2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Oo benimde öyle iki embryo transfer oldum biri tuttu bin şükür daha önce de 2 embryo denemiştim olmamıştı maalesef sağlıklı kucağımıza alalım hepimiz inşallah

Cok gecmis olsun canim insallah toparlamissindir. Ben hepsinde devlet hastanesinde farkli farkli doktorlara gitmistim en sonki doktora degismez dimi hocam diyince kendime bu konuda güvenirim dedi tamam o zaman bende güvendim gitti dedim çıktım

Ah hadi gözünüz aydın olsun bende sırasıyla gezerim bi özel bi devlet artık kafama yatana kadar heralde. Bide bana detayli ultrasona kadar bekle dediler erkek deseler dizimi kırar uslu uslu beklerdim de kız dediler iki erkekten sonra beklemek ne mümkün

Benim kizimda kiz istiyordu. Sonra erkek oldugunu ogrenince hayal kirikligi yasadi. Severim yinede yeaaa dedi. Bu konuyu cok acmayalim dedi 6 yasinda

Herkese merhaba güzel anneler:) ben de aranıza yeni katıldım 16 + 6 haftalık hamileyim. ultrasonda göremedik ama fetal dna testinde kızımız olacağını öğrendik hazır park yatak konusu açılmışken ben de size bir soru sormak istiyorum. Bebek odamız biraz küçük olduğu ve taşınma ihtimalimiz olduğu için ben park yatak aldım. Ekstradan mobilya beşik almayı düşünmüyorum.Tecrübeli anneler sizce mobilya beşiğe gerek var mı? Park yatak bir iki yıl yeterli olur mu? Park yatağın fotosunu da paylaşıyorum

Eklentiler

• IMG_0593.png
    245,7 KB · Görüntüleme: 47
Bir cok kisinin cinsiyet belli olduguna gore bu cinsiyet teorilerini yeniden konuşalım.
Çin takvimi kan degişimi hepsinde ama hepsinde kız gözüküyordu ve kızım oluyor çok şükür.
Sizin teoriler tuttu mu?

Darısı başına ay dimi dimi insanin ici kıpır kıpır oluyo

Bir cok kisinin cinsiyet belli olduguna gore bu cinsiyet teorilerini yeniden konuşalım.
Çin takvimi kan degişimi hepsinde ama hepsinde kız gözüküyordu ve kızım oluyor çok şükür.
Sizin teoriler tuttu mu?
Aklina gelebilecek tüm teoriler erkek diyor ama hic biri tutmadi

Sizin teoriler tuttu mu?
Ben ilk kan değişimine göre yapmıştım. Hatta çevremdekilere de yaptırdım gerçek mi diye. Kime yap dediysem onların doğru çıktı ama benim tutmadı. Erkek dedi ama kızım geliyor inşaallah

Ne kadar yüksek çıkmıştı? Bende referans disi gözüküyor ama bende normal serum bakildi 3lü test değil. Doktorum benim degerimin iyi oldugunu söyledi sonradan. Gebe olmayanlara göre yüksekmiş megerse.
Afp 76.5 çıktı mom değeri 2.28 o da 1:276 gibi bir orana denk geliyor.
Kızlar folik asit kullandınız mı hamilelik öncesi ve sonrasında ?
Öncesinde kullanmadım. Öğrenir öğrenmez kullanmaya başladım.

Biri perinatolog 3 ayrı doktor sonuçlarla beraber ultrasonu değerlendirdi. Çok şükür 3'ü de bir sorun görünmediğini söylediler

Kızlar dün gece sırt üstü uzanırken göbek deliğimin altında böyle pıt pıt atma hissettim bu bebek mi sizce? Eğer bebekse artık düzenli olarak hissetmeye başlarmıyım tecrübeleri annelerimizden bilgi aktarımı istiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…