2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Kızlar bu migren atakları mahvediyor beni. Ilk üc ay kusmadım diye sevinirken şimdi her migren ataginda kusuyorum
Sırasıyla çözüm yöntemlerim şöyle: Ayakları sıcak suda bekletmek, migren taşı ve okaliptüs yağı ile masaj yapıp kapkaranlık bir ortamda hafif dik olacak şekilde yatmak.

Aha bu ben yarın tansiyon aletimde geliyo dopplerim benimle aklıma düştükçe bakıyorum kuruntu yapmaktan gerçekten tansiyon hastası olcam yoksa

Doymama kısmı kaçıncı haftada başladı canım. Benim iştahım normal seviyede hala 16+0 dayım
Günaydın kızlar. Ben bu çocuğa Erim adını verip fazla mı erkek enerjisi yükledim acaba ne yediğimle doyuyorum ne uyku uyuyabiliyorum ne ağrım kesiliyor. Kendiside kurtlu top oynuyor içerde sanırım

Günaydın kızlar. Ben bu çocuğa Erim adını verip fazla mı erkek enerjisi yükledim acaba ne yediğimle doyuyorum ne uyku uyuyabiliyorum ne ağrım kesiliyor. Kendiside kurtlu top oynuyor içerde sanırım
Bunu öğrendiğim iyi oldu. Çok eril enerjili bir isim bulmayalım o zaman. Ya da en iyisi biz isim bulmayalım, o doğup büyüyünce kendi kendi adını kendi koysun. Bu gidişle öyle olacak zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…