2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Ah kuzum benim çok sağol

Bunlar hep süreç keyfini çıkar dediğin gibi mis gibi dinlen enerjini topla her şey çok güzel olacak

Kizlar yeme konusunda nasılsınız ..
Ben aşırı kendimi sis hissediyorum ..aslında gaz da pek yok ..
İki hafta önceye kadar üç günde bir marul yerdim şimdi marul bile şişiriyor ..sanki öküz yemişim gibi oluyorum ...
Ne yesem öyle oluyorum ..

Bizim de kız olursa evlendigimizden beri net "Göksu Derin" olacak erkek konusunda "Çınar Ege" demiştik onu oğluma koyduk, şimdi erkek olursa biz bişey bulamadık henüz, oğlum Bulut diyor erkek olursa kısmı değişebilir de Bulut olarak da kalabilir ikinci isim eklenir ama, biz iki isimciyiz :)

Şuan ben öyleyim özellikle akşam yemeklerinden sonra az da yesem çok da yesem karnımda yer kalmıyor sıkışıyorum gibi hissediyorum. Maden suyu içmeye başladım canım ben o biraz iyi geldi

Şuan ben öyleyim özellikle akşam yemeklerinden sonra az da yesem çok da yesem karnımda yer kalmıyor sıkışıyorum gibi hissediyorum. Maden suyu içmeye başladım canım ben o biraz iyi geldi
Evet bende deniyecem maden suyunu ..ve gündüz de yer kalmıyor ..iki hafta önce eşim böyle giderse kim bilir kaç kilo alırsın dedi şimdi yiyemiyorum

Biri beni yeni doğan bebek takımlarından resimlerden alsın hemen almamak için zor duruyorm ya cinsiyet öğrendim den beri böyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…