2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Eski çalışanım ben. Şirket çok küçükken başlamıştım ise şirket büyüdü sonra 8 sene tüm rezilligini de çektim sefasını da sürdüm bir yaz aşırı lüks denilecek bir otelde 3 gün tüm şirket kalıp deliler gibi eglenmisligimiz de var. Ama kariyer bir yerde tıkanıyor aynı iş yerinde devam edince. Benimde öyle oldu. 4 kere falan terfi aldım çalıştığım süre zarfı boyunca en son uluslararası operasyonu yönetip ayrıca ekibimin yönetimini yapıyordum ama müdür olarak. En son kendi bağlı olduğum direktörün aynı pozisyonu teklif edildi. 35 yaşındayim kendi direktorum 50+. Redderken bayağı buruklandim kariyer benim için önemliydi. Ama Ekim'de gebelik testimi pozitif görünce her şey bir anda benim için değişti. Artık ne kariyer ne para oglusumdan daha önemli hiçbir şey yok sanırım hayatımda. Hepimize sağlıcakla kucaklarımiza almayı diliyorum bebislerimizi. Gerisi hallolur bir şekilde
Seninde şöyle olabilir zaten evlilik yuzunden her türlü tazminatini verecekler ise çıkış bildirgendeki kodu maaş alacağın şekilde düzenlemeleri onlara bir şey kaybettirmiyor. Bir şansını dene derim

Oğlum Mart ayında 5 yaşına girecek 5 yıl içi sayılmaz mı

Kızlar geçen canım yaz meyvelerinden istedi soylemeyim şimdi ne istediğini canımın manavda buldum aldım ama bir lokma bile yiyemedim o kdr kötüydü ki paramda çöpe gitti. Yaz meyveleri canımiz çekerse nerelerden bulabiliriz acaba

Canım kötü manava denk geldin sanırım . Bende geçen hafta aldım 3 tane yaz meyvesi hepsinin tadı yerindeydi

Şirket bunu yapmak istemeyebilir gebe birini işten çıkardılar muhabbetine dönmemesi için. Kötü niyetli çalışan da vardır muhakkak. Ama denemekte fayda var tabii

Gerçekten mi valla buranın da en iyi manavı sözde. İstanbul'da misiniz hangi semttesiniz acaba hayır yani gelip alırım
Yok canım Tekirdağdayım . Çok uzaklaşmadan muhakkak taze satan manav bulursun diye düşünüyorum , almadan tadına bak muhakkak ki yine çöp olmasın

Şirket bunu yapmak istemeyebilir gebe birini işten çıkardılar muhabbetine dönmemesi için. Kötü niyetli çalışan da vardır muhakkak. Ama denemekte fayda var tabii
Haklısın. Biz güzel ayrildik tüm calisanlar biliyor veda da yaptık öyle olunca. Ama herkes öyle olmayabiliyor dediğin gibi canım

Aserme oluyor mu ya. Bende hiç olmadı merak ediyorum onu da. Bulması kolay bişi olsa bari

ben de öyleyım ve yaz tatılınde bile çalışırdım. çok garip şuanda sen ayrılmak durumunda mı kaldın benim gibi, yoksa kendı ısteğin mi

ben de öyleyım ve yaz tatılınde bile çalışırdım. çok garip şuanda sen ayrılmak durumunda mı kaldın benim gibi, yoksa kendı ısteğin mi
Kendi istegimle anlaşarak ayrıldım canım gebelik bahanesi oldu biraz da ayrılmak istiyordum biraz dinlenecegim bebisle ilgileneceğim sonrasında da. Sonra tekrar döneceğim tabi. Yani 60 kusur gün yıllık iznim vardı içerde var sen düşün nasıl calismisim. Cumartesi evlenip pazartesi ise gitmisligim var balayına daha sonra gitmiştik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…