2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Aslinda internette 10 ile 150 arasinda cikar gebe kadinlarin diyor bi labaratuvarin sitesinde gördüm. Ama galiba bu MOM işleri başka verilerle de destekleniyor.
Bu arada benim 17 çıkmış.
Sizin kaçıncı haftada bu değer cikti.

16+3 te yapıldı. Evet internette araştırınca değer olarak aralık farklı ama farklı değerler işin içine giriyor sanırım.

Merhaba hoşgeldin

Park yatak kullanan anneler genelde 1-2 yıl rahat ediyor. Mobilya yatak şart değil en başta zaten 6-8 ay bebe anne yanında annenin odasında yatıyor. 2 yaşından sonra çocuk durmak istemeyebilir ilerleyen zamanlarda tekrar bakarsın olmazsa

Yine hisetmiyom en son Perşembe günü hisetim korkuyorum böyle olunca

Günaydın kızlar.
Emzik,biberon ve önlük eksiklerimi tamamladım yine batışımı verdiğim bir gün oluyor fiyat algımı kaybettim ve çoğu ürün tükenmiş bu ne hııızzzz
Bn de martta oda değişikliği yapcm cinsiyet öğrendim için şimdi ikisne eşit elbise dolabı yaptryiom yatak odam çok büyük ve çok güneş alyo onlara verdim bizde küçük odâya Şubat bitsin bir an önce diyorm hazırlık yapcm Ramazan da

Şimdi telaşımız bitmez doğuma kadar, bunlar ufak gibi görünen ama ciddi para tutan şeyler bunları halledeyim. Nisanda odalarını boyatıp mobilya işlerine giricem. Sonra birini çağırmayı düşünüyorum dip köşe mutfak dolapları vs girsin bir hafta izin alıp yatmak istiyorum doğuma yakında annemler siler süpürür biter gider

Bnim birini çağırma imkanım yok yañmda kimsede yok ama eşimle hallederiz ya

Bnim birini çağırma imkanım yok yañmda kimsede yok ama eşimle hallederiz ya
Eşim çok karşı birini çağırmaya koltuklarımın kumaşlarını perdelerimi falan değiştiricem onlar gitmişken hazır ev boşalmışken alıcam valla birini annem çalışıyor kayınvalideme ve eşime kıyamıyorum ben zaten çalışıyorum. Eşim yapıyor zaten 4 aydır temizliği
Bugünde doğum günü çıkıp büyük bebeğimede hediyesini alayım haketti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…