2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
hadi inşallah diyelim ben de bi buruk oldum aslında kızım beni de etkilemiş kızımız olacak diye uzulme bak ben sana tekrar kız çocuk yaparım diyebildim
Ergen tribi yemişsin sen sıkma canını şuan değilse bile doğunca bebek tadını alınca bence çok güzel bir abla olacak

kızım var canım ama kızım hiç memnun olmadı bu durumdan ağlamaya başladı. kız bekliyordu yavrum saçlarını örecekti
Yaa aynı tepkiyi benimki de verdi. Şimdi ise diyor ki anne erkekler hiç cicili bicili seyler istemiyor. 2 tane kalemle tüm yılı bitiriyorlar okulda. Kendisine kalemler, boyalar, pullu defterler ve 15 çeşit kalem kutusu ile ufak çaplı bir servet harcadığımız için paraların kardeşine gitmeyeceğini düşünüp teselli olmaya çalışıyor. Kıyafetleri hele hiç saymadım bak

ayyy yavrum tesellisi de çok mantıklıymışş aynen öyle şimdi oyuncaktan tüyden renkli renkli defterden odaya girilmiyor kız evlat çokk tatlı ALLAH HERKESE NASİP ETSİN

Tebrik ederim canım, sağlıkla gelsin inşallah

Merhaba kizlar Antep te yaşayan var mı .. instagramda bir sayfa var bebek giyimleri uygun geldi ..kalitesi hakinda fikrim yok

Eklentiler

• Screenshot_2024-02-02-14-28-31-332_com.instagram.android.jpg
    92 KB · Görüntüleme: 32
  • Screenshot_2024-02-02-14-32-47-625_com.instagram.android.jpg
    69,8 KB · Görüntüleme: 29
Nipt yaptırmadım ama Biri trizomi bakılan genetik test diğeri tam vücut organ taraması canım istemeyen doktor olacağını sanmıyorum.
Anladım canım sağ ol. Benim doktor 15 günde bir çağırıyordu. 15 gün izne ayrıldığı için bu kez kontrol süresi uzadı. 10 şubatta gideceğim mecbur o zaman söyler o halde.

ediyorum canım da metabolşk sanırım açlık şekerim çok yüksek hareketsiz kaldım
Benim doktor hamile yogası yazmış kağıda. Youtubeda var. Ben köyde yeterince hareketli bir yaşam sürdüğüm için yapmadım ama sen yapabilirsin bak.

Benim doktor hamile yogası yazmış kağıda. Youtubeda var. Ben köyde yeterince hareketli bir yaşam sürdüğüm için yapmadım ama sen yapabilirsin bak.
doktora sormam lazım canım serklaj yapıldı bana sadece lavaboya kalkabildim geri kalan zamanda yatmak zorundaydım

doktora sormam lazım canım serklaj yapıldı bana sadece lavaboya kalkabildim geri kalan zamanda yatmak zorundaydım
Haaa o zaman olmaz. Doktor ne diyorsa onu yap. Kusura bakma kalabalık bir grubuz böyle şeyleri takip edemiyor veya unutabiliyorum.

hayır canım demedi henüz biraz daha deyip bir aya bağladı
Sen streste çok yapıyorsun yatmaktan da sıkıldın hareketsizlik derken bunların şekerini etkilediğini düşünüyorum 1 ay daha toparlan sık dişini yediklerine ekstra dikkat et toparlayacaksın bak hem şekerin hem vücudun ben inanıyorum

Park yatakların da anne yanı olanını yapmışlar canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…