2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Tam anlamadım ne olduğunu ama başka doktora başvursan güvendiğin bir doktora gitsen
ya şimdi düşünüyorum ikiliden önce de aynı şeyleri söyledi sorun gözükmğyor ama her şey olabilir serklajdan önce de aynısını yaptı son dakıkaya kadar baktı bir problem var mı diye benden korkuyor olabilir mi yani riskli gebeyım dıye ya da daha önce bırıne sağlıklı dedı de sorun çıktıda dra mı saldırdılar yogurdu üfleyerek yiyor bilemedim git gide endişem de azaldı çunku dedıgım gibi her aşamada aynısını yaptı iyi ama ilerde çıkabılır ona bır sey dıyemem modunda hep

Ben kalkip o adama gideyim bi diyorum ya cocugun hucrelerine kadar baksın şöyle. Hem ankaradan aksaray yakın hem de 3-5 tarihi yer vardi gezer gelirim

Kızlar ya siz öyle çıkıp geziyonuzmu mağaza avm vs bn dışarda bir işim olunca biti gibi eve koşuyorum havada güzel ama enerjm hiç yok

Neler aldın neler aldın
3 aylık bezini stokladım anne bebek cantasi icin organizer aldim bir de ateşölcer. Korbellin cöp kovasini alcaktim ebebekte indirime girecekmis onu bekliyorum. Giyim icin bahar ayinda alayim diyorm. Ev tipi anakucaginda kararsız kaldim elektrikli mi daha iyi olur yoksa manuel sallanan mi bilemedm

Güle güle kullansın minnoş. Bez bende mi stoklasam diye kararsız kaldım ama evde yer yok diye vazgeçtim sonra

Bezi hangisini aldın cnm bn bu defa pirima almak istemiyorum sonra geçiş yapmdm başka beze pişik oldu hep

Kesinlikle manuel elektrikliler bi yere tasinmiyo.

Kızlar ya siz öyle çıkıp geziyonuzmu mağaza avm vs bn dışarda bir işim olunca biti gibi eve koşuyorum havada güzel ama enerjm hiç yok
Canım bende öyleyim enerjim sökülmüş gibi benden. Akşam biraz uğraştım yemek için ondan bile uyuyakalmisim şehir dışına çıkacağız eşimle ayarlayalım biraz temiz hava alalım birkaç gün dedi ona bile üşendim ama pazar gidiyoruz valla

Yok vllha bnim pazar günü ile ilgili tek dileğim eşim o gün evde olsn oğlumu AVM götürck bnde biraz dinlenim

Sağol kuzum sürekli tüketiyorum muz ve havucu

Ayy hadi inşallah Salı iyi olduğunu öğreneyim de korkuyorum hiç beslenmedin mi falan der diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…