2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Pazartesi Babanem vefat etti aceleyle Ankara’ya gidip geldim koşuşturma ve yok çok yordu beni randevum da vardı haftaya kaldı. Kilo alamıyorum hala normal mi 5. Aya girdik kilom aynı. 😢
Basin sagolsun kuzum Allah sabir versin . Bende almadim doktor 15 haftalik suan 17 haftalik olarak ileride gelisimi dedi ya i bende 5. Aydayim bi bucuk kilo aldim daha o kadar yememe ragmen herkes ayni olmuyor iste kendini uzme asla asla kiyaslama cunku bosuna sıkınti etmis olursun. Son aylarda depar aticaksin zaten merak etme

Pazartesi Babanem vefat etti aceleyle Ankara’ya gidip geldim koşuşturma ve yok çok yordu beni randevum da vardı haftaya kaldı. Kilo alamıyorum hala normal mi 5. Aya girdik kilom aynı. 😢
başın sağolsun canım mekanı cennet olsun babannenin.

benim de tam tersi 15 kiloya yakın aldım ve yediğim bu

napıcaz nasıl olcak bilmiyorum. ayda bir kilo almak gerekiyor şimdiye kadar mnemişler kalça rahim toplamda 3 4 kilo da olsa alman lazımdı kustun mu başta verdin mi hiç

Eklentiler

• WhatsApp Image 2024-02-01 at 10.17.51.jpeg
    WhatsApp Image 2024-02-01 at 10.17.51.jpeg
    104,1 KB · Görüntüleme: 55
Başınız sağolsun, kilonuz normal bende aynı durumdayım hatta bu durum doktorların hoşuna gidiyor bu aydan sonra almaya başlarsınız yavaş yavaş ayda 1 er kilo

Basin sagolsun kuzum Allah sabir versin . Bende almadim doktor 15 haftalik suan 17 haftalik olarak ileride gelisimi dedi ya i bende 5. Aydayim bi bucuk kilo aldim daha o kadar yememe ragmen herkes ayni olmuyor iste kendini uzme asla asla kiyaslama cunku bosuna sıkınti etmis olursun. Son aylarda depar aticaksin zaten merak etme
Sağol canım işte düşünmeden edemedim şimdi gören herkes de hiç 5 ay gibi durmuyor dedi canım sıkıldı 🤨
başın sağolsun canım mekanı cennet olsun babannenin.

benim de tam tersi 15 kiloya yakın aldım ve yediğim bu

napıcaz nasıl olcak bilmiyorum. ayda bir kilo almak gerekiyor şimdiye kadar mnemişler kalça rahim toplamda 3 4 kilo da olsa alman lazımdı kustun mu başta verdin mi hiç
Sağol kuzum hiç olmadı bulantı kusmam yemem de kesilmedi hiç. 3. Aydayken 3 kilo verdim bi geri aldım ama hemen. Göbek de çok az çıktı iç karnın genişmiş diyorlar

Sağol canım işte düşünmeden edemedim şimdi gören herkes de hiç 5 ay gibi durmuyor dedi canım sıkıldı 🤨

Sağol kuzum hiç olmadı bulantı kusmam yemem de kesilmedi hiç. 3. Aydayken 3 kilo verdim bi geri aldım ama hemen. Göbek de çok az çıktı iç karnın genişmiş diyorlar
evet öyledir bizim okulda 25 haftalık hamile bır kız var hala belli belirsizdi ben bıraktığımda bundan sonra alırsın canım endişelenme ve kimseyi umursamaa

Emin ol karnının çıkmaması daha iyi niye bu durum canını sıkıyorki çok şişmek hareketleri kısıtlıyor ağrıları çoğaltıyor aksine sevinmen lazım benim ilk gebelikte 20. Haftadan sonra belli olmaya başlamıştı zaten 30dan sonra şişiliyor 😃 Şuan yine aynı hiç 16 haftalık göbüşüm yok ve bence çok iyi bi durum diğer bebeğimi emzirirken falan zorlanma yaşamıyorumda hareket kısıtlamam falanda yok iyi bi durum bu milleti takma hiç

Baştada vermişsin oda etkili tabiki bende 3 kilo vermiştim 53 ten 50 ye düştüm şimdi yeni 53 oldum alırsın bu ay

Allah mekanını cennet eylesin 🙏🏼☹️
Kilo almamakta normal bebeğin gelişimi iyi olsun yeterli. Kilo sağlıklı ilerleyiş göstergesi değil canım için rahat olsun.

Emin ol karnının çıkmaması daha iyi niye bu durum canını sıkıyorki çok şişmek hareketleri kısıtlıyor ağrıları çoğaltıyor aksine sevinmen lazım benim ilk gebelikte 20. Haftadan sonra belli olmaya başlamıştı zaten 30dan sonra şişiliyor 😃 Şuan yine aynı hiç 16 haftalık göbüşüm yok ve bence çok iyi bi durum diğer bebeğimi emzirirken falan zorlanma yaşamıyorumda hareket kısıtlamam falanda yok iyi bi durum bu milleti takma hiç
İyi valla o zaman hep işte yağ da lazım hiç etlenmemişsin falan üff ne bileyim bir sürü şey bilerek mi yemiyorsun kilo almaktan mı korkuyorsun diyen bile var 😕 Neyse ki geldim istanbuldayım kurtuldum ☺️

Ben hem maksimum kilomda hamile kaldım hem bir kalp durması sonucu bir kurtaj oldum onun kilolarını vermeden üstüne hamile kaldım yani Mayıs ayindan beri hamile modu benimkisi 😅 sağlıcakla gelsin de kilolar da gobus de gider iki çocuğun peşinde koşmaktan hiçbir şey kalmaz 😅😅
Aynen öyle canım kilolu görünmüyorsun hem 😄 normalde tüp bebek ilaclari sisirmisti benide bırakınca biraz daha normale döndük 🤭ama tabi bazılarinin iç karnı geniş son aylarda bile hamile olduklri pek belli olmuyor 😂

X