Popüler Konu 2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    166
Kızlar spinal sonrası baş ağrısı yaşayan varmı aramızda. Ben cok yasadıgım için bu sefer çok korkuyorum ya. Genel mi olsam acaba. Doktorum bana bıraktı. Hepten kafam karıştı.
Ben yaşadım ilk dogumumda şimdi bundada bol bol kahve ve su tuketicem stokladim çantama genel anestezi önermiyor genelde.doktorlar

Günaydın kızlar bende doğurdum demeye geldim normalde 1 Temmuz da alınacaktı ama 30 haziranda nst de düzenli ve şiddetli sancı çıkınca akşam 9 da ameliyata aldılar çok şükür ikimizde iyiyiz kızçem 3260 gram 50 cm doğdu ve oğlumun kopyası resmen çok istemiştim oğluma benzemesini rabbim kabul etti çok şükür 🥹🥹🙏🏻
Rabbim ikisinde hayırlı uzun ömürler nasip etsin hayırlı olsun kuzum 🌸🌸🌸

Canım benimde öyleydi hiç sancı çıkmadı bugün de. Olmadı sende konuş bir doktorunla, içerde kaldıkça kilo da artıyor beni biraz o da endiselendirmisti mesela.
Canım yan yatıyordu yine hiçbir doğum belirtisi yok. Cuma tekrar çağırdı eğer hâlâ kanala girmemis olursa salı günü sezaryen olacağız bizde 😐
Bu arada çok güzel bir doğum geçirirsin inşallah, dualarım seninle ❤️

Kızlar spinal sonrası baş ağrısı yaşayan varmı aramızda. Ben cok yasadıgım için bu sefer çok korkuyorum ya. Genel mi olsam acaba. Doktorum bana bıraktı. Hepten kafam karıştı.
Korkuyorsan genel ol spinal oldum ama ben yaşamadım genel vücud ağrım çok oldu benim

Günaydın kızlar bende doğurdum demeye geldim normalde 1 Temmuz da alınacaktı ama 30 haziranda nst de düzenli ve şiddetli sancı çıkınca akşam 9 da ameliyata aldılar çok şükür ikimizde iyiyiz kızçem 3260 gram 50 cm doğdu ve oğlumun kopyası resmen çok istemiştim oğluma benzemesini rabbim kabul etti çok şükür 🥹🥹🙏🏻
Canımcim tebrikler 🥰🥰 sağlıcakla büyüsün inşallah,.gözünüz aydın 🥰🙏

Ben yaşamadım. İkisindede çok şükür. Nescafe expresslerin sadesinden 3 tane içtim bol su tükettim attım şükür. Ne bel ağrısı ne de baş ağrısı kalmadı. Ki bu sefer 7 kere denediler girebilmek için omurgaya. Kahve ve suyu ihmal etme canım 🙏🏼

Benim kızım da çok ağlardı. Annemle birlikte baktik ilk 2 ay. Kadin 4 cocuk buyuttum boyle gormedim diyordu. 10 kilo verdi bizim derdimize. Beni zaten hic sorma. Cocugum gobek fıtığı oldu aglamaktan. Sonra sut alerjimiz cikti ortaya. Yedigime ictigime dikkat ettikce hafifledi. Dana eti ve sut cok dokunuyordu. Kusma bagirsak kanamasi oluyordu. Belki derdi buydu. Belki sende de oyle birsey vardir. Yediklerine ictiklerine dikkat et. Her seferinde gazini cikarmayi ihmal etme. Ama en onemlisi (cok zor biliyorum)unutma gececek bu gunler. Kendini cok yipratma. Elinden geleni yap ama agliyor diye kendini yiyip bitirme. Dinlenmene de zaman ayirmayi unutma. Sen dinlenmedikce mutsuz oldukca o daha da cok bunu hissedip mutsuz olur. Unutma mutlu anne mutlu bebek.
Bende huzursuzum sanırım lohusaligi yaşıyorum ben iyiyken oda iyiydi 😭 teşekkür ederim önerileriniz için hepsini deneyeceğim

X