıt pıt hissediyorum hissettiğimde de. Genelde geceleri oluyor. 20. Haftadan sonra daha net olur belki. Bir de sağlık ocağı yakininizdaysa dinleyebiliyormus hemşire. Geçen aradı öyle dedi. Doppler var onla dinleyebiliriz diye

Park yatak daha uzun süre kullanılıyor 1 2 seneyi geçer iyi yapmışsınız, bi dolap şart eşyaları için bizde tayinci olduğumuz için oda yapmadık ama bi dolap aldık büyüdükçe eşyalarda artıyor çünkü bizim dolaplarla idare edilmiyor küçük bi dolap alabilirsiniz.

Son düzenleme:
Avent anti kolik mi almalı
Anti koliğe gerek yok bence benim bebeğim kolikti ama kullandıkmı diye sor hayır bi kere biberon sürdü ağzına ondada meme reddi yapacaktı nerdeyse o yüzden hiç biberon kullanmadık biz, anti kolik alma o yüzden belli olmuyor ne yapacakları normal avent biberon almıştık.

Kızlar 20. Haftada detaylı için randevu alacağım. Perinatoloji randevusu alıp gittiğimizde direk detaylıyı yapıyor mu ? Nasıl oluyır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…