2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Merhaba güzel anneler 🤗. Doğum yapanlara hayırlı olsun öncelikle miss kokulularınıza kavuşmuşsunuz ne kadar güzel 🥰🥰❣️ Eylül annelerinden geliyorum ben de 7. Ayın içindeyim. Size sorum kaç kilo ile tamamladınız hamileliğinizi son 2 ay çok kilo aldınız mı ve doğumda ne kadarı gitti? Beni doktorum biraz korkutuyor hızlı gidiyorsun diye, en yeni tecrübeli annelere danışmak istedim, sevgiler 💕💕
Ben 2 gün sonra doğuma gireceğim 9 kg aldım hamilelik boyunca

Merhaba güzel anneler 🤗. Doğum yapanlara hayırlı olsun öncelikle miss kokulularınıza kavuşmuşsunuz ne kadar güzel 🥰🥰❣️ Eylül annelerinden geliyorum ben de 7. Ayın içindeyim. Size sorum kaç kilo ile tamamladınız hamileliğinizi son 2 ay çok kilo aldınız mı ve doğumda ne kadarı gitti? Beni doktorum biraz korkutuyor hızlı gidiyorsun diye, en yeni tecrübeli annelere danışmak istedim, sevgiler 💕💕
Ben obez hamileyim 86yla hamile kaldim 94 kiloyum suan. 14 gün sonra doğumum var. Bunun 2sini 12. Haftaya kadar 1ini 2. Trimestere kadar 5ini 3. Trimesterde aldim

Ben 2 gün sonra doğuma gireceğim 9 kg aldım hamilelik boyunca
Ben obez hamileyim 86yla hamile kaldim 94 kiloyum suan. 14 gün sonra doğumum var. Bunun 2sini 12. Haftaya kadar 1ini 2. Trimestere kadar 5ini 3. Trimesterde aldim
Maşallah size doktorum haklı o zaman 27. Hafta ben şimdiden aldım 9 kilo 🙈🙈 Biraz daha dikkat etmeye çalışayım. Teşekkür ederim cevaplar için 🙏🏼💕

Kızlar oğluşum ile kavuştuk. Bir sürü etiket vardı alamadım bu mesaja. Çok şükür ikimiz de iyiyiz emzirme sancilarimiz var 🥰🙏 ama mükemmel bir duyguymus şükürler olsun. Merak eden soran herkese teşekkür ederim. İnşallah herkes kolayca kucağına alsın yavrularını 🙏🥰🥰
Gözün aydın. Sağlıkla büyüt inşallah bebisini🤲

Merhaba çiçeği burnunda anneler☺️ Doğum yapanlara hayırlı olsun Allah analı babalı büyütsün bebişlerinizi. Yapacaklara da kolay doğumlar diliyorum.🙏Daha önce ben de bu gruptaydim sizlerle yol arkadaşı olmak nasip olmadı bebeğimin kalp atışı 8. haftalikken durdu. Çok üzüldüm psikolojik olarak baya yıpratıcı bir süreç geçirdikten sonra tekrardan hamile olduğumu öğrendim. Şu an 14 haftalık olduk çok şükür bu haftaları görebildim. Umarım bebeğimi kucağıma almak bana da nasip olur.🙏
Benim de bundan önceki gebeligim 8. Haftada sona ermisti. Bu dönemde düşük yapmayan yok gibi bisey. Artik yedigimizden ictigimizden midir nedir. Cogu kisinin boyle bir hikayesi var. Allah karnindaki bebeğine saglicakla kavuşmayı nasip etsin inşallah 🤲

Paşalar gibi 20 kilo aldım ilkindede 16 kilo almıştım.
Bugün haftamız doldu ve -9 yazdım haneye, o zamanda 74ten 62ye düştüm. Kilo alınır verilir sen gebeliğinin tadını çıkar 🌸🙏🏼

Kızlar oğluşum ile kavuştuk. Bir sürü etiket vardı alamadım bu mesaja. Çok şükür ikimiz de iyiyiz emzirme sancilarimiz var 🥰🙏 ama mükemmel bir duyguymus şükürler olsun. Merak eden soran herkese teşekkür ederim. İnşallah herkes kolayca kucağına alsın yavrularını 🙏🥰🥰
Canım hayırlı olsun hosgeldi bebisin maşallah size geçmişler olsun🧿🧿🙏🏻🙏🏻💙

Ohh hayirli olsun cnmm gule gule buyut bebisini

Günaydın kızlar bende doğurdum demeye geldim normalde 1 Temmuz da alınacaktı ama 30 haziranda nst de düzenli ve şiddetli sancı çıkınca akşam 9 da ameliyata aldılar çok şükür ikimizde iyiyiz kızçem 3260 gram 50 cm doğdu ve oğlumun kopyası resmen çok istemiştim oğluma benzemesini rabbim kabul etti çok şükür 🥹🥹🙏🏻
Hayirli olsunnn gule gule buyutun bebisinizi

Saglikla al kucagina canim benim. Insallah dogumdan sonra da hic bir bobrek sorunu falan olmaz bebisin🙏🙏
Amin canım çok çok teşekkür ederim , inşallah Rabbim kuzumuza şifa verir doğum sonrası hayırlısıyla bir şeyi olmaz 🤲🏻🌸
Gizem herkesi merak ediyorum ama senin doğumunu ayrı merak ediyorum. Çok korktun inşallah sağlıkla kolayca sürecin geçerde bebişine kavuşursun 🌸🙏🏼
Canımm inşallah çok teşekkür ederim , şu son ayımız gerçekten de çok zor geçti , bugünümüze hamdolsun bu haftalara geldik hayırlısıyla inşallah kavuşalım kuzuyla 🤲🏻 hepimize de güle güle büyütmek nasip olsun inşallah

X