2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Kızlar merhaba.yengem dün kalp atışını dinlemek için gitmiş çok yavaş attığını söylemişler.Bide 7 haftalık olması gerekirken 6 haftalık çıkmış 1 hafta gerilik de var.bu şekil olup da düzelen oldu mu sonradan lğtden cevaplarsanız çok sevinirim 🤲
Bir hafta geç döllenme olmustur ondan 7 değil 6 hafta gorunuyordur ve o haftalarda kalbin çok yavaş atması çok normal benim de oğlumdayken çok yavaş şuan ama yeni yeni oluşmaya başladığı içindir, birdahaki gelişinde gümbür gümbür duyarız erken henüz demişti

Merhaba aranıza yeni katıldım 14+4 hamileyim ikili test sonucum 1.403 şeklinde riskli geldi ense kalınlığı 2.1 fetal dna yaptırmamı önerdi doktorum aranızda yaptıran varmı acaba çok moralim bozuldu

Bir hafta geç döllenme olmustur ondan 7 değil 6 hafta gorunuyordur ve o haftalarda kalbin çok yavaş atması çok normal benim de oğlumdayken çok yavaş şuan ama yeni yeni oluşmaya başladığı içindir, birdahaki gelişinde gümbür gümbür duyarız erken henüz demişti
Size d3 zayıf denmiş miydi acaba

Kızlar oğlumda Prima premium care bez ile başladım ilk 4 ay da onunla devam ettik, sonrasında bez değiştirmek aşırı zor oldu çünkü ona çok alışmıştı oğlum ilk onunla başlayıp onunla devam ettigimiz için geçiş zor oldu hepsi pişik yaptı Prima aktif Bebek, Molfix, goon, paddlers o ara yeni çıkmıştı onu da denemiştim derken baya bı bez aldık aldık letgodan sattık çok fena pişik yaptığı için hepsi de... En son sleepy natural külot bezini kullanmistim onu çok beğendik pişik yapmamisti zaten bez bırakana kadar daha maceraya girmedim sleepy natural ile devam etmistik. Bir yandan diyordum ki bu sefer bir bezle basliycam ve onunla devam etcem hem Prima çok uçtu beze o parayı gömmeye yazık, bir yandan da yine vicdan yaptım zaten çoğu şeyi oğlumda kullandiklarimi kullancam bezde bari cimrilik yapma cansu diyorum 🤦🏻‍♀️ ne olacak bu halim.. alamadim hala sleepy yi halbuki çok memnundum ben güzel bez gercekten ama işte bu vicdanimi ne yapcam 🤦🏻‍♀️

Merhaba aranıza yeni katıldım 14+4 hamileyim ikili test sonucum 1.403 şeklinde riskli geldi ense kalınlığı 2.1 fetal dna yaptırmamı önerdi doktorum aranızda yaptıran varmı acaba çok moralim bozuldu
Ben ikili test yaptirmadim ama eltimin nedense oglunda ense kalınlığı 3 gibi bişey çıkmıştı, başka doktora gitti hatta istanbuldaysan onların gidip memnun kaldığı doktoru onerebilirim o da ölçtü yine 3 küsür ense kalınlığı, amniyosenteze kadar gitti olay ki çok korkmuştum ben amniyosentez olayının risklerini araştırmadan o an yaptırmışlar doktor onu yapalım demiş onlar da yapmış sonuç olarak hiçbir risk çıkmadı, neden ense kalınlığı öyle çıkıyordu kimse anlamadı kalp hastalığı mi var diye araştırıldı baya ayrıntılı araştırıldı sonra bişey çıkmadı, Ekim ayında da doğdu minnoş sapasağlam.. bu demek değil ki araştırmayın bakmayın, elbette ki araştırın peşine düşün ama benim söylediğim tarzda o kadar örnekler var ki çevremde, aşırı korkup da kendinizi yipratmayin.. fetal DNA en garantilisi ve en risksizi ben olsam fetal DNA yaptirirdim, geçmiş olsun umarım birşey çıkmaz sizi korkuttugu ile kalır mınnos 🥰

Kızlar Ankara'da minicity avm diye mağazalar var bebek ve çocuk ürünleri satılıyor online satışları da var. Tüm markalar da var. Fiyatları piyasanın bayağı altında. Bu mağazalarla ilgili bilgisi olan var mı?

Bu grupta bayağı anne yaptırdı bende dahil. Özellikle yaş riski olanlar. Bunlardan biri de benim tarama testlerine güvenmedigimden yaptırdım doktorumun sen bilirsin demesine rağmen. En temizi fetal dna.

Hareketli demekki canım. Benim de pztden beri sesi çıkmıyor. İki gün baya dürtmüştü beni. Aşıyla ilgisi olacağını da sanmıyorum. Biraz masaj yap istersen karnına
Öyledir inşallah canım vllha ne bilim gerçekten insan artık herşey den korkuyo hele bu kadar yol glmisken

Eklentiler

• Screenshot_2024-01-31-23-56-04-360_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2024-01-31-23-56-04-360_com.android.chrome.jpg
    82,1 KB · Görüntüleme: 73
Kızlar Ankara'da minicity avm diye mağazalar var bebek ve çocuk ürünleri satılıyor online satışları da var. Tüm markalar da var. Fiyatları piyasanın bayağı altında. Bu mağazalarla ilgili bilgisi olan var mı?
Ankarada ebebekin outleti var diye bi gönderi gordum instagramda millet tartisiyodu var yok diye var mi biliyo musunuz

Veeee bebiş için ilk alisverisimi yapmış bulunmaktayım hesap yaptım bir numara adet başı 1,54 e geliyor sleepy de indirimle, primada 5 küsure geliyor en son böyle bir sepet yapıp aldım toplam 168 tane 1 numara 168 tane 2 numara 504 tane de 3 numara ama şimdi 3 numarayı cırtlı bez olarak almasa miydim diye düşündüm 2 liraya bile gelmiyor 3 numara da ama.. neyse aldım artık hayırlı olsun bana 🥰🥰 henüz almamış hanımlar külot bez aşırı rahat oluyor oğlumda onu keşfettikten sonra cırtlı bez hiç almamıştım bence külot da alınabilir 3 numara

Eklentiler

• Screenshot_2024-02-01-00-58-11-428_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2024-02-01-00-58-11-428_com.android.chrome.jpg
    51 KB · Görüntüleme: 61
X