2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    179
Bak şimdi kanima girme spinale dondurme beni
Valla canimcim herkesin deneyimi farklı farklı. Benim sezaryenden bir gün önce belli oldu sezaryen doğum olacagi araştırma da yapmadım adam akıllı. İyi ki yapmamisim kötu deneyimler de vardı iyisi de sonradan okudum. Şükürler olsun ben iyi bir deneyim yaşadığımı düşünüyorum yüzümü eksiterek hatırladığım bir şey yok. İlk doğumum olacağı için odaya hadi gidiyoruz artık diyerek girdiklerinde ağladım kocamla bile vedalasmamisim şimdi onu hatirliyorum sadece el salladım. İçeri girer girmez hemen çok eglenecegiz müzik açalım havaya girelim vs dediler bana da bebek gibi yaklaştı tüm ekip sagolsunlar. Kendi aralarında birinin dikişinin çok iyi olduğunu konuşuyorlardı o kim beni de o diksin dedim bir kafa uzandı benim ben halledeceğim şimdi dedi çok güzel dikmiş bandaj açıldığında eşimle şok geçirdik ama belki bir başkasından da genel anestezi ile doğum yapmanın daha konforlu olduğunu dinlersin herkesin eşiği farklı. Senin için hangisi hayırlısı ise o olsun sağlıcakla gelsin de kuzucun

Sen kendin mi genel istedin. Ben zorundaydim ama doktorum spinalden genele geceriz bu ani gör istersen dedi en son
Evet ben kendim istedim dogumdan once rahat rahat uyuyayim bir dedim 2 3 saat kimse ellesmesin saka bir yana ben ilkinde genel oldum sanki 8 saatlik uykudan kalkmisim gibi dinlenerek uyandim agrimda olmamisti cok konforluydu. Spinale cesaret edemedim o yuzden ama her dogum farkli tabi

Cnm evet Rabbim hepimizi iyi insanlara denk getirsin dusunmesi bile ne guzel bazi insanlar naif ince dusunceli oluyor insana mutluluk veriyor sagolsun bebis nasilllll kardesiyle arasi nasil duzeni oturttunuz insallah
Amin inşallah cnnm benim vllha çok şükür canm arada bir sanki kiskaniyor ama çok seviyo ya sürekli etrafında ya düzeni otrtuk canm biz ikindileri parka gidiyoz ilk bir kaç kez 15 dk 20 30 dklarda evin yanindaki parklara gitik bugün 2 buçuk saat evin uzağındaki parks giti hem ben hem büyük oğlum hem küçüğü güzel bir nefes aldik ama muhteşem bir duygu ya

Canımm benim oğlum da henüz yoğun bakımda , canını sıkma Allahın izniyle bu günler de geçecek , bebeklerimizi eve götüreceğiz hayırlısıyla anlıyorum çok zor , ben de aynı şeyi yaşıyorum ama sen kuzun için iyi olmalısın her şey geçecek Mavi masal
Doğum yapan canlarımm F Fugur E eslem95 hayırlı uğurlu olsun inşallah , Rabbim güle güle büyütmeyi nasip eylesin

Yarın hastaneye gidecektim bayağı da cesaretlenmistim aslında kayınpeder yok gidemezsin söyle olur böyle olur dedi kırdı cesaretimi malesef durduk yere endişe hali oldu eşime söyledim birlikte gidelim diye mecburen
İlk eşinle dene canm sonra zatn gidersin ay daha önümüzde kocaman günler vsr

Ay hadi masallah ne guzel sevindim iyi olmaniza 3unuz geziyorsaniz siz olmussunuz cnm gunden gune kolaylasir isin inşallah

Insallah cnm bende bir oncekinde genelde uyandigimda bebek gibi dinlenmis kalkmistim agrim sizim olmamisti ne verdilerse o tecrubeme dayanarak genel istedim. Belki o spinal olsaydi ve iyi gecseydi bu seferde spinal isterdim muhtemelen. Aslinda hepsi detay onemli olan saglikla kucaklamamiz da iste insan yinede düşünüyor

Sen nasılsın canm

Sen nasılsın canm
Cok şükür sicaklar nefes alamamak ve yurume zorlugu disinda iyiyim. Cuma gününe dogumu planladik sabahtan nasipse. Bende cumadan sonra senin gibi iki cocuklu hayata gecis yapacagim bakalim neler bekliyor ama benim kizim cok endiseli devamli hangimizi daha cok seveceksin diye soruyor asiri tedirgin

Kızlar bu sıcaklarda nasl su vermiyorsun diyo büyükler çok söylendi hava bu sene normal değil fln siz veriyormusuz doğum yapan tüm anneler B BirNBirE TurnaBulut
Yok canım vermiyorum ek gıda döneminden önce vermedim mamada anne sütüde sudan ibaret zaten bağırsaklarının kaldırabileceğini düşünmüyorum doktorlarda önermiyor o riske girmem. Temmuz annesiydim kızıma da vermedim. Yeteri kadar sıvı alıyolar ki çişleri normal.

Canım sağlıkla inşallah bu süreci de atlatacaksınız Allahın izniyle kalpten inanıyorum
Doktorlar ne diyor ne aşamadasınız şuan ? Sen nasılsın ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…