2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    179
Normalde 15 dakika bi meme 15 dakika bi meme şeklinde ilerliyoruz ya demek ki senin ön sütün fazla canım önden biraz sağım yapsan sonra emzirsen yağlı kısımla kilo alır bence. Ya da bir memeyi sürekli emzir boşaltsın diğerine geçersin. Birde ben hiç 2 saati beklemedim. Sık sık az az emdi yarın kontrol var inşallah kilo alıp gelişim göstermiştir 🥹
Kesinlikle katılıyorum 2 saati beklemeyin beni kızım saat başı kalkıp emiyor çok şükür kilosunu 2ye katladık

Hayırlısı kuzum inşallah gerçekten Allah ne derse o demek istiyorum artık suni hayırlısıyla öyle olsun sezeryan hayırlıysa o yani düşün düşün kafam doldu benim de korku da cabası zaten insan yıpranıyor bence olumlu gelişmeler sendekiler inşallah canın yandı mı açılma kontrolünde 😔
Azıcık acıyor ama onu düşünmüyom doğum yapıcam o bunun yanında ne ki diye kendimi sakinleştiriyom bitiyor sonra hemen
Sağlıkla hayırla alırız inşallah evlatlarımızı kucağımıza

Açılman olmasına sevindim, belki pazartesiye kadar kendi gelir ve suniyle gerek kalmaz. Ben de normalde yarın suni alacaktım ama bugün kasılmalarım başladı. Ortalama 15 dakikada bir ve en az 30 sn falan. En son bebek inmemişti. Sizce doğum başlıyor olabilir mi bebek yukarıdayken? Bilgisi olaann var mı kızlar
Benim doktorum son anda bile kanala girebilir demişti. Eğer kasılmaların düzenliyse ve dakikası yavaş yavaş azalıyorsa hayırlı olsun miniğin geliyor inşaallah🤩

Allah yüzüne baksın canım bende 40+6 yım bugün
Bakalım hangimizin yavrusu erkek gelicek
En geç pazartesi bizim allahın izniyle
Kontrolden çıktım canım sancım çıktı bebek de Biraz inmiş ama açılmam yok. Yarın sabah 7de yatışım var eğer gece acil bir durum olmazsa yarın suni ile doğum yapacağım Allahın izniyle. Sağlıcakla doğsun bebeklerimiz inşallah

Kontrolden çıktım canım sancım çıktı bebek de Biraz inmiş ama açılmam yok. Yarın sabah 7de yatışım var eğer gece acil bir durum olmazsa yarın suni ile doğum yapacağım Allahın izniyle. Sağlıcakla doğsun bebeklerimiz inşallah
Suni sancı deneyimi olanları hep dinlemek istiyorum nasıl bisey acaba inşallah senin de sıkıntısız çok güzel bi doğumun olur 🙏🙏🌸🌸

Suni sancı deneyimi olanları hep dinlemek istiyorum nasıl bisey acaba inşallah senin de sıkıntısız çok güzel bi doğumun olur 🙏🙏🌸🌸
Suni sancı korkulacak bişey değil halk arasında yaygın bi inanış var ama doğum sancısıyla aynı. Hemen kendi sancım geldi benim serum olanı takmışlardı. Korkunç bişey değil açılmam 1 cmdi 5 cm oldu yaklaşık 5 saatte. Sezaryen acısı çok çok daha zor öyle söyleyeyim ikisinide çekmiş biri olarak 🥲

Suni sancı korkulacak bişey değil halk arasında yaygın bi inanış var ama doğum sancısıyla aynı. Hemen kendi sancım geldi benim serum olanı takmışlardı. Korkunç bişey değil açılmam 1 cmdi 5 cm oldu yaklaşık 5 saatte. Sezaryen acısı çok çok daha zor öyle söyleyeyim ikisinide çekmiş biri olarak 🥲
Öyle diyorsunuz ha. Doktorum da böyle söyledi valla ne olacağı belli olmaz tabi ama gelmiyor bizim oğlan da suni sancı gibi duruyor sonu o yüzden soruyorum böyle herkese ☺️🌸

Bi de şey soracağım size serumu taktılar diyelim anında sancı başlıyor mu ne kadar süre sonra başlıyor örnek veriyorum dayanamadın istemiyorum dedin serumu çıkarır çıkarmaz gidiyor mu sancı nasıl bısey bu

Bi de şey soracağım size serumu taktılar diyelim anında sancı başlıyor mu ne kadar süre sonra başlıyor örnek veriyorum dayanamadın istemiyorum dedin serumu çıkarır çıkarmaz gidiyor mu sancı nasıl bısey bu
öncelikle sağlıkla gelsin doğum şeklinin hiç
bir önemi yok kolay doğum diye bişey yok ikisinide zorlukları kolaylıkları farklı ama gidebildiği kadar normali zorlamanızı tavsiye ediyorum. Açılma varsa sancı şiddeti değişir örnek veriyorum 1 cmle 5 cm aynı değil açıldıkça artıyor, benim taktıklarında sıfır sancım vardı 10 dakika da bir gelmeye başladı sonra 90 saniyeye düştü 90 saniye boş 30 saniye sancı gibi gibi. Çıkardıkları an bi rahatlama geliyor evet beni sezaryene aldılar kanala inemediği için serum çıktı ben rahatladım sonra spinal uyuşturulduğum için hiç hissetmedim. Birde epidural yaptırırsan tadından yenmez güzel bir doğumun olur inşallah 🌸

X