2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Yok ya aserme değil bu bnm ilkinde de hiç olmadı bnmki biraz şey ne denir pis boğazlık olabilir 🌸🤭
Yarasın kuzum ya 😅😅 benim de bazen canım bisiler istiyo ama aserme durumu çok farklı anlattıklarına göre insanların 😅😅 ben yemezsem ölürüm demiyorum o kadar istemiyor canım ama bazı şeyleri daha çok seviyorum önceden pek bişi seçmezdim 😅😅

isminiz çok güzellllll ismiyle yaşaşın maşallah. biz de netiz kız konusunda ecem olacak erkek bulşamadık henüz ama bir türlü söylemedi cinsiyetimizi.
ayyyy çok teşekkür ederizzzz, Ecem çok güzel bi isim cidden <3 sağlıkla gelsinler de sağlıkla isimleriyle yaşasınlar. Nazlı bebiş gösterir gösterir annesi merak etme :)))) <3 <3

Kendi istegimle anlaşarak ayrıldım canım gebelik bahanesi oldu biraz da ayrılmak istiyordum biraz dinlenecegim bebisle ilgileneceğim sonrasında da. Sonra tekrar döneceğim tabi. Yani 60 kusur gün yıllık iznim vardı içerde var sen düşün nasıl calismisim. Cumartesi evlenip pazartesi ise gitmisligim var 😅😅 balayına daha sonra gitmiştik
vayyy çalışkan kadınnn:nazar::nazar::nazar: ama çok ıhtıyacımız olacak kı zatennn bu arada bebiş hazırlıklarını tamamlarsın

ben Kk'ya sırf bdv için üye olmuştum :KK70: çok eğlenceli orası yaa, sonra nasipte bu bölüme de kaymak varmış, iyiki de varmış gerçi:)) <3
ayyy bdv ve cinsellşik artı18 ama o zaman gençtim daha 38 yasında değildim 14 yıllık uyeyım aslında bu adres 11 yıllık :KK70:

Evet enerjiye ihtiyacımız var ya zaten vücut da sinyal veriyor ben sürekli uyuyordum 😅😅 akşam 9 olunca oturduğum yerde bile uyuyordum. Birkaç gündür o uyku hali kayboldu valla
valla bende de çok acayıp bırsey oldu sureklı gaz kabız problemım vardı okulu bıraktım sorun da bitti stres yorgunluk bunyeler jkaldırmıyor artık

valla bende de çok acayıp bırsey oldu sureklı gaz kabız problemım vardı okulu bıraktım sorun da bitti stres yorgunluk bunyeler jkaldırmıyor artık
Bende bulantılarımin bu kadar uzamasını strese bağladım işim gerçekten stresliydi aslında kuzum. Çok zor geçti ilk 3 ay o yüzden. Ya insan içtiği suyu bile kusar mi? Bir kere o kadar kustum ki burnum kanadı acayipti. Şimdi bulantı falan yok. Hem çalışmak hem ev hem annelik çok zor. O yüzden ikinci bebeğini bekleyen çalışan annelere saygım sonsuz 🙏🙏

ayyy bdv ve cinsellşik artı18 ama o zaman gençtim daha 38 yasında değildim 14 yıllık uyeyım aslında bu adres 11 yıllık :KK70:
gebelikten önce cinselliğe bende girerdim bazen değişik öneriler oluyor, ama malum şuan aklıma bile gelmiyor bebişten, ay kendimi kötü hissettim 60 yaşında gibiyim :KK70:

Bende bulantılarımin bu kadar uzamasını strese bağladım işim gerçekten stresliydi aslında kuzum. Çok zor geçti ilk 3 ay o yüzden. Ya insan içtiği suyu bile kusar mi? Bir kere o kadar kustum ki burnum kanadı acayipti. Şimdi bulantı falan yok. Hem çalışmak hem ev hem annelik çok zor. O yüzden ikinci bebeğini bekleyen çalışan annelere saygım sonsuz 🙏🙏
ayy bılıyorum yaa sen burnum kanadı yazdıgında ben dua ettım sana ne çektin kuzum yaaa ben de hep akşamları kustum ama gunduz bırsey yoktu bır de 11. hadftada fılan kesıldı .

ıkıncı bebeğini bekleyen bir çalışan anne olarak çok gururlandım. :) keşke çalışabilseydim diyorum bazen , bazen amannn ıyı oldu ohh yat keyfıne bak dıyorum.

X