2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Dişim için sürekli içtim maalesef bu ara günde bir kez bunun için de almak istemedim ya
Ben oğlumdayken ağrıdan ağlamıştım kolum kesilmis gibi çok fenaydı, eşim de parol iç demişti bı de ona ağlamıştım parol bana naapppsinnn dalga mı geçiyorsun diye 😂😂😂😂 parolun kendine hayrı yok diye ağlayıp durdum bu sefer 😂😂 sonra getirdi verdi yarım saat içinde ağrım geçmişti 😂😂 şok olmustum parol bu ya nasıl oldu da kesti diye 😂 bazen şaşırtiyor

Ben oğlumdayken ağrıdan ağlamıştım kolum kesilmis gibi çok fenaydı, eşim de parol iç demişti bı de ona ağlamıştım parol bana naapppsinnn dalga mı geçiyorsun diye 😂😂😂😂 parolun kendine hayrı yok diye ağlayıp durdum bu sefer 😂😂 sonra getirdi verdi yarım saat içinde ağrım geçmişti 😂😂 şok olmustum parol bu ya nasıl oldu da kesti diye 😂 bazen şaşırtiyor
Vllha kimse bnim kadar parola sayıp sövmemistr ama gece çektim o diş ağrılarını her seferinde bir kerede kesmesini asla untmcm çok şey borçluyum ona onla ilgili bir daha komik videolar izlemicm söz 🤣🤣😂😂

Maşallah bende 15+4 üm daha bu kadar karnım çıkmadı 😅 ilk bebek benim birde kız olunca yayıldı karnım böyle sanki 😊
Ben hem maksimum kilomda hamile kaldım hem bir kalp durması sonucu bir kurtaj oldum onun kilolarını vermeden üstüne hamile kaldım yani Mayıs ayindan beri hamile modu benimkisi 😅 sağlıcakla gelsin de kilolar da gobus de gider iki çocuğun peşinde koşmaktan hiçbir şey kalmaz 😅😅

Çok sevindim canım senin adına iki kızdan sonra erkeği tattiran rabbime şükürler olsun 🥰 gözünüz aydın 🥰
Cok tesekkur ederim canim benim bende saglikla alitim insallah kucagima oncelikli olarak istedigimde oydu saglikla olmasi cok sukur gercekten 😇

X