2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    179
Cnm ben 3 saatte bir emziriyorum 1 saat emziriyorum. Doktor bugun fazla sagdigin sutu kasik biberonla ver dedi sut var mamaya gerek yok ama kac cc ictigini gorerek vermek onemli dedi. P.tesiye kdr kilo alimi olmazsa eger mama ekstra ilave ederiz ama sut varken gerek yok dedi :) insallah seninki de guzel kilo almistir cnm
3 saat gün içinde cok uzun sanki. Ben de ne zaman isterse verdim. Bazen yarim saatte bile verdim. Hemsire de öyle dedi zaten. Sarılık da olmadik. Gece sadece bekliyorum. Uyandiysa kendisi yine veriyorum. Uyanmadiysa en fazla 3 saatte ben uyandiriyorum ya da uyku uyanıklık arasinemziriyorum

Banyo da yaptıysa olmaz daha inşallah bir şey canım.
Yaptı canim. Olmaz inşallah

Kuzum ben 35 yaşındayım ya. İlk gebeliğimdi gerçi ama yapım hep inceydi yani. Hiç şöyle etli butlu olmadim
Ben de 38'im. İkinci çocuk benimki. 10 sene sonra bir çocuk daha yapasimiz tuttu😃Birinciden sonra hiçbir şey kalmamıştı. Umarım bunda da öyle olur ☺️

Kim paylaşmıştı tırnak mevzunu hatırlamiyorum ama Instagram'da şöyle biseye rastladım. Arastirmak isterseniz

Eklentiler

• Screenshot_2024-07-25-09-03-35-892_com.instagram.android.jpg
    Screenshot_2024-07-25-09-03-35-892_com.instagram.android.jpg
    60,7 KB · Görüntüleme: 41
Cnm doktor normal dedi fazlasini atiyor dedi ilk kizimda yoktu mesela boyle birsey doktorada dedim ikiside normal dedi. Fiskirarak kusmamasi onemli dedi. Bizimki fiskirmiyor tek seferde atiyor 10 15 cc gibi düşün. Doktorda 20 dk sonra yatirin sizde uyuyun kussa da soluk borusuna kacmaz dedi bugun ilk defa uyucaz o uyurken bittik uykusuzluktanp
Reflü yatağınız var mı bebiş için

3 saat gün içinde cok uzun sanki. Ben de ne zaman isterse verdim. Bazen yarim saatte bile verdim. Hemsire de öyle dedi zaten. Sarılık da olmadik. Gece sadece bekliyorum. Uyandiysa kendisi yine veriyorum. Uyanmadiysa en fazla 3 saatte ben uyandiriyorum ya da uyku uyanıklık arasinemziriyorum

Ben de 38'im. İkinci çocuk benimki. 10 sene sonra bir çocuk daha yapasimiz tuttu😃Birinciden sonra hiçbir şey kalmamıştı. Umarım bunda da öyle olur ☺️
Allah sağlıcakla büyütmeyi nasip etsin ikisini de🥰🙏 kardeş de güzel de benim pilim bitti ilkinde 😅

Canım bende yarına gidicem allahın izniyle galiba benim kız da kilo almamış olabilir
Suni denemeden direk sezeryan mı yapacaklar bebek aşağı inmiş mi onunla ilgili birşey dediler mi
Sağlıkla kucağına al inşalllah
Canım gittin mi doktora naptın durum nedir? Ben de yarın gidicem yarın tam 40 oluyoruz biz

Canım gittin mi doktora naptın durum nedir? Ben de yarın gidicem yarın tam 40 oluyoruz biz
Şimdi çıktım canım bebek iyice aşağıda bir parmak kadar açılma var pazartesiye kadar kendi gelirse gelir gelmezse suni hayırlısı olsun inşallah elle kontrol yaptı kan gelebilir dedi
Ultraschall da Herşey yolunda ama kilo ölçemediler bebek büyüdüğü için kafasıda aşağıda diye

Şimdi çıktım canım bebek iyice aşağıda bir parmak kadar açılma var pazartesiye kadar kendi gelirse gelir gelmezse suni hayırlısı olsun inşallah elle kontrol yaptı kan gelebilir dedi
Ultraschall da Herşey yolunda ama kilo ölçemediler bebek büyüdüğü için kafasıda aşağıda diye
Açılman olmasına sevindim, belki pazartesiye kadar kendi gelir ve suniyle gerek kalmaz. Ben de normalde yarın suni alacaktım ama bugün kasılmalarım başladı. Ortalama 15 dakikada bir ve en az 30 sn falan. En son bebek inmemişti. Sizce doğum başlıyor olabilir mi bebek yukarıdayken? Bilgisi olaann var mı kızlar

Reflü yatağınız var mı bebiş için
Var var canim biraz azaldi kusmasi sariligi da azaldi dunden beri sagip veriyorum doktorunn dedigi gibi sanirim memeyi tam içemiyormus cunku emdikten sonra cok sut çıkıyordu. Simdi sagdigimi verdim dunden beri cis sayisi da artti goz rengi de acildi şükür

Açılman olmasına sevindim, belki pazartesiye kadar kendi gelir ve suniyle gerek kalmaz. Ben de normalde yarın suni alacaktım ama bugün kasılmalarım başladı. Ortalama 15 dakikada bir ve en az 30 sn falan. En son bebek inmemişti. Sizce doğum başlıyor olabilir mi bebek yukarıdayken? Bilgisi olaann var mı kızlar
Canım biliyom suni pek tercih edilmiyor ama inşallah sağlıkla gelsinler de sezeryandan daha iyi benim için
Senin de inşallah doğal gelir bence aralığı belli bir süre içindeyse doğum olabilir

Hayırlısı kuzum inşallah gerçekten Allah ne derse o demek istiyorum artık suni hayırlısıyla öyle olsun sezeryan hayırlıysa o yani düşün düşün kafam doldu benim de korku da cabası zaten insan yıpranıyor bence olumlu gelişmeler sendekiler inşallah canın yandı mı açılma kontrolünde 😔

Canım biliyom suni pek tercih edilmiyor ama inşallah sağlıkla gelsinler de sezeryandan daha iyi benim için
Senin de inşallah doğal gelir bence aralığı belli bir süre içindeyse doğum olabilir
Canım aralık azalırsa siddeti de artarsa kasılmaların kesin doğumdur hem bebek asagı inmiş de olabilir her an her şey olabilir son sıra en son ne zaman kontrole gitmiştin suan kaçıncı hafta bi de

Canım aralık azalırsa siddeti de artarsa kasılmaların kesin doğumdur hem bebek asagı inmiş de olabilir her an her şey olabilir son sıra en son ne zaman kontrole gitmiştin suan kaçıncı hafta bi de
Kontrolüm 4 gün önceydi, birazdan yine kontrolüm var bu arada canım. 40+6yım bugün. İnşallah doğum başlangıcıdır, suni almadan hallolur

Cnm sanirim sebebini cozdum memeyi tam bosaltamiyormus kalan sutte beni mastit yapmis. Simdi emzirip arkasina sagip sagdigimi veriyorum yani memedeki tum sutu ona iciriyorum dunden beri gozlerinin rengi fln bayagi açıldı

X