2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
14+4 teyim kizlar gobegimin sol altinda hep aynı yerde minnacık kıpirdi hissediyorum ya normalde çok çok erken gazdır fln dedim de hep aynı yer mi olur. Az önce elimi hafif bastırdım parmaklarımla da kipirtiyi hissettim. Hisseden var mı bu kdr erken ya 🤭
Ben hep gıdıklama gibi hissediyordum ilk defa bugun pıt pıt bisiler hissettim🥰🥰

Döndük şimdi eve canım tsh zaten asm de yüksek çıkıyormuş trigliserid de hamilelikte böyle yuksek çıkarmış pazartesi günü dahiliyeye gideceğim orda net söylerler bebeğim iyi sorun yok serklajda sorun yok bir aylık heyet raporu çıkardı detaylı da görüşeceğiz ve cinsiyeti yöne söylemedi pazartesi kadın doğuma da uğrayacağım bilmiyorum bir şeyler içime sinmiyor
İçini karartma canım benim hiç. Bazen yollar pürüzlü olabiliyor nihayetinde sonuca odaklanmak lazım. Bebek iyi sen iyisin buna odaklanalim mesela. Pazartesi kadın doğumcuna da gidecekmişsin güzel haberlerle gel 🙏🙏

Döndük şimdi eve canım tsh zaten asm de yüksek çıkıyormuş trigliserid de hamilelikte böyle yuksek çıkarmış pazartesi günü dahiliyeye gideceğim orda net söylerler bebeğim iyi sorun yok serklajda sorun yok bir aylık heyet raporu çıkardı detaylı da görüşeceğiz ve cinsiyeti yöne söylemedi pazartesi kadın doğuma da uğrayacağım bilmiyorum bir şeyler içime sinmiyor
Çok geçmiş olsun bebiste iyimis ne mutlu

Ne güzel yapmışsın ya.🙂🥰 Sağlıcakla büyüsün yavrucugun da 🙏🙏 bir de baktım ikinci el sitelerinde o kadar çok bu ürünlerden var ki bebisler büyüyünce boşa çıkiyor tabi
Cok ıstedıgım begendıgim markaydı cok uyguna tamamladım esyalarimi. Gerek yok dunya paraları baglamaya
Sızde iişlh saglıcakla kucagınıza alırsınız. Rabbım bı avazda kurtarsın

İçini karartma canım benim hiç. Bazen yollar pürüzlü olabiliyor nihayetinde sonuca odaklanmak lazım. Bebek iyi sen iyisin buna odaklanalim mesela. Pazartesi kadın doğumcuna da gidecekmişsin güzel haberlerle gel 🙏🙏
başka kadın doğumcuya gidip cinsiyetini öğrenmek istiyorum. göstermiyor dedi. nasıl göstermez 16 haftalık bebek anlamıyorum. detaylıya bıraktı

başka kadın doğumcuya gidip cinsiyetini öğrenmek istiyorum. göstermiyor dedi. nasıl göstermez 16 haftalık bebek anlamıyorum. detaylıya bıraktı
Git bence de farklı doktora, insan çok merak ediyor. Benim de 15+6 şuan 9 gün sonra randevum var net öğrenirim gözüyle bakıyorum. Umarım öyle olur 🙂bence sen de pazartesi öğrenirsin

Git bence de farklı doktora, insan çok merak ediyor. Benim de 15+6 şuan 9 gün sonra randevum var net öğrenirim gözüyle bakıyorum. Umarım öyle olur 🙂bence sen de pazartesi öğrenirsin
gidecem o da göstermiyor derse dıyecek bısey yok ama sanmıyorum yaa açıkca soyledı benım asıl odaklandıgım şey detaylı orda bellı olacak sğlıklı mı değil mi şimdiye kadar bır sorun görunmedı diğer dr da aynılarını derse ıyı olur

moralim bozuldu ya bilmiyorum sabahtan beri saçma sapan haberler yanlış test sonuçları muallak sonuçlar iyi ama şimdilik iyi demeler sanki ilerde problem çıkacakmış gibi

Ben de salı net kesin demezse gitcem başka doktora 🤣🤣 seni destekliyorum
sen öğrenirsin yaa benim içime lurt düştü bir şey düşünüyor söylemiyor emin olmadan dşyorum da cinsiyetyle ne alakası var sağlıksız ıse cınsıyetını bılıp bılmemem neyı değiştirir. eskı kafa da değiliz az çok tanıyor bızı 2.5 senedir drum kendısı

Pozisyonu mu uygun değildi ki. Ay bende anlamıyorum Mehmet bozu görmüşsündur nerdeyse 10 haftalık bebeğin cinsiyetini söylüyor. Millet şehir dışından cinsiyet öğrenmeye gidiyor. 11+4 te erkek büyük ihtimal dedi benim doktorum birkaç gün sonra tekrar gittik erkek diye öğrendik. Anne baba merak ediyor yani ne bu giz di mi 🙂

Pozisyonu mu uygun değildi ki. Ay bende anlamıyorum Mehmet bozu görmüşsündur nerdeyse 10 haftalık bebeğin cinsiyetini söylüyor. Millet şehir dışından cinsiyet öğrenmeye gidiyor. 11+4 te erkek büyük ihtimal dedi benim doktorum birkaç gün sonra tekrar gittik erkek diye öğrendik. Anne baba merak ediyor yani ne bu giz di mi 🙂
evet ben de onu takip ediyorum alt tarafı probu çevirecek yapmıyor onu mehmet bozun videolarını çok ızledım eviriyo çeviriyo en zor pozisyonda bile görüyor sırtı dönük dedi geçen gittiğimde yatıyordu yanlamasına şimdi ayakları rahimağzındaymış

yarın medikal parkda perinatologdan randevu aldım bakalım o ne diyecek artık cinsiyetınde değilim bana bır sorun var izlenimini verdi içim rahat etmeyecek

yarın medikal parkda perinatologdan randevu aldım bakalım o ne diyecek artık cinsiyetınde değilim bana bır sorun var izlenimini verdi içim rahat etmeyecek
Değildir canım içini rahat tut doktorların hepsi acayip benimki geçen hafta gittiğimde belli mi dedim diye cinsiyetin ne önemi var tarzı azarladı 🥲

moralim bozuldu ya bilmiyorum sabahtan beri saçma sapan haberler yanlış test sonuçları muallak sonuçlar iyi ama şimdilik iyi demeler sanki ilerde problem çıkacakmış gibi
Tam anlamadım ne olduğunu ama başka doktora başvursan güvendiğin bir doktora gitsen

X