Popüler Konu 2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    167
Kuzucum göğüslerim çok kötü dün akşam ağlayarak Tshirtü ısırarak emzirdim. Eşim anaların hakkı ödenmezmiş gerçekten diye başımda bekledi 🥹
Dikişlerim iyi durumda ağrım hafifledi ama dikişimin üstünde karnımın alt kısmında elime gelen kitle gibi bişey var beni korkutuyor perşembe doktora gidicem :KK43:
Yaa insallah onemli bisey degildir kuzum. Bazen kan toplanmasi falan oluyor. Cilt altina sızınca kan.
Gogusler icin ne kullandin. Sarı kantaron cidden cok iyi denemediysen bir dene mutlaka. Ben seninki gecmistir bile diye düşünmüştüm. Insallah uzamaz yaraya donmez hic birimizinki

Kızlar pişik kremi losyon hangisini kullanıyorsunuz bizim bacak arası biraz kizardi ya derisi sürekli değiştirmeme rağmen 🤦 Sebamed kullanıyorum hem losyon hem pişik kremi
Pişik kremi mustela sürüyorum arada bir canım ama eğer pişik olduysa mavi tüp hametan öneririm oğluma çok iyi geliyordu inşallah kızıma da iyi gelir tabi gönül ister ki hiç pişik olmasın 🥹

Yaa insallah onemli bisey degildir kuzum. Bazen kan toplanmasi falan oluyor. Cilt altina sızınca kan.
Gogusler icin ne kullandin. Sarı kantaron cidden cok iyi denemediysen bir dene mutlaka. Ben seninki gecmistir bile diye düşünmüştüm. Insallah uzamaz yaraya donmez hic birimizinki
Sarı kantaronu aktardan alsak olur mu canım yada orjinalini nerden buluruz ki acaba benim de çok acıyor emzirirken ☹️

Sarı kantaronu aktardan alsak olur mu canım yada orjinalini nerden buluruz ki acaba benim de çok acıyor emzirirken ☹️
Ya aslinda orijinali cok etkili kuzum. Hatta ozellikle dağlardan toplayanlar var bunu. Onunla hazirlanan bir yağ ilk bebegimde bicak gibi kesmisti agriyi aciyi. Bu 2.de o kadar orjinalini bulamadim ama yine el ile hazirlayan bir akrabadan aldim. Onu da bulamasam aktardan alirdim. Imkan hangisine yetiyorsa denenmeli bence

Denedim canım hatta annem soğuk sıkım zeytinyağıyla kendisi yaptı satın alınma falan değil. Hiç bişey fayda etmiyor yaraya döndü kabuk oluyor kabuk düşüyor bi daha. Lansinoh aldım baby plus aldım kantaron var Mersin özü dediler onu da kullanıyorum yok. Sadece gümüş kapağı kuru kuru kapatmak biraz yatıştırıyor.

Yok ya kan toplanmasi niye kotu olsun ki. Vucut onu eritir gider bir sekilde. Enfeksiyon falan olmasin insallah
Öyle değil canım okudum bi kaç yazı da operasyonla boşaltılması gerekiyormuş. Şey gibi yap bezesinden daha sert parmak gibi bir kitle. Çok şaşırdım birde dikişe bir baskı yapıyor anlatamam

Kız Allah korusun inşallah önemli değildir canmm 💜💜ya göğüs ağrısı şükür yine bnde olmadı ama sizi görünce vllha çok üzülüyorum dikişler üstüne birde göğüs ağrısı çekiyorsunuz 🤦
Çok zor çok. Birine beddua edilecekse bunun üzerinden edilebilir başka bişeye gerek yok cidden ameliyat acısı halt etmiş yanında 😬

Öyle değil canım okudum bi kaç yazı da operasyonla boşaltılması gerekiyormuş. Şey gibi yap bezesinden daha sert parmak gibi bir kitle. Çok şaşırdım birde dikişe bir baskı yapıyor anlatamam
Kuzum geçmiş olsun inşallah önemli birşey değildir, ve hemen hallolur.Bi göster bakalım doktora

Canım annelerim selamlar , doğum yapmış annelere mümkün mertebe yazmaya çalıştım Rabbim güle güle büyütmeyi nasip etsin inşallah çok tebrik ediyorum 🌸💖 Doğum yapmamış olanlara da hayırlı sağlıklı kolay doğumlar diliyorum , 5 inde hayırlısıyla ben de doğuma alınıyorum bebişin böbreklerindeki özel durumundan dolayı 36 haftada doğum olacak hayırlısıyla , 5 Temmuzda da doğumlar var , inşallah sağlıcakla kavuşalım kuzulara Allahım yardımcımız olsun 🤲🏻🌸💖
Gizem herkesi merak ediyorum ama senin doğumunu ayrı merak ediyorum. Çok korktun inşallah sağlıkla kolayca sürecin geçerde bebişine kavuşursun 🌸🙏🏼

Kızlar oğluşum ile kavuştuk. Bir sürü etiket vardı alamadım bu mesaja. Çok şükür ikimiz de iyiyiz emzirme sancilarimiz var 🥰🙏 ama mükemmel bir duyguymus şükürler olsun. Merak eden soran herkese teşekkür ederim. İnşallah herkes kolayca kucağına alsın yavrularını 🙏🥰🥰
Gözün aydınn hayırlı ugurlu sağlıklı ömrü olsun analı babalı büyüsün🥰

Kızlar oğluşum ile kavuştuk. Bir sürü etiket vardı alamadım bu mesaja. Çok şükür ikimiz de iyiyiz emzirme sancilarimiz var 🥰🙏 ama mükemmel bir duyguymus şükürler olsun. Merak eden soran herkese teşekkür ederim. İnşallah herkes kolayca kucağına alsın yavrularını 🙏🥰🥰
Çok şükür sağlıkla büyüt minişini 🩵🙏🏼

Canim benim gözün aydin olsun.. saglikla da buyutmek nasip olsun. Iyi gecmesine cok sevindim🥰🥰

X