2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Bizim de kız olursa evlendigimizden beri net "Göksu Derin" olacak erkek konusunda "Çınar Ege" demiştik onu oğluma koyduk, şimdi erkek olursa biz bişey bulamadık henüz, oğlum Bulut diyor 😅 erkek olursa kısmı değişebilir de Bulut olarak da kalabilir ikinci isim eklenir ama, biz iki isimciyiz :)
aaa kızım çınar olsun diyor erkek olursa ya da doruk bugun de demir olsun dedi ama kızda netiz

Kizlar yeme konusunda nasılsınız ..
Ben aşırı kendimi sis hissediyorum ..aslında gaz da pek yok ..
İki hafta önceye kadar üç günde bir marul yerdim şimdi marul bile şişiriyor ..sanki öküz yemişim gibi oluyorum ...
Ne yesem öyle oluyorum ..
Mideme oturmuyo benim ama nefes nefese kalıp ağırlaşıyorum 🤓

Kimse beni durdurmuyo caktirmadan aliyorum 😂 bez ve Islak mendil bile almaya basladim😬😬 2 tane muslin battaniye Aldim dun. Bir suru de citcitli tulum.
ben ıslak medil aldım ama bez konusunda bir şey olur üzülürüz diye herhalde 32 haftadan once almam

İsim seçelim diye inat ettim eşime isimli hastane çıkışı alcm diye gerçekten dediğin gibi 😂😂😂
Listeden sildiklerim bebek arabası kanguru ana kucağı süt sağma makinası gümüş kapak oto koltuğu küvet seti puset beşik. Geri kalan bez ıslak mendil kıyafet bakım ürünleri falan.🤓

Son düzenleme:
Birde şeyi çok merak ediyorum kızlar sizde duygusallık en Ufak bir şey de TV de bile ağlamaklı oluyormusunuz biri ağlıyinca bnde bu ara ağlıyorm🙈

ben ıslak medil aldım ama bez konusunda bir şey olur üzülürüz diye herhalde 32 haftadan once almam
aslında mantıklı olan o 😊
pelvik ağrı canım hoşgeldin aramıza :KK70:
Hoşbulduk 😬🤣
Geçiyormu peki bu ağrı ben kızımda hiç yaşamadım. Onda son aylarda biraz kasık ağrısı olmuştu o kadar ne şanslıymışım da bilememişim😁
Nst de doğum sancılarım başlamıştı planlı sezeryan olacağım gün hiç hissetmiyordum 😁

Listeden sildiklerim bebek arabası kanguru ana kucağı süt sağma makinası gümüş kapak oto koltuğu küvet seti puset. Geri kalan bez ıslak mendil kıyafet bakım ürünleri falan.🤓
Aldinmi bu saydıklarni ćanm bn zatn ıslak mendil kullanmıyorum 6 ay bitene kadar

X