2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Kızlar selaam:) ya benim sağ kasığıma da sola da çok sık ağrı giriyor aniden. Bazen de aşağıdan… ama daimi değil, giriyor geçiyor. Vajinitim biraz devam ediyor. Bazen fitil alıyorum bazen nioli vs. Ama idrar yol enf yok.. dr da mg eksikliğidir diyor. Benzer şetler yaşayan var mı? Bir de son bir haftadır da sol kaburga kemiğimin altı aşırı ağrıyor… özellikle yemeklerden sonra ve uzuuun süre geçmiyor

Ben kilosundan ziyade üşür mü terler mi derdindeyim en azindan 40ı cikana kadar uzun kollu mu giydirilmeli bilemedm. Ama bu yaz da cok sıcak olursa napcaz
Hastanede muhakkak uzun kollu uzun paçalı çoraplı olmasinda fayda var çünkü genelde klimalar çok çalışıyor ve soğuk oluyor. Evde de bizim ev akşama kdr güneş alıyor hamamdan hallice yarim kollu zıbın ayağına çorap düşünüyorum. Geceleri de belki muslin uzun kollu takım giydiririm.

Oy minnosum ya ne tatlı maşallah

Merhaba kızlar elimizde sıfır garantili doona bebek arabası var düşünürseniz bide bugaboo bee 5 bebek arabası mevcut

O nasil hayat vallahi gozume uyku girmez bu gece

Herşeyin yavrusu çok güzel değil mi ya
Özledim valla bebek kokusunu
Valla öyle kız ne tatliymis maşallah içim cizladi görünce kardeşimin eşi de ay ben yenidogana bayılıyorum diyor en küçük yeğenim 9 aylık oldu her halleri güzel de bebek halleri daha bir güzel

Valla öyle kız ne tatliymis maşallah içim cizladi görünce kardeşimin eşi de ay ben yenidogana bayılıyorum diyor en küçük yeğenim 9 aylık oldu her halleri güzel de bebek halleri daha bir güzel
Çok çok güzeller be ama çok kısa sürüyor maalesef benim hala fotolara videolara bakarken burnumun direği sızlıyor Allah hepimize sağlıkla bu süreçleri yaşamayı nasip etsin

Kızlar ya bana bugün sağ alt belimden bi ağrı saplanıyor bacagima kadar gidiyor ve kasiklarim ağrıyor aynı zamanda. Noluyor acaba

Benim de yaz bebeğiydi hastane çıkışı uzun kolluydu sadece. Eve gelince sadece kolsuz çıtçıtlı badi ve çorapsız, geceleri sabaha karşı ince bir tulum ya da takım giydiriyordum ve örtmüyordum.

Canım çok sağol migren tasini hiç denemedim açıkçası bir de onu deneyeyim. Valla kafamı kesip atacaktım o raddeye geldim gece. Parol da napsin hiçbir işe yaramıyor açıkçası
Geçmiş olsun cnm. Bende dün
Migren atağı geçiriyorum sandım meğer tansiyonum yükselmiş korkudan ölüyodum nerdeyse. Daha önce tansiyonum yükselmediği için düşünemedim baktım parol buz fln işlemiyo bide tansiyona bakalım dedik yükselmiş meğer tuz yağ ne varsa kestim artık korkudan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…