2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Biz çıktık canım disarisi biraz daha serin ama aşırı kalabalıktı. Yarın site bahçesinde yürüyecem o yüzden.
Ben hic hareket etmiyorum ya. Guya dogum iznine cikinca duzenli yürüyüş yapacaktim. Once hastane cantasi sonra eksiklerin derdine dustum. Derken sicaklar bastirdi. En sonunda da agirlastim hic yuruyemeden gebelik bitti resmen

Aa cok saskinim. Ben nişan gelince hemen doguruluyor saniyordum 14 subat sevgililer gününü kutladiktan sonra sabahina nişan gelmisti. Doktor doguma aldi beni hemen. Ufak ufak da agrilar başlamıştı ama bende. Bir de zaten 2 gun sonrasina gun vermisti. 2 gun once almis oldu

Kesinlikle yürüyüş ben o 2 gün sabahlara kadar gezdim çok etkili. İlişki konusunda dikkat etmekte yarar var enfeksiyon konusunda korunmalı devam Ananas hurma ve ahududu çayı
2 gündür yürümeye başladım 1 er saat anca yoksa şeyim yerinden çıkacak gibi oluyor hurmayada başladım ahududu çayınida yarın ekliyorum listeme

Temmuza kalsın istemiyorum inan. Bebek doğum pozisyonunda hareket ediyor da doğuma yakın değişiyor mu acaba hareketleri
Cok haklisin.. sicaklarda bir an once dogurmak istiyor insan. Doguma yakin degismiyordur bence ama hani senin ilk gebelik ya.. bu aralar kimi gorsem 40 a yakin ya da 40i geciriyor normal dogum bekleyenlerin

Senin talihsizlikler oldu tabi benim korkunç değildi bildiğin doğum sancısı işte

Cok haklisin.. sicaklarda bir an once dogurmak istiyor insan. Doguma yakin degismiyordur bence ama hani senin ilk gebelik ya.. bu aralar kimi gorsem 40 a yakin ya da 40i geciriyor normal dogum bekleyenlerin
Çatı muayenesi biraz hızlandiriyor gibi süreci ama leke meke bişi olmadı bende. 40 ı gecer mi bilmiyorum. Bebiş de bende normal doğuma çok uygunuz şuan olsa güzel olurdu. 38+2 olduk

Yok canım nişan doğumun ilk göstergesi ama haftalar sürebiliyor diyorum ya suyum bile gelmedi bazısı nişan görmeden direkt suyu geliyo. Senin açılman hemen başlamış demek ki

Yok canım nişan doğumun ilk göstergesi ama haftalar sürebiliyor diyorum ya suyum bile gelmedi bazısı nişan görmeden direkt suyu geliyo. Senin açılman hemen başlamış demek ki
Evet kuzum dogum baslamis demisti. Ama normal dogum aklimin ucundan bile gecemedigi icin benim direkt ameliyathaneye aldi. O açılmaya baktigi an da kabus gibiydi zaten eski vajinusmuslardan kim kaldi acaba benden baska

Evet kuzum dogum baslamis demisti. Ama normal dogum aklimin ucundan bile gecemedigi icin benim direkt ameliyathaneye aldi. O açılmaya baktigi an da kabus gibiydi zaten eski vajinusmuslardan kim kaldi acaba benden baska
Ay vajinusmus mu atlattın
Arkadaşımın tam 7 sene sürdü aşması sonra hemen hamile kaldı onunda vajinusmus geçmişinden planlı sezaryene almışlardı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…