2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Kızlar annemler burdayken oğluma çay verdiler bir de içine şeker attilar bizim soframızda normalde şeker olmaz şimdi bu şeker konusunda çok rahatsızım kahvaltıda 2 şekerli çay diyor bana bir de ben de hurma özü siparişi vermiştim çayına çaktırmadan atarim şekerden iyidir diye ama o da bugün bu şekilde geldi sekerlenmis diyor annem, sıcak suyun içine koysam şişeyle çözülür mü, iade mi etmeliyim, sekerlenmis demek kendi sekerinden mi olmustur yoksa şeker katmislar mıdır sizce napim iade mi

Eklentiler

• IMG_20240202_134009.jpg
    63,6 KB · Görüntüleme: 48
  • IMG_20240202_133942.jpg
    70 KB · Görüntüleme: 49
  • IMG_20240202_133935.jpg
    72,7 KB · Görüntüleme: 49
kocaya karşı değilim de başka kaynana görümce kp elti vb akraba türlerinin hepsine kökten karşıyım

Yol geldi soğuktan böyle olmuştur belki dedim ama sabahtan beri oda sıcaklığında, hiçbir değişim yok

Biliyor musun tüplerini bağlattıktan sonra da hamile kalanlar var , ayy hiç bir şey %100 koruma sağlamıyor. Ben de bağlatıcam ama yine de tedbirli olmakta fayda var.

Biliyor musun tüplerini bağlattıktan sonra da hamile kalanlar var , ayy hiç bir şey %100 koruma sağlamıyor. Ben de bağlatıcam ama yine de tedbirli olmakta fayda var.
Ay biliyorum kesinlikle yumurtlama günlerinde yine nooooo ama bu kadar çabuk hamile kalmam belki

Bence de kızak yeterli olur.Şimdi birine hamileyken gitmişsen, öbürüne gitmezsen haksızlık olur
Dimi ben de öyle düşündüm bir de 13 Mart'ta doğurdum 3 Mart'ta gitmisim oğlumda anneme dedim yarın kayak merkezine gidiyoruz diye de diyor ki sadece hamileyken geliyor aklına kaymak

Ay yapana sonsuz saygım var ama benim vücudum mental sağlığım kaldırmaz hakkıyla ikisini yetiştireyim Allah uzun versin yavrularımıza yeter
Benimde kaldırmaz gerçekten ama yapana helal olsun herkes bir degilki ben ikisini büyüttüm diyorum İnşallah eşim de artık rüyalarda üç çocuk görür

Bir arkadaşım hamileyken hamile kaldı Birinci kese görüldükten 15 gün sonra ikinci kese belirmiş. Çocuklar ikiz değiller ama aynı gün doğdular
Yemin ederim sana ben bu çocuğa nasıl hamile kaldım bilmiyorum bir üst leveli o kesin gelir benim başıma çok korkuyorum
Ayol Amerika’da mustakil evlerde güven içinde sosyal haklarımız tam yaşamıyoruz ki yoksa bende doğururdum o insta anaları gibi 6 tane

Benimde kaldırmaz gerçekten ama yapana helal olsun herkes bir degilki ben ikisini büyüttüm diyorum İnşallah eşim de artık rüyalarda üç çocuk görür
Bak diyorum o ameliyatlı halimle kalkıp eşimi boğmazsam iyidir sanki kendileri doğuruyorlar hadi doğurmayı geçtim hamilelik bitiyor doğum geçiyor da sonrası bakması eğitimi güvenliği bizim mental sağlığımız çoook zor

Al benden de o kadar. Yani benim durumumda olcak iş değildi. Hem hiperprolaktinoma, hem korunuyoruz, hem yaş 43 yani milyonda bir olacak şey bana denk geldi

Ay bende onlara karşı değilim Kayınvalidem Görümcelerim Kayınpederim hep olsunlar hayatımda
İnşallah kocamı boğmazsam başka kocaya gerek kalmicak gibi 7 seneyi deviriyoruz
O değil de senin sena olduğuna alşamdm aklima o meşhur video gliyo dün bütün gece uyumdm Nil añka

Al benden de o kadar. Yani benim durumumda olcak iş değildi. Hem hiperprolaktinoma, hem korunuyoruz, hem yaş 43 yani milyonda bir olacak şey bana denk geldi
Hem korunuyordum hem yumurtlama günümde kocamın yüzünü görmedim hemde zehirli guatr hastasıymışım haberim yoktu. Belirtilerinin yan etkisinin baş sırasında KISIRLIK var
Ol deyince Rabbim oluyor işte

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…