2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Ah kuzum çok sevindim. Sağlıcakla gelsin oğluşun

Kizlar kahvaltida mumkunse temin edebiliyorsaniz avakado yumurta cok onemli bizde 16. Haftadayiz 18+5 ciktik ultrosonda
Önden gitme konusunda benim bebiş de önden gidiyor ama rüyalarıma girdi bu sefer de önden gitme olayı, şeker vs den bahsetmedi dimi doktorlariniz önden gitme ile ilgili.. korkuma tatlı yiyemiyorum doğru düzgün ama önden gitmesi güzel bişey mi diyor doktorlariniz, benimki 11+4 teyken 12+2 ydi 13+4 ken 14+5 15+2 bile çıkmıştı bazı ölçümlerde iki doktor da yorum yapmadı bu konuda ama ben şekerden korktum biraz açıkçası.. senin ve diğer önden gidenler doktorları olumlu olumsuz bir yorum yaptı mi bu konuda

Ya minnoşlar maşallah maşallah zaman geçti gerçekten ben 3+5 te öğrenmiştim hamileligimi ay zaman geçmemişti bir türlü. Ben hissediyordum da eşim de hissetmek istiyordu denk gelmesi müthiş oldu
Bende çok erken öğrendim zaman geçmedi herkes 7 haftalık fln öğrenir bize daha uzun geldi benim eşime denk gelse kafayı yer kıyamam 6 yıldır bekliyor tüp baby

Benimde bir hafta önden gidiyordu adet tarihini bi hafta geri cekelim erken döllenmedir dedi. Simdi o sekilde ilerliyoruz.

Oğlumun 4 ay kullanmasi dışında sorun yoktu donmeye başladı sonrasında enine yatmaya falan başladi baktım bacaklarını da ittirip başını sikistiriyor biseyler yapıyor biz de büyüyen besige diğer odaya geçirmek zorunda kalmıştık ben de aşırı seviyordum

Biz de yarın kayak merkezine gitcez de ben sadece oyun bozar olmamak için gitcem hem ayak hala mor hem de çok kayak işine girmesem iyi olur birkaç kez belki kızakla kayarim sırf oğluma hamileyken gitmiştim adet yerini bulsun bu minnosta da mevsimiyken gideyim diye gitcem

Gözün aydın canım bir kızın vardı bir de oğlun olacak doruk geliyor desene

kızım var canım ama kızım hiç memnun olmadı bu durumdan ağlamaya başladı. kız bekliyordu yavrum saçlarını örecekti
Sen bakma onlara kız olsa ona da söylenirdi, benimki ne zamandir erkek olsun erkek olsun diyordu sonra doktora girerken de sormuştum sence kız mi erkek mi diye, bence kız ama ben erkek istiyorum kız istemiyorum dedi, girdik doktor erkek gibi ama bidahakine netleşir dedi, çıkışta diyor ki ufffff yaaaa keşke kız olsaydi kizlar daha tatlı oluyor

Ben de chicco nun park yatak olan modelini begendim minnoş birsey normal park yataklar gibi büyük degil ama cok kararsiz kaldim begendim modelde ne kadar yatabilirki. 3 yıl yaziyor ama emin olamadim. Bilen varsa aydinlatabilir mi beni
Next 2 me olan mı? Ben de onu beğendim ama fiyatı yüksek ama indirime girmiş sanırım sitesine

hadi inşallah diyelim ben de bi buruk oldum aslında kızım beni de etkilemiş kızımız olacak diye uzulme bak ben sana tekrar kız çocuk yaparım diyebildim
Bu soyledigini her gün isteyecek biliyorsun değil mi benim oğlum benim söz tutmama o kadar alışmış ki anneannesi dedesi geldiğinde çocuğu oyalamak için bazen yalan soyluyorlardi çok büyük hayal kırıklığı oldu onun için, çok kırıldı hala üzülüyor söz vermişlerdi ama tutmadilar diyor bakarız diyorum bazen yapmayacaksam ve inatlasiyorsa ama o biliyor ki bakarız demek yok demek bakarız deme tamam de hadi tamam de diyor annem de bana kızıyordu ki he de çocuğa unutur gider çocuk bu diyordu ama asla asla unutmuyor ben öyle alistirdigim için mi bilmiyorum tamam dediysem tamamdır o geri dönüşü yoktur

Çok sevindim canım için rahatlamıştır hayırlı olsun oğluşun

oglak_kadini
Ben ilk kız istiyordum oğlumdan önce, hatta oğlum olacağını öğrenince çok üzülmüş oturup ağlamıştım ama o benim dünyam gerçekten öyle seviyorum ki aşırı düşkünüm, eşim benim kadar düşkün değil, oğlum da bana çok düşkün annem de annem, benimkisi biraz bağımlılık seviyesine gelmişti geçen yıl kızlar okul çıkışı kafeye gidelim diyordu ben yok oğlumu almam lazım bir senin mi cocugun var bırak sabah 8 de akşam 5 te al diyorlardı da ben duramam oğlumsuz okula giderken bırakıp dönerken alıyordum en son bu senenin başında toplantıda öğretmeni rica ediyorum nolur 3 bucuktan önce çocuğu alma hep en gıcık tarafına denk geliyor kreşin sabahları kitap yapıyoruz öğlen sonu eğlence oyun oluyor çınar en guzel yeri başlayacakken gidiyor diyince mecbur kaldım 3 bucugu zor ediyorum ama inan evlat diyince ikisi de aynı ballıkta, oğlun olsun da nasıl sana düşkün oluyor gör bir de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…