Popüler Konu 2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    166
Kızlar burada kimin attığını hatırlamıyom
Doğum yaklaşınca ayak ayak üstüne atma gibi biseyler paylasilmisti o nasıl yapiliyor yada gerçeklik payı var mı acaba

Gözün Aydın canım güle güle büyüt kuzunu 🌺❤️

Oy maşallah saglkla büyütün inşallah 🤲 🤲 🥰

Gözün aydın. Güle güle büyüt bebeğini inşallah 🤲

Canım hayırlı olsun geçmişler olsun bebisin hosgeldi maşallah 🧿🧿💙

Rabbim ikisinde hayırlı uzun ömürler nasip etsin hayırlı olsun kuzum 🌸🌸🌸

Canımcim tebrikler 🥰🥰 sağlıcakla büyüsün inşallah,.gözünüz aydın 🥰🙏
Kızlar çok teşekkür ederim güzel dilekleriniz için hepimiz sağlıcakla kavuşup büyütelim yavrularımızı 🥹🙏🏻

B BirNBirE kuzum sen nasil oldun toparlanabildin mi? Agri sanci onlar gecti mi? Bir de gogusler ne durumda? Aramizda 4 gun var. Ordan bir kiyaslayayim kendimi😀😀 gogus hassasiyeti benim de fenaydi. Ama ciddi bakimla korktugum kadar olmadi sanki. Yine kivrandiriyor tabi ama daha büyütmüşüm gozumde demekki. Ameliyatin acısı da ilk gun fenaydi o da gunden gune hafiflemeye basladi

.
Günaydın kızlar bende doğurdum demeye geldim normalde 1 Temmuz da alınacaktı ama 30 haziranda nst de düzenli ve şiddetli sancı çıkınca akşam 9 da ameliyata aldılar çok şükür ikimizde iyiyiz kızçem 3260 gram 50 cm doğdu ve oğlumun kopyası resmen çok istemiştim oğluma benzemesini rabbim kabul etti çok şükür 🥹🥹🙏🏻
Hayirli olsun kuzum 🥰🥰 saglikla buyutmek nasip olsun

Kızlar oğlum hiç durmuyor iki gündür sürekli emmek istiyor bu seferde gaz oluyor sanırım ilk 3-4 gün iyiydi şimdi çok kotu bakamicam sanıyorum o ağladıkça bende agliyorum
Kuzum ilk 10 gun gaz olmaz dedi doktor bana. Benim de 2 aksam cok agladi bebis. Mama yapip verdim. Rahatladi uyudu. Süt yokmus meger. Yine aklinda olsun olmadi bir dene

🤩 ya benimde kafam epidurale yatmaya basladı
Dr lad konusup su isi bitireyim
Sagol kuzu❤️
İns bende sorunsuz kurtulurum
Insallah kuzum🙏🙏 bana da ameliyathanede spinal+epidural yapacagiz dediler. Spinal istemiyorum dedim. Tamam dediler. Kateter de hastaneden cikana kadar kaldi omzumda. Oradan aralikli agri kesici yapildi hep. Cok agrim oldu zaten nerdeyse saat basi istemek zorunda kaldim. Bir de bas agrisi eklense ona kötü olurdu

Canım annelerim selamlar , doğum yapmış annelere mümkün mertebe yazmaya çalıştım Rabbim güle güle büyütmeyi nasip etsin inşallah çok tebrik ediyorum 🌸💖 Doğum yapmamış olanlara da hayırlı sağlıklı kolay doğumlar diliyorum , 5 inde hayırlısıyla ben de doğuma alınıyorum bebişin böbreklerindeki özel durumundan dolayı 36 haftada doğum olacak hayırlısıyla , 5 Temmuzda da doğumlar var , inşallah sağlıcakla kavuşalım kuzulara Allahım yardımcımız olsun 🤲🏻🌸💖
Saglikla al kucagina canim benim. Insallah dogumdan sonra da hic bir bobrek sorunu falan olmaz bebisin🙏🙏

Kızlar pişik kremi losyon hangisini kullanıyorsunuz bizim bacak arası biraz kizardi ya derisi sürekli değiştirmeme rağmen 🤦 Sebamed kullanıyorum hem losyon hem pişik kremi

B BirNBirE kuzum sen nasil oldun toparlanabildin mi? Agri sanci onlar gecti mi? Bir de gogusler ne durumda? Aramizda 4 gun var. Ordan bir kiyaslayayim kendimi😀😀 gogus hassasiyeti benim de fenaydi. Ama ciddi bakimla korktugum kadar olmadi sanki. Yine kivrandiriyor tabi ama daha büyütmüşüm gozumde demekki. Ameliyatin acısı da ilk gun fenaydi o da gunden gune hafiflemeye basladi
Kuzucum göğüslerim çok kötü dün akşam ağlayarak Tshirtü ısırarak emzirdim. Eşim anaların hakkı ödenmezmiş gerçekten diye başımda bekledi 🥹
Dikişlerim iyi durumda ağrım hafifledi ama dikişimin üstünde karnımın alt kısmında elime gelen kitle gibi bişey var beni korkutuyor perşembe doktora gidicem :KK43:

Kuzucum göğüslerim çok kötü dün akşam ağlayarak Tshirtü ısırarak emzirdim. Eşim anaların hakkı ödenmezmiş gerçekten diye başımda bekledi 🥹
Dikişlerim iyi durumda ağrım hafifledi ama dikişimin üstünde karnımın alt kısmında elime gelen kitle gibi bişey var beni korkutuyor perşembe doktora gidicem :KK43:
Kuzumm ya cok geçmiş olsun 🤲 o kitleyi ihmal etme ya

İhmal edilecek gibi değil canım 1 parmak kadar sert inşallah kan falan toplanmamıştır neler neler okudum çok tırsıyorum tam iyileştim derken
Kız Allah korusun inşallah önemli değildir canmm 💜💜ya göğüs ağrısı şükür yine bnde olmadı ama sizi görünce vllha çok üzülüyorum dikişler üstüne birde göğüs ağrısı çekiyorsunuz 🤦

X