2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Her an kızlardan da bir atak gelebilir. Simdilik pipi farkıyla evet
Daha çoook öğrenmeyen var kızların geç gösterdiğini de düşünürsek kesinlikle atak gelir. Ben doktora sordum merakımdan kızlar mı daha çok erkekler mi diye sabahtan beri 3 kız haberi verdim 4. Senin erkek öyle sölim kızlar biraz daha baskın dedi

Aynen bundan bahsediyordum Sağlıkla gelsin kuzucuklar

Benim doktorumda kızlar biraz daha baskın dedi. Şuan çevremde 4 hamile var birimiz kız birimiz erkek diğerlerinin haberi henüz gelmedi
Kız olma ihtimali yüksek o zaman sağlıkla gelsinlerde İlk doğurduğum senede erkek senesi diyorlardı gerçekten oğluşum oldu var öyle bişey inanıyorum bende

Şu beşik veya yatak alacaklar için tavsiyede bulunmak istiyorum biz ilk beşik almıştık sallanabilir 6 7 ay onda idare ettik büyüdükçe iyice dönmeye başlayınca park yatağa geçiş yaptık eşim asker sürekli tayinciyiz o myüzden park yatak çok kullanışlı oluyor bu konularda kolay taşınması var şu normal beşikler var eski usül kuzenim oda yapıyor diye ondan almıştı ikizlerine ama hiç kullanamadı bile park yatağa geçiş yaptı oda sonrasında, bi araştırın derim arkadaşlar.. Biz bi yere giderkende park yatağı yanımıza alıyoruz çok rahat oluyor.

Son düzenleme:
Kesinlikle katılıyorum. Park yatak acayip kullanışlı. İlkinde de park yatak almıştım, şimdikine de alacağım.Tüm yeni annelere gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.

Son düzenleme:
Benim butun esyalarim yanginda yandigi icin bende mecbur alicam a dan z ye herseyi 3. Cocuk ama ilk cocuk gibi olucak

Ben sepet beşik aldım kesinlikle ilk 6 ay okey ama sonrası sıkıntı, park yatağa ihtiyacım olmadı çünkü sabit yatağına geçtik. Bu sefer yine evde sepet beşiği kullanıp kayınvalideme park yatak alıcam büyüklerinden 4 aydan sonra o bakıcak korumasız yataklarımızın üzerine yatırmaktansa park yatak kesinlikle kurtarıcı.

Kızım doğduğunda da evimiz dubleksti, şimdiki de öyle. Alt kata Park yatak, Odasına büyüyen yataklı oda takımı almıştık. Ne sağlam çıktı oda takımı 11 yıldır kullanıyoruz. Simdi yatak odasına da yan beşik de almak zorundayım, alt kata park yatak da. Büyüyen beşiğin yanları duruyor Allahtan atmamışız Şimdi kıza yatak almam lazım bir de. Ayy ne çok alınacak sey var ve benim elimde örgü yünlerinden ve büyüyen yataktan baska bir sey yok

Benim butun esyalarim yanginda yandigi icin bende mecbur alicam a dan z ye herseyi 3. Cocuk ama ilk cocuk gibi olucak
Canım çok üzüldüm yoksa hepsini kullanırdın senin içinde çok rahat olurdu eminimki cana gelmesinde mala gelsin sıkma canını, bikaç bişeyi 2. El alıcam ben en azından yıkanabilir şeyleri çünkü ilk bebekte kuzenimin verdiği bikaç bişey vardı geri vermiştik sonrasında, eğerki sıkıntı etmezsen sende alabileceğin gibi şeyleri 2.el alabilirsin ilk bebekte herşeyin en iyisi en yenisi özeniliyor ama 2. Lerde 3. Lerde az çok neyi ne kadar kullandığımızı neye ne kadar gerek var bildiğimiz için sanırım kısa sürelide kullanılınca ilk el olmasada olabilir düşünebiliyormuş insan en azındam ben öyle düşünüyorum fikir vermek istedim sadece dolap uygulamasından bakıyorum o tarz şeylere çünkü en baştan herşeyi almak zorlar her türlü.

Maşallah de valla benimde büyüyen beşikli oda takımı 5 yıldır bi yerine bişey yapamadı ilginç bi şekilde sağlam işte ben Anne yanı beşik olarak sepet beşik almıştım hiç park yatağa ihtiyacım olmadı gündüzleri de kamerayı açıp kendi yatağına yatırıyordum. Ama şimdi kayınvalidemlerde korunaklı bir yatak olmadığı için park yatak alıcam kıza normal karyola alıcam al benden de o kadar

Sepet beşiği benim kediler 2 günde paralar. Sepet gördükleri an tırnaklarını törpüleyesi geliyor yaramazların. Çamaşır sepetimi paraladılar Yan yatağı uygunundan kullanışlı bir şey almam lazım,yoksa bayılıyorum sepet beşiklere.

Ya minnoşlar maşallah maşallah zaman geçti gerçekten ben 3+5 te öğrenmiştim hamileligimi ay zaman geçmemişti bir türlü. Ben hissediyordum da eşim de hissetmek istiyordu denk gelmesi müthiş oldu

Evet canım ilk zamanda daha küçük sallanır vs diye o beşiklerden tercih etmiştik bizde küçükken onlar daha kullanışlı park yatak sonrası için bencede, kesinlikle korunaklığıda fazla en iyisini yaparsın.

Canım sakin sakin annesini karıştırma işin içine. Anlayana kadar anlatman gerekiyor malesef. Ailenin karıştığı bu senin ailen de olabilir eş ailesi de olabilir evlilikten hayır geldiğini görmedim hiç. Emin ol hiçbirimizin eşi mükemmel değil bizim de mükemmel olmadığımız gibi. Hepimizin kusurları oluyor. Benim eşim de aşırı tepki verdi bir kere yeni evliydik ve ailesi de vardı yanımızda. 3 gün ailesinin yanında kalmak zorunda kaldı ama o hareketi son oldu. İyi bir ders mi oldu kendisine evet ama ailesinin yanımizda olmasını kesinlikle tercih etmezdim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…