2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Kızlar pelvis ağrısı normal bebek aşağıdada değil düşük tehlikesi yok ben neden kasık kemiğimde ve vajinamda doğuracak gibi ağrı hissediyorum ya ? Sanki son ayım hiç rahat değilim

Kızlar pelvis ağrısı normal bebek aşağıdada değil düşük tehlikesi yok ben neden kasık kemiğimde ve vajinamda doğuracak gibi ağrı hissediyorum ya ? Sanki son ayım hiç rahat değilim
Allah Allah neden acaba. Ben pelvis ağrısı nedir nereye nasıl vurur onu da bilmiyorum

Arkadaşlar evinde kedi besleyen var mı. Ben evimde beslemiyorum ama sık görüştüğümüz akrabalarımız kedi besliyor. Dışkısi ile temasim tabiki yok ama ne bilim poposunun değdiği koltuk vs den bulaşma ihtimali var mıdır. Dışarı ile teması da var kedinin sadece evde durmuyor. Ben dokunmuyorum dediğim gibi oturduğum koltuk detdigim yerlerden vs

Benim iki tane kedim var, gebeliğim öğrendiğimden beri tuvaletlerini eşim temizliyor. Onun dışında bir problem olacağını düşünmüyorum. Şimdiye kadar da olmadı. Aşıları var ve dışarı ile temasları yok bizimkilerin

Benimde bir kedim var eşim tuvaletini temizliyor doktorda bu şekilde söyledi endişelenmenize gerek yok toxo sadece kedilerden bulaşmıyor yıkanmadan dokunulan ve tüketilen meyve sebzelerden de bulaşabiliyor

Kizlar sizlerde de bisiler yediginizde agızda acı tat oluyor mu? Genelde tatli meyve vs yedigimde oluyordu bugun ilk defa sabah uyanınca basladı ve hic gecmedi. Meyve yedim iyi geldi tekrar basladi. Sanki bogazimda da var. Mide eksimesi boyle birsey mi? Yoksa seker mi?

Evet bende de dönem dönem oluyor bende çözemedim neden olduğunu ama ağzımda tuhaf tat oluyor ve ne açım ne de tokum değişik bir şey

15.haftafayim kızlar bundan sonra cinsiyet degisme gibi birsey olmaz değil mi bugün bir arkadaşım da öyle olmuş 6 aya kadar erkek sonra kız demiş ama benimki tam gösterdi kendisini

Benimde bir kedim var eşim tuvaletini temizliyor doktorda bu şekilde söyledi endişelenmenize gerek yok toxo sadece kedilerden bulaşmıyor yıkanmadan dokunulan ve tüketilen meyve sebzelerden de bulaşabiliyor
Merhaba evet aynen öyle ona dikkat ediyorum. Ama bizim gorustugumuz kedinin dışarı ile teması oluyor o yüzden sormak istedim sizlere de

Tüyleri kdr ömürleri olsun dışarı ile temasları olmaması iyi öyle olsa bende ensilenmezdim aslında da takıntı mi yaptım bilemedim

Benim doğduğundan beri benimle birlikte yaşadığım, 7 yaşında oğlum var. Kumunu hala temizlerim. Hala yanımda uyur. Zaten bana aşırı bağımlı. Yatağa girdiğim an koynuma girer. Yani bu zamana kadar kötü bir şey düşünmedim düşünmekte istemiyorum. Çok şükür de bir sorun yaşamadık. Ama zaten sizde kedi yokmuş. Dışkıyla temasınız da yokmuş. Korkmanı gerektirecek bir şey olduğunu sanmıyorum içinü ferah tut

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…