2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    179
Benim de eşim giremedi ameliyathaneye ama doğum ekibi ve doktorum çok iyiydi, anestezi hekimi çok cici tatlı bi kızdı fotoğraf cekiyim mi diye o teklif etti benim canıma minnet tabi ben masadayken çekmiş, bebeğimi yanıma verirken çekmiş, tüm ekiple ve bebek ortada çekmiş bedava fotoğraf hizmeti oldu

Esim girmedi hastane izin vermiyordu zaten ama hastanenin fotografcisi bir iki poz cekiyormus normalde bedava olarak. Ancak benim ameliyat saatime o da kalmamıştı. Doktorum sagolsun hemsirelerden rica etti. Onlar da hepsi farkli bi acidan cekmis sagolsunlar. Çok guzel oldu

Benimde şansa oldu fotoğrafçı yasaklanmış bi süre sezaryene almıyorlarmış ameliyat ekibinde ilgili yaşı küçük stajyer bi çocuk vardı ben halletcem dedi o kadar beklemiyordum 10 poz çekmiş sağolsun
Bence rica edersen çekerler hemşireler falan

Bizde de 3 poz cekiyor ama odada. Ameliyathane icin ozel olarak tutmak gerekiyor.

Kızlar bu sıcaklarda nasl su vermiyorsun diyo büyükler çok söylendi hava bu sene normal değil fln siz veriyormusuz doğum yapan tüm anneler B BirNBirE TurnaBulut
Canım ben yarın kontrole götürecegim bebeğimi sorarım doktora. Bende su vermiyorum ama benim bebegim 13 günlük daha sütun %80 ı su zaten ihtiyaç olmuyor diye düşünüyorum

madameux Bugun gittim görüştüm her acibademin hizmeti farklıymis sehirden sehire degistigi gibi birbiri arasinda da degisiyormus. Mesela bizde foto hizmeti yok kalca ultrasonu da dahil degil. Bebegin ilk asilari dogum sonrasi diyetisyen ve emzirme hizmeti kuafor ve kutlama yemegi serbet hizmetleri varmis. sacibelinde cnm dün cok mu canigonulden istedim nedir. Bugun doktorum dedi ki ayy dogumunda bir suru foto cekeriz dedi. Dedim fotocu tutmadim ki.. aaa ne gerek var ben hem dogurtturur hem cekerim bir sürü dedi

Kızlar bu sıcaklarda nasl su vermiyorsun diyo büyükler çok söylendi hava bu sene normal değil fln siz veriyormusuz doğum yapan tüm anneler B BirNBirE TurnaBulut
Cnm ben henuz dogurmadim ama ilki kis bebegiydi 3. Aydan sonraydi saniyorum 1 cay kasigi veriyordum ben. Bu yaz bebegi buna muhtemelen 1 cay kasigi 10 veya 20. Gunden sonra baslarim vermeye. Ama doktorlar onermiyor.

Ay ne güzel olmuş ya

Ay çok sevindim canım ya mutlaka güzel pozlar olur mis gibi. Maksat hatıra kalsın zaten zaten ameliyata bir sürü kişi giriyor birileri de çeker mutlaka. Benim sadece elimi tutan beni sakinleştiren bir hemşire bile vardı onu hala hic anlamadım mesela. Arada ilaç enjeksiyonu yapıyordu seruma bir de

Cok eglencez fln dedi ben genel anesteziliyim icimden dedim eglenceyi mi kaciriyorum acaba gaza geldim bende katilicam eglenceye demek geldi amma sonra bastim frene

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…