Popüler Konu 2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    167
Kızlar oğluşum ile kavuştuk. Bir sürü etiket vardı alamadım bu mesaja. Çok şükür ikimiz de iyiyiz emzirme sancilarimiz var 🥰🙏 ama mükemmel bir duyguymus şükürler olsun. Merak eden soran herkese teşekkür ederim. İnşallah herkes kolayca kucağına alsın yavrularını 🙏🥰🥰
Gözün aydın canım çabucak toparlanın inşallah 🙏🏻😍😍

Merhaba güzel anneler 🤗. Doğum yapanlara hayırlı olsun öncelikle miss kokulularınıza kavuşmuşsunuz ne kadar güzel 🥰🥰❣️ Eylül annelerinden geliyorum ben de 7. Ayın içindeyim. Size sorum kaç kilo ile tamamladınız hamileliğinizi son 2 ay çok kilo aldınız mı ve doğumda ne kadarı gitti? Beni doktorum biraz korkutuyor hızlı gidiyorsun diye, en yeni tecrübeli annelere danışmak istedim, sevgiler 💕💕

Kızlar oğluşum ile kavuştuk. Bir sürü etiket vardı alamadım bu mesaja. Çok şükür ikimiz de iyiyiz emzirme sancilarimiz var 🥰🙏 ama mükemmel bir duyguymus şükürler olsun. Merak eden soran herkese teşekkür ederim. İnşallah herkes kolayca kucağına alsın yavrularını 🙏🥰🥰
Yaaa sağlıkla sıhhatle büyüsün 🌸🌸🌸

Gözünüz aydınnn kuzum🤩 masallah
Saglicakla büyütün kuzunuzu

Hayırlı olsun canım çok sevindim 🥰

Pişik kremi mustela sürüyorum arada bir canım ama eğer pişik olduysa mavi tüp hametan öneririm oğluma çok iyi geliyordu inşallah kızıma da iyi gelir tabi gönül ister ki hiç pişik olmasın 🥹
Yarin sağlık ocağına gidim alym cnm cok az araları pişmiş

Oyyyyş😍😍 saglkla büyütün inşallah aramiza hoşgeldinzzz paşa 😍😍

Merhaba çiçeği burnunda anneler☺️ Doğum yapanlara hayırlı olsun Allah analı babalı büyütsün bebişlerinizi. Yapacaklara da kolay doğumlar diliyorum.🙏Daha önce ben de bu gruptaydim sizlerle yol arkadaşı olmak nasip olmadı bebeğimin kalp atışı 8. haftalikken durdu. Çok üzüldüm psikolojik olarak baya yıpratıcı bir süreç geçirdikten sonra tekrardan hamile olduğumu öğrendim. Şu an 14 haftalık olduk çok şükür bu haftaları görebildim. Umarım bebeğimi kucağıma almak bana da nasip olur.🙏

Merhaba çiçeği burnunda anneler☺️ Doğum yapanlara hayırlı olsun Allah analı babalı büyütsün bebişlerinizi. Yapacaklara da kolay doğumlar diliyorum.🙏Daha önce ben de bu gruptaydim sizlerle yol arkadaşı olmak nasip olmadı bebeğimin kalp atışı 8. haftalikken durdu. Çok üzüldüm psikolojik olarak baya yıpratıcı bir süreç geçirdikten sonra tekrardan hamile olduğumu öğrendim. Şu an 14 haftalık olduk çok şükür bu haftaları görebildim. Umarım bebeğimi kucağıma almak bana da nasip olur.🙏
Merhabalar canm çok üzüldüm 🥲 ama msjin sonunu okuyunca çok cok sevindim sağlıkla kucağına al inşallah inşallah 🤲🤲🤲

X