2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Bunu öğrendiğim iyi oldu. Çok eril enerjili bir isim bulmayalım o zaman. Ya da en iyisi biz isim bulmayalım, o doğup büyüyünce kendi kendi adını kendi koysun. Bu gidişle öyle olacak zaten 🤣🤣
Erim’in kelime anlamı Erkek kanlı demek daha eril enerjili bi isim bulabilir miydim emin değilim. Umarım severler koyduğumuz isimleri demekten başka çaremiz yok 😂
Nisa’nında kelime anlamı Kadın demek bu arada ahhahahahha çocuklara neler yaptık bilmiyorum şuan djdkd

Erim’in kelime anlamı Erkek kanlı demek daha eril enerjili bi isim bulabilir miydim emin değilim. Umarım severler koyduğumuz isimleri demekten başka çaremiz yok 😂
Nisa’nında kelime anlamı Kadın demek bu arada ahhahahahha çocuklara neler yaptık bilmiyorum şuan djdkd
Aile dizisinde Devin Aslana diyo ya "İstersen erkek koyalım, errrrkek şöyle 3 r ile" :KK70:

Öhöm öhöm.. Birtakım vintage bebek giysilerine başlamış durumdayım. Şu örneği bile becerebildiysem, kendimden umutluyum🤣 Ve nasıl iyi geldi var yaaa örgü örmek🥰🥰

Eklentiler

• IMG_20240131_103443.jpg
    IMG_20240131_103443.jpg
    145,3 KB · Görüntüleme: 88
Öhöm öhöm.. Birtakım vintage bebek giysilerine başlamış durumdayım. Şu örneği bile becerebildiysem, kendimden umutluyum🤣 Ve nasıl iyi geldi var yaaa örgü örmek🥰🥰
Muhteşem rahatlatıyor valla ben henüz hiçbir şey örmedim ama benimde aklımda valla 😅😅 işten ayrılınca sudan çıkmış balığa döndüm henüz yeni düzene alışamadım sanırım

Ayy ben bir sürü elişi öğrendim de şu örgüyü bir beceremedim. Sıkıntıdan iğne oyası yapıyorum ben de 😅 örgüler anneanne ve babannemizden 🤩

Muhteşem rahatlatıyor valla ben henüz hiçbir şey örmedim ama benimde aklımda valla 😅😅 işten ayrılınca sudan çıkmış balığa döndüm henüz yeni düzene alışamadım sanırım
Örmeye başla kesinlikle harika bir meşgale. Ben şu aşağıdaki gibi renklere ve bebek giydirme tarzına bayılıyorum. 6 aylık bebeğe uygun videolardan baka baka örebildiğim kadar öreceğim. Önümüzdeki sonbaharda, kışta kısmet olursa giydiririm😍

Eklentiler

• IMG_20240131_112745.jpg
    IMG_20240131_112745.jpg
    113,9 KB · Görüntüleme: 76
  • IMG_20240131_112712.jpg
    IMG_20240131_112712.jpg
    128 KB · Görüntüleme: 61
X