2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Ben bir soru sormak istiyorum haddimi aşmayacaksam konuyla ilgili sayılmaz pek gebelik için erken değil mi evliliginiz cok yeni
evet aslında erken ama benim yaşım 39, işim de iyi, en kötü boşanırım modundayım. çünkü anne olabilmek için yaşım geçiyor ve anne olmak istiyorum ve biraz da o sebeple evlendim. hazır hamile kalmışken aldırıp yeniden gebe kalmak için uğraşmayı gözüm kesmedi açıkçası.

başka turlu ağlaması durmadı o an aklıma öyle geldı ve evet canım benımkı de aynı oyledılır. bırseyı soyledıysen yapacaksın.

Normalde tiroid sorunu olmayan birinin hamilelikte çıkıyor mu kızlar şuan şüphe ettim acaba ASM mı yanlis sonuç verdi bende de boşa mı kullaniyorum diye düşündüm bı, hayatım boyunca hiç tiroid sorunum olmadı oğluma hamileyken de olmadı, hamile kalmadan 15 gün önce de 1,12 ydi hamile kaldım 1 aylikken tiroid 3.55 çıktı oluyor mu ki böyle bilen var mı, gebelik şekeri oluyor onu biliyorum da gebelikte tiroid de farklı çıkıyor mu ki çok geç kalınmış bir soru gibi ama bana direkt 50 lik vermişti doktorum onunla da 0,400 0,500 lerde çıkmıştı şimdi ilacım son bir kaldı salı kontrol var ay kafam karıştı yarın son kalan hapı kullanayim bir gün ara vereyim sonra olctureyim ben en iyisi ozelde

Benimde 5 gün falan önde gidiyor ama doktor hersey yolunda diyor her seferinde hic bi problemden falan bahsetmedi

Yazılanları hızlı hızlı okurken kafam aşırı karıştı next 2 me park yatak değil miymiş offff hiç bilgim yok bu konularda
Olay şöyle başladı chicco park yatak ve next2me modelleri çok çok farklı. Gizem chicconun park yatağını beğendim dedi bende senin beğendiğin chicconun park yatağı değil iki farklı modeli dedim chicco park yatak yatarsan next2me çıkmaz işlevide aynı değil

başka turlu ağlaması durmadı o an aklıma öyle geldı ve evet canım benımkı de aynı oyledılır. bırseyı soyledıysen yapacaksın.
O zaman gelsin 3.bebis bana kalsa evlenmeden öncesinden beri hep 3 çocuk istiyordum ama eşim istemiyor istese bu minnostan sonra arayı açmadan 3.yu isterim ben 2 az 3 yeterli 4 fazla bana göre ama işte gelecek kaygısı eşimde benden daha ağır basıyor onlara iyi bir gelecek hazırlamak için 2 de kalmaliymisiz

Hayır ya önden gitmesi konusunda asla bişey demedi sat’ı bile güncellemedi hayır gerek yok ultrason yanılma payı da var dedi ve şekerim başından beri normal hiç yükselmedi ne gebelikte ne öncesinde şekeri yüksek çıkan bir insan olmadım, bu gittiğimde 10 gün önde çıktı mesela.

bir şekilde ikna etmemiz lazım sağlıklı normal bir anne adayı olsaydım 3u de dusunurdum. hunharcA korunmayı düşünüyorum

Birde kızlar 2 çocuktan sonra yaş 31 tüp bağlarlar mı ? Önceden 3 çocuk ve 35 yaş şartı vardı diye biliyorum kalktı mı sınır ?

O zaman gerilmeyim beni diğer doktorum çok korkutuyordu gebelik şekerim vardı oğlum birkaç gün önden gidiyordu onda bile çok korkutmustu o korku kalmış içimde

O zaman gerilmeyim beni diğer doktorum çok korkutuyordu gebelik şekerim vardı oğlum birkaç gün önden gidiyordu onda bile çok korkutmustu o korku kalmış içimde
Şüphe barındırması için şekerin yüksek çıkması lazım ki zaten ona da şeker yüklemesiyle net tanı konur

Benim ârkadaşim iki çocuk baglatmis yaş şartı bulunmuyor diye biliyorum
Kocamla boşanma aşamasına gelebiliriz ilk defa çok heyecanlıyım
Boncuk spirali gördüm sezaryen sırasında takılıyor başka koca ve başka çocuk düşünmediğim için en temizi bağlatmak ama adam deli midir nedir 2 çocukla kalacağımızı kim söyledi sana 4-5 Allah ne kadar verirse diyor bende sen doğurursan olur dedim

Ay yok yorum falan yap adi agzindan zorla kelime cikiyor zaten ama aklimda olsun sorayim benfe

Kendimi gördümm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…