2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Kocamla boşanma aşamasına gelebiliriz ilk defa çok heyecanlıyım 😂
Boncuk spirali gördüm sezaryen sırasında takılıyor başka koca ve başka çocuk düşünmediğim için en temizi bağlatmak ama adam deli midir nedir 2 çocukla kalacağımızı kim söyledi sana 4-5 Allah ne kadar verirse diyor bende sen doğurursan olur dedim 😂
Ay benimkide oyle ayni kafada ne munasebet dedim ya kendin dogur bak o zaman

Boncuk spirali gördüm sezaryen sırasında takılıyor başka koca ve başka çocuk düşünmediğim için en temizi bağlatmak ama adam deli midir nedir 2 çocukla kalacağımızı kim söyledi sana 4-5 Allah ne kadar verirse diyor bende sen doğurursan olur dedim 😂
Bnde diyince bnim eşim bir bakıyor sadece sinirli sanki o doğurcak 😂😂😂ama rabim sağlıkla kucağıma almayı nasip etsin inşallah bunu bn kesinlikle üçncüyü düşünmüyorum

Bizde tam tersi 🤣🤣 eşime kalsa bağlat der de ben belki kandiririm onu 2.den sonra 🤣🤣🤣 biz iki kardestik bence iki az, eşim 4 kardesmis o ondan bunalmış ama 3 güzel 🤣🤣

oglak_kadini oglak_kadini
Ben ilk kız istiyordum oğlumdan önce, hatta oğlum olacağını öğrenince çok üzülmüş oturup ağlamıştım ama o benim dünyam gerçekten öyle seviyorum ki aşırı düşkünüm, eşim benim kadar düşkün değil, oğlum da bana çok düşkün annem de annem, benimkisi biraz bağımlılık seviyesine gelmişti geçen yıl kızlar okul çıkışı kafeye gidelim diyordu ben yok oğlumu almam lazım 😂😂 bir senin mi cocugun var bırak sabah 8 de akşam 5 te al diyorlardı da ben duramam oğlumsuz 😍😍😍 okula giderken bırakıp dönerken alıyordum en son bu senenin başında toplantıda öğretmeni rica ediyorum nolur 3 bucuktan önce çocuğu alma hep en gıcık tarafına denk geliyor kreşin sabahları kitap yapıyoruz öğlen sonu eğlence oyun oluyor çınar en guzel yeri başlayacakken gidiyor diyince mecbur kaldım 3 bucugu zor ediyorum ama inan evlat diyince ikisi de aynı ballıkta, oğlun olsun da nasıl sana düşkün oluyor gör bir de 😍😍😍😍
yaaa bilmiyorum canım çok rahatlattın beni hamile kaldığımdan beri herkes erkek diyor. nedense kız dıyen çıkmadı. yuzume bakıp erkek dıyırlardı. onlar her erkek dediğinde ben de yok ya kız olsun kafasındaydım. kızım da çok ıstıyordu benı baya etkılermiş galiba . şimdi çok farklı hissediyorum oğlan da çok can olacak o da benım mınık mucizem yavrum yaa ıkımızınde beklentısının farklı oldugu ıcın ılk bı kabullenmesı zor oldu tabi ama kızım da ben de kabullenecez.

bir de kaybettiklerim erkekti. şimdi yine aynı şey olacak perileri kafamda dolanıyor ama duymuyorum onları :KK70:

Bizde tam tersi 🤣🤣 eşime kalsa bağlat der de ben belki kandiririm onu 2.den sonra 🤣🤣🤣 biz iki kardestik bence iki az, eşim 4 kardesmis o ondan bunalmış ama 3 güzel 🤣🤣
3 bence de güzel ama hatta biliyor musun ben tek kızım dayımın 6 kızı var öyle bağlılar ki birbirlerine dünyada başka hiç kimseye ihtiyaçları yok nasıl özenirim onlara tabi 6 tane de fazla ama şöyle 3 4 kız olmak çok güzel olurdu. eskiden annem keşke yapsaymış ama o da 3 te bırakmış. yaşım ve sağlığım musait olsaydı 3. yu ben de yapardım

evet aslında erken ama benim yaşım 39, işim de iyi, en kötü boşanırım modundayım. çünkü anne olabilmek için yaşım geçiyor ve anne olmak istiyorum ve biraz da o sebeple evlendim. hazır hamile kalmışken aldırıp yeniden gebe kalmak için uğraşmayı gözüm kesmedi açıkçası.
Kesinlikle merakimdan sordum bu arada asla yanlis anlamayin lutfen bebeginiz saglikla gelsin

Olay şöyle başladı chicco park yatak ve next2me modelleri çok çok farklı. Gizem chicconun park yatağını beğendim dedi bende senin beğendiğin chicconun park yatağı değil iki farklı modeli dedim 😂 chicco park yatak yatarsan next2me çıkmaz işlevide aynı değil 😂😂😂
Chicconun magic ve forever iki modeli var magic olan daha küçük ama forever olan için 4 yaş yazıyor. az önce burdan birine sordm 4 yaşa kadar kullanamaz ama 2 yasa kadar götüŕür dedi. Kendisi kullanıyormuş memnunmuş.

Normalde tiroid sorunu olmayan birinin hamilelikte çıkıyor mu kızlar şuan şüphe ettim acaba ASM mı yanlis sonuç verdi bende de boşa mı kullaniyorum diye düşündüm bı, hayatım boyunca hiç tiroid sorunum olmadı oğluma hamileyken de olmadı, hamile kalmadan 15 gün önce de 1,12 ydi hamile kaldım 1 aylikken tiroid 3.55 çıktı oluyor mu ki böyle bilen var mı, gebelik şekeri oluyor onu biliyorum da gebelikte tiroid de farklı çıkıyor mu ki çok geç kalınmış bir soru gibi ama 😂😂 bana direkt 50 lik vermişti doktorum onunla da 0,400 0,500 lerde çıkmıştı şimdi ilacım son bir kaldı salı kontrol var ay kafam karıştı yarın son kalan hapı kullanayim bir gün ara vereyim sonra olctureyim ben en iyisi ozelde
Evet hamilelikte tiroid sorunu biranda ortaya çıkabiliyor, genelde hamilelik bitince tekrar eski haline geri dönüyor çok nadir dönmeyende var tabii. Bebişin beyin gelişimi için çok önemli o yüzden takviye almaktan çekinme yükseklik varsa. İlacı bırakıp bir gün ara verip kan versende testte verdiğin 1 günlük ara yansımaz asla. 10 gün kadar kullanmazsan test verdiğinde değerin normal mi değil mi anlaşılır. Mutlaka test yapıp endokrin doktoruna görün derim onlar daha iyi bu konuda. Ben bunları nereden biliyorum çünkü 7 senedir ilaç kullanıyorum. Hamileykende her ay kadın doğuma gider gibi troid içinde test verip doktor kontrol ediyor. Gebelikle birlikte değerin artabilir dozu arttırabilir ama sonra muhtemelen düşer.

Benimde yaşım 30 ve 3. Çocuk düşünmediğim için bağlatmak istiyorum. Ne başka bir kocayla uğraşırım ne 3. Çocukla 😂 Eşimde ailemde aşırı karşılar daha gençsin yanlış düşünüyorsun diyorlar ama ben netim. Sınır olduğunu bile bilmiyordum umarım hurafedir ya

Onun ne olduğunu bile bilmiyorum
3lü testte bakılıyormuş. Benim kanser şüphesiyle takip edilen bir kistim var da onun için sürekli kanser antijenlerine bakılıyor. Yüksek çıkmamış zaten doktorum 828299292. Kez googlea test sonuçlarını yazmayı yasakladı.

Biz de yarın kayak merkezine gitcez de ben sadece oyun bozar olmamak için gitcem 🤣🤣 hem ayak hala mor hem de çok kayak işine girmesem iyi olur birkaç kez belki kızakla kayarim sırf oğluma hamileyken gitmiştim adet yerini bulsun bu minnosta da mevsimiyken gideyim diye gitcem 🤣🤣
Bence de kızak yeterli olur.Şimdi birine hamileyken gitmişsen, öbürüne gitmezsen haksızlık olur🤣🤣

3lü testte bakılıyormuş. Benim kanser şüphesiyle takip edilen bir kistim var da onun için sürekli kanser antijenlerine bakılıyor. Yüksek çıkmamış zaten doktorum 828299292. Kez googlea test sonuçlarını yazmayı yasakladı.
Sen fetal DNA yaptırmıştın üçlü teste gerek yok dedi benim doktorum bu arada şeninde mi oğlan dı

Bnde diyince bnim eşim bir bakıyor sadece sinirli sanki o doğurcak 😂😂😂ama rabim sağlıkla kucağıma almayı nasip etsin inşallah bunu bn kesinlikle üçncüyü düşünmüyorum
Ay yapana sonsuz saygım var ama benim vücudum mental sağlığım kaldırmaz hakkıyla ikisini yetiştireyim Allah uzun versin yavrularımıza yeter 🙏🏼

Yok ben kardeşlerimden bunalmadım canımı veririm iyi ki de olmuşlar 4 kardeşiz ama maddi manevi hakkıyla yetiştirebileceğim max çocuk sayısı 2 😂

Chicconun magic ve forever iki modeli var magic olan daha küçük ama forever olan için 4 yaş yazıyor. az önce burdan birine sordm 4 yaşa kadar kullanamaz ama 2 yasa kadar götüŕür dedi. Kendisi kullanıyormuş memnunmuş.
Bencede max 2 yaş sonra tutamazsın gibi bağımsızlıklarını ilan ediyorlar dedim ya mümkün değil kızım durmazdı 😂

Benimde yaşım 30 ve 3. Çocuk düşünmediğim için bağlatmak istiyorum. Ne başka bir kocayla uğraşırım ne 3. Çocukla 😂 Eşimde ailemde aşırı karşılar daha gençsin yanlış düşünüyorsun diyorlar ama ben netim. Sınır olduğunu bile bilmiyordum umarım hurafedir ya
Benim annem 37 yaşında bi tane daha doğurdu ve kardeşimle aramda 17 yaş var. O dönem tüplerini bağlatırken konuşmayı net hatırlıyorum 35 yaş yada 3 çocuktan sonra bağlıyoruz demişti doktor devlet hastanesinde yaptı tabi üzerinden 14 sene geçti illaki değişmiştir uygulama.
Kesinlik 3. Çocuk başka kocaya sonuna kadar karşıyım 🤓

X