2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Evet da dahiliye takip ediyo zaten endokrine yönlendirmedi. Sehir hastanesi var mi orada? Kadin dogumun dahiliyecisi takip eder. 2 haftada 1 baktirmak lazim. Benim de arada direnç gösteriyor. İlaç kullaniyorum. 0,25ti 0,50 oldu suan bir gün 0,50 bir gün 0,75 şeklinde.
Ultrason için hemen randevu veriyorlar mı yada hamilelikte bakılıyor mu?

Hadi hayırlı olsun inşallah pişiksiz devam eder yarar bez Prima fiyatları malum 🤓
E bebek indirimleri başladı bende listeden iki şeyi daha sildim reflü yatağı ve küvet filesi aldım 🥳
İkisi de duruyor bende canım tertemiz paketlenmiş şekilde :) ama olmayan annelere öneriyorum reflü yatağı ve köpüklü küvet filesini olması gerekiyor değil bence şart, demiş baş falan yani 😂😂 ben babyjem almıştım oğlumda küvet filesini aynı görünüyorlar sevibebe ve babyjem

Hadi hayırlı olsun inşallah pişiksiz devam eder yarar bez Prima fiyatları malum 🤓
E bebek indirimleri başladı bende listeden iki şeyi daha sildim reflü yatağı ve küvet filesi aldım 🥳
Şansa artık bir yandan dedim ki nasıl alisirsa öyle gider 😅 ilk dogdugunda totosu hangi bezi görürse ona alışır, yaramazsa doğunca letgodan artık satarım napim 😂

İkisi de duruyor bende canım tertemiz paketlenmiş şekilde :) ama olmayan annelere öneriyorum reflü yatağı ve köpüklü küvet filesini olması gerekiyor değil bence şart, demiş baş falan yani 😂😂 ben babyjem almıştım oğlumda küvet filesini aynı görünüyorlar sevibebe ve babyjem
köpüklüler fileden daha iyi o zaman öyle mi?. Ya ilk çocuk olunca çok cahil hissediyorum :KK70:

İnşallah öyle olur çok sağol ama sürekli kötü şeyler düşünüyorum dünden beri sürekli ağlamaklıyım nasıl beklicem sonuç çıkana kadar hiç bilmiyorum sonuçlar 5 iş gününde çıkar dediler ama sizinki kaç günde çıktı
Eltim yaptırmisti onların bir de bayram araligina denk geldi 10 günü bulmuştu rahat

Reflü yatağında hangisi daha kullanışlı oluyor?Şu etrafı çevrili olan bebiş uzayınca olmaz ki

Eklentiler

• Screenshot_20240201_111706_com.android.chrome_edit_397571872477875.jpg
    Screenshot_20240201_111706_com.android.chrome_edit_397571872477875.jpg
    67,4 KB · Görüntüleme: 65
  • Screenshot_20240201_111642_com.android.chrome_edit_397560323875793.jpg
    Screenshot_20240201_111642_com.android.chrome_edit_397560323875793.jpg
    61,6 KB · Görüntüleme: 61
köpüklüler fileden daha iyi o zaman öyle mi?. Ya ilk çocuk olunca çok cahil hissediyorum :KK70:
Evet canım düz olan filede çocuk gerim gerim yatiyor bez ger üstüne yatır gibi, köpüklü olanda içi mobilya köpüğü zaten çocuk yayılıyor keyif yapıyor resmen 😂😂kurutmasi zor diyenler oluyor o tutacaklarından asıyorum dusakabine oldu bitti, baksana kopuklunun daha rahat olduğu her halinden belli gibi 😅

Eklentiler

• Screenshot_2024-02-01-11-20-42-303_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2024-02-01-11-20-42-303_com.android.chrome.jpg
    66 KB · Görüntüleme: 62
  • Screenshot_2024-02-01-11-20-31-340_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2024-02-01-11-20-31-340_com.android.chrome.jpg
    67,9 KB · Görüntüleme: 64
Reflü yatağında hangisi daha kullanışlı oluyor?Şu etrafı çevrili olan bebiş uzayınca olmaz ki
Bende sağdakinden var canım sagdakinin güzel yanı bebisi yan yatirabiliyorsun o aparatları ayarliyorsun yanındaki, cırtcirtlilar bebeğe destek oluyor sırtına karnına iyice yaklastirirsan birbirine, dediğin gibi bebek uzadıkça bu sağdaki oluyor yine ama diğerinde ayak yukarıdan çıkar sanki 😅 ben olsam yine aynısından alırdım aşırı aşırı memnundum ben ondan hem evde besige dahi onunla koydum koltuğa vs hem İstanbul'a gitmiştik mesela orda havaalanında dahi resmimiz var oğlumla koymuştum poşete götürmüştüm, havaalanında alt açmayı bile onun üstünde yapmışım üstüne bir alt açma bezi koyup, kolu komşuya giden biriyseniz onda da onunla götürmek her zaman iyi oluyor insanların koltuğuna koymuyorsun hem, hem de sünger olduğu için aynı yatağında yatar gibi rahat ediyor

Benim reflü yatağını attım napcam bunu diye file muhtemelen duruyordur küvet seti içinde ama aldım gittim 🤓

Şansa artık bir yandan dedim ki nasıl alisirsa öyle gider 😅 ilk dogdugunda totosu hangi bezi görürse ona alışır, yaramazsa doğunca letgodan artık satarım napim 😂
Benim kız sleepyle başladı 1 ay sonra pişik yaptı o yüzden hiç bir beze güvenmiyorum ama bende sleepy yada premium care ile başlarım içerik olarak içime sinen onlar. Hadi bakalım şansın açık olsun 😂

Benim kız sleepyle başladı 1 ay sonra pişik yaptı o yüzden hiç bir beze güvenmiyorum ama bende sleepy yada premium care ile başlarım içerik olarak içime sinen onlar. Hadi bakalım şansın açık olsun 😂
Yaaaa sonradan neden pişik yapmış 😅 ben 4 ay stoklu almıştım Primayi da oğluma, 4 ay kullandı sonrasi tam bir savaştı ama sürekli bez siparişi vermeye başlamıştım o ara, 4-5 çeşit dene dene begendiremedim yanık gibi olmuştu artık soyulan pisikten nerdeyse, sonrasında geçişte çok zorlandık diye bu sefer tek bezle başlayım dedim, sleepy yi begendirebilmistim benim minnoş oğluma 😅4 aylıktan 2 buçuk yaşa kadar sleepy ile olunca şimdi de elim sleepy ye gitti dediğin gibi zaten Prima premium care ya da sleepy natural iki seçenek vardı ve ikisi arasında indirimli hallerinde bile 5 kat fiyat farkı var, devam ettiremem yine Primayi, en iyisi hiç bulasmamak 😅😅

Yaaaa sonradan neden pişik yapmış 😅 ben 4 ay stoklu almıştım Primayi da oğluma, 4 ay kullandı sonrasi tam bir savaştı ama sürekli bez siparişi vermeye başlamıştım o ara, 4-5 çeşit dene dene begendiremedim yanık gibi olmuştu artık soyulan pisikten nerdeyse, sonrasında geçişte çok zorlandık diye bu sefer tek bezle başlayım dedim, sleepy yi begendirebilmistim benim minnoş oğluma 😅4 aylıktan 2 buçuk yaşa kadar sleepy ile olunca şimdi de elim sleepy ye gitti dediğin gibi zaten Prima premium care ya da sleepy natural iki seçenek vardı ve ikisi arasında indirimli hallerinde bile 5 kat fiyat farkı var, devam ettiremem yine Primayi, en iyisi hiç bulasmamak 😅😅
Valla bende anlamadım. Çocuğun ilk ve son pişiği oldu. Ben dedim hatta yediğim yemeklerden mi ara verdim bi daha sleepy denedim yok yani tekrar pişik yaptı. Her bez ıslak mendil her bebişe yaramıyor biliyorsun sende zaten deneye yanıla bulucaz 🤓

Bende sağdakinden var canım sagdakinin güzel yanı bebisi yan yatirabiliyorsun o aparatları ayarliyorsun yanındaki, cırtcirtlilar bebeğe destek oluyor sırtına karnına iyice yaklastirirsan birbirine, dediğin gibi bebek uzadıkça bu sağdaki oluyor yine ama diğerinde ayak yukarıdan çıkar sanki 😅 ben olsam yine aynısından alırdım aşırı aşırı memnundum ben ondan hem evde besige dahi onunla koydum koltuğa vs hem İstanbul'a gitmiştik mesela orda havaalanında dahi resmimiz var oğlumla koymuştum poşete götürmüştüm, havaalanında alt açmayı bile onun üstünde yapmışım üstüne bir alt açma bezi koyup, kolu komşuya giden biriyseniz onda da onunla götürmek her zaman iyi oluyor insanların koltuğuna koymuyorsun hem, hem de sünger olduğu için aynı yatağında yatar gibi rahat ed
Tamam canım çok teşekkür ederim bilgilendirmeler için hepsi çok işime yarayacak eminim

Kızlar hem pişik için hem göğüs ucu kremi için ablamında kullandigin bir marka var
Matahari merhemin aynı sefa kremi bende ondan alacağım.
Temiz içerikli ürün arayanlara duyurulur🥰
Bu arada benim kafam çok karıştı ya hem herseyi almak istiyorm hem de nerden baslayacagimi bilemiyorm😂😂

Valla bende anlamadım. Çocuğun ilk ve son pişiği oldu. Ben dedim hatta yediğim yemeklerden mi ara verdim bi daha sleepy denedim yok yani tekrar pişik yaptı. Her bez ıslak mendil her bebişe yaramıyor biliyorsun sende zaten deneye yanıla bulucaz 🤓
Yok yok alışması lazım sleepy ye 😅😅 oturur anlatirim senin haberin var mı Primanin fiyatından diye 🤣🤣🤣🤣 şaka bı yana dün eşimle de konustum Primayi devam ettirmek zor bu ülkede ondan sleepy stoklayalim sonra birine ya aldığım fiyattan veririm ya da letgodan falan bir şekilde elden çıkarırız dedim bir cesaret 6-7 aylık bezini aldım 😂😂

Yok yok alışması lazım sleepy ye 😅😅 oturur anlatirim senin haberin var mı Primanin fiyatından diye 🤣🤣🤣🤣 şaka bı yana dün eşimle de konustum Primayi devam ettirmek zor bu ülkede ondan sleepy stoklayalim sonra birine ya aldığım fiyattan veririm ya da letgodan falan bir şekilde elden çıkarırız dedim bir cesaret 6-7 aylık bezini aldım 😂😂
Güle güle kullanın kuzucuğuma da yarasın inşallah

Kızlar hem pişik için hem göğüs ucu kremi için ablamında kullandigin bir marka var
Matahari merhemin aynı sefa kremi bende ondan alacağım.
Temiz içerikli ürün arayanlara duyurulur🥰
Bu arada benim kafam çok karıştı ya hem herseyi almak istiyorm hem de nerden baslayacagimi bilemiyorm😂😂
Ekran görüntüsü aldım. Gümüş kapak alacağım için krem alır mıyım bilmiyorum ama ayva çekirdeği biriktiriyorum jel yapmak için soğuk soğuk sürmek iyi gelmişti 🤓

Liste yap kendine aldıklarını tikle en güzel o şekilde ilerleniyor. Araç gereçler-emzirme-kıyafet-hastane şeklinde sınıflandırırsın miss gibi biter gider,

X