2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
17 haftamdayım ben 18 e gırıyorum ilk gebeliğim ama karnımda seğirme gibi biseyler sürekli hissetmeye basladım ozellıkle gecelerı.Cocuk hareketlerımı emın olamadım vallahı.

Kizlarrr eşim de hissetti bebeği sonunda 🥰🥰 bu defa da sağ tarafından pıt pıt yapıyordu eşimi çağırdım elini koydu biraz bekledik öyle tekrar pıt pıt yapti 🥰🥰 dışarıdan da görünüyor damar atması gibi😳😅 benim oğlana gece geliyor enerji bu arada 😅😅
Oh hareketliyiz maşallah 🧿 bende 2 gündür hissediyorum çok şükür 🙌 ilk ayaklarıyla ittirdi sanırım hafif ağır itiş damar atması gibiydi 5 6 kere üst üste. Diğerleri kollarıyla pıtırdadı herhalde tık tık yapıyo içerde bana 💓

17 haftamdayım ben 18 e gırıyorum ilk gebeliğim ama karnımda seğirme gibi biseyler sürekli hissetmeye basladım ozellıkle gecelerı.Cocuk hareketlerımı emın olamadım vallahı.
Bende ayırt edemem sanıyodum ama hiç hissetmediğin için daha önceden ayırt ediliyor içerden bi hareketlenmeler oluyor hafif hafif🎀☺️

Kizlarrr eşim de hissetti bebeği sonunda 🥰🥰 bu defa da sağ tarafından pıt pıt yapıyordu eşimi çağırdım elini koydu biraz bekledik öyle tekrar pıt pıt yapti 🥰🥰 dışarıdan da görünüyor damar atması gibi😳😅 benim oğlana gece geliyor enerji bu arada 😅😅
bende de hep gecelerı segırme gıbı baloncuklar gıbı bıseyler basladı 17 yım sız kac haftalıktınız?

günaydın kızlar, ben dün uzun zaman sonra işten sonra bir şey yaptım. eşime kıyafet bakmaya avm'ye gittik, ebebek de vardı oraya girdik ama dön dön hiçbir şey almadan çıktım. giyim işini son 1-2 aya bırakmak istiyorum, bez konusunda da aynı şeyi düşünüyorum. bir türlü ne alacağıma, ne almam gerektiğine karar veremiyorum. liste de yaptım oturdum burdan eski grupların paylaşımlarından, sizin paylaşımlarınızdan ama hiç o enerjim yok. hep Allah korusun bebeğin başına bişey gelecekmiş gibi korkuyorum.

ya kızlar benim bir sorunum var eşimle tam bir derdim var'a yazmalık, biz daha 3 aylık evliyiz. eşim el şakaları yapmayı, sert sevmeyi çok seviyor. işte atıyorum yanından geçerken popoya şaplak atıyor, bazen çimdikliyor, ısırıyor, sıkıyor filan. ben de el şakalarını hiç sevmem, bizim ailede o tarz fiziki şakalar hiç olmazdı. evlenmeden önce de el şakası yapardı ama evlendikten sonra dozajını arttırdı. ciddi bir şekilde hoşlanmadığımı söylüyorum, ama her defasında ne var seni seviyorum, sevdiğime şaka yapamayacak mıyım modunda, hiç ciddiye almıyor. kavga çıkarıyorum, onu da ciddiye almıyor. en son annesiyle konuşmaya karar verdim ama böyle salakça bir şeye annesini karıştırmak da çok normal gelmiyor. ne yapacağımı bilmiyorum. bana bir akıl verin Allah aşkına.

Eki Görüntüle 3379887 Eki Görüntüle 3379888 Eki Görüntüle 3379889
Kızlar bunlar nasıl diğer seti ilk kez alacaklar için uygun trendyolda o yüzden attım bende beşik var oğluma yatak alıcam o yüzden bu bebişte de kullanırım yer beşiği alıcam oğlum kıskanıp oda yatar düşüncesiyle böyle birşey almayı düşünüyorum sizce nasıl ve hangisi güzel sizce
Şu en son fotoğraftaki kovaların olduğu sayfadaki beşik var bizde çok memnunum bi 6 7 ay kullandık onu kendinden sallanmaması sıkıntı oluyor sallanarak uyuyan bebekse, ama ip bağlamıştık öyle sallıyordum geceleri yataktan çekerek 😃 Memnun kaldık ama biz canım

ya kızlar benim bir sorunum var eşimle tam bir derdim var'a yazmalık, biz daha 3 aylık evliyiz. eşim el şakaları yapmayı, sert sevmeyi çok seviyor. işte atıyorum yanından geçerken popoya şaplak atıyor, bazen çimdikliyor, ısırıyor, sıkıyor filan. ben de el şakalarını hiç sevmem, bizim ailede o tarz fiziki şakalar hiç olmazdı. evlenmeden önce de el şakası yapardı ama evlendikten sonra dozajını arttırdı. ciddi bir şekilde hoşlanmadığımı söylüyorum, ama her defasında ne var seni seviyorum, sevdiğime şaka yapamayacak mıyım modunda, hiç ciddiye almıyor. kavga çıkarıyorum, onu da ciddiye almıyor. en son annesiyle konuşmaya karar verdim ama böyle salakça bir şeye annesini karıştırmak da çok normal gelmiyor. ne yapacağımı bilmiyorum. bana bir akıl verin Allah aşkına.
İlişkilerde tam tersi karakterler üzerinde daha fazla çekim olduğunu düşünüyorum. Temas bağımlıları temas etmeyi sevmeyenlerle evlidir yada el şakası yapan yapmayı sevmeyen biriyle evlidir evcimen biri daha sosyal biriyle evlidir gibi gibi sanki yazılı olmayan bir kural bu denge için midir nedir o kısmını bilmiyorum 😂 kayınvalideyle konuşma kısmını doğru bulamadım. Çünkü senin kocan onun çocuğu ve dört duvar arasında yaşanılanları iyi yada kötü karı koca bilmeli. Siz hamileyken evlendiniz hem hormonlar hem yeni evlilik yeni düzen derken zor bir sürece 2 kat zor başladınız birazcık sabır zamanla eminim eşinde sende değişirsiniz 🫠

X