2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Acaba fiyatlar nasıl bende yaptırmayı düşünüyorum gerçi gelen olmaz ama fotoğraf için 😁yaptiracam
Bence fiyatlar çok da uygun değil 🤣70 lı çikolata ve cam şişe kolonya 1150 mi neydi bizim. Bir çok yere fiyat sordum daha pahalilari da vardı. Çok uygun yerlerede güvenmedim açıkçası.

Merhaba temmuz anneleri ben ağustos annelerinden geliyorum ama bir temmuz annesi olacağım:) bugün 34+4 olduk 2800 gr doktorum ameliyattan çıkmıştı 39a kadar max 3200 olur dedi bana saçma geldi sizlerin nasıldı bebekleri bu haftalarda 1 hafta önden gidiyor sürekli boyu 3 hafta 51 cm

Ay vajinusmus mu atlattın 😥
Arkadaşımın tam 7 sene sürdü aşması sonra hemen hamile kaldı onunda vajinusmus geçmişinden planlı sezaryene almışlardı 🥲
Evet canim. Benimki o kadar uzun surmedi. 2 ay sürdü ama atlatmam normal dogum yapabilecegim anlamina hic gelmedi. Muayene falan hala cok zor benim icin

Merhaba temmuz anneleri ben ağustos annelerinden geliyorum ama bir temmuz annesi olacağım:) bugün 34+4 olduk 2800 gr doktorum ameliyattan çıkmıştı 39a kadar max 3200 olur dedi bana saçma geldi sizlerin nasıldı bebekleri bu haftalarda 1 hafta önden gidiyor sürekli boyu 3 hafta 51 cm
Benim 36+3 te 2800du canim. 37+4te 2960 oldu. 6 gun sonra dogum olacak insallah. Max 3200 olacak olan benim bebis bence. O da olursa yani..Senin daha nerden baksan 5 6 hafta var. Daha büyür bence. 3bucugu kesin gecer gibi geliyor

Kesinlikle yürüyüş ben o 2 gün sabahlara kadar gezdim çok etkili. İlişki konusunda dikkat etmekte yarar var enfeksiyon konusunda korunmalı devam 😬 Ananas hurma ve ahududu çayı 🫠
Korunmalı ilişkinin bir faydası olmazki ama. İlişki önermelerinin amacı spermde bulunan bir maddenin rahim ağzını yumuşatıyor olması😅

Kizlar bu vajinaya dayanan agri kafasini yerlestirmesi oluyor o elektrik carpmasi agrisi beni bitirdi ya ne kendine guvenip tek basima bir yere gidebiliyorum ne de her an gelecek diye rahat rahat ayaga kalkabiliyorum. Hos ayakta degil yatarkende oluyor. Doktorum da anlam veremedi aslinda basini yerlstirdigi icin olabilir dedi benimde ilkinde boyle birsey yasamadigim icin bu garip geliyor. Boyle elektrik carpmasi gibi anlik gelen alt tarafa aciniz oluyor mu ya 😭

Kizlar bu vajinaya dayanan agri kafasini yerlestirmesi oluyor o elektrik carpmasi agrisi beni bitirdi ya ne kendine guvenip tek basima bir yere gidebiliyorum ne de her an gelecek diye rahat rahat ayaga kalkabiliyorum. Hos ayakta degil yatarkende oluyor. Doktorum da anlam veremedi aslinda basini yerlstirdigi icin olabilir dedi benimde ilkinde boyle birsey yasamadigim icin bu garip geliyor. Boyle elektrik carpmasi gibi anlik gelen alt tarafa aciniz oluyor mu ya 😭
Elektirik çarpması gibi tanımlayanam ama ani mesane mi vajina mı tam bilmşyorum aşağılara doğru bi kaç kere acı hissi yaşadım hareketlerle birlikte . Doğrulup oturma şeklimi değiştirme ihtiyacı hissettim yani

Elektirik çarpması gibi tanımlayanam ama ani mesane mi vajina mı tam bilmşyorum aşağılara doğru bi kaç kere acı hissi yaşadım hareketlerle birlikte . Doğrulup oturma şeklimi değiştirme ihtiyacı hissettim yani
Bunu nadir mi yaşıyorsun benim gecmiyor ya sanki bisey kemiklerimi açıyor nasil tarif edeceğimi de bilmiyorum hareketsiz birakiyor o an o aci. Arada da degil basladi mi bebek durana kdr devam ediyor.

Bunu nadir mi yaşıyorsun benim gecmiyor ya sanki bisey kemiklerimi açıyor nasil tarif edeceğimi de bilmiyorum hareketsiz birakiyor o an o aci. Arada da degil basladi mi bebek durana kdr devam ediyor.
çok sık yaşamıyorum canım ve uzun da değil maximum 10 saniye sürmüştür. Belimi doğrultuyor yay gibi geriliyorum yani . Vücudunda bebek hareketi bi sinire mi denk geliyor acaba ? Aklıma ilk bu geldi

Gecmis olsun canım doktor damla vermiş miydi? Eskiden kadınlar anne sütü damlatirlarmış göze ne kadar etkili ya da doğru bilmiyorum duymuştum sadece
Kayınvalidem dedi sütümle siliyorum canım damlada var pazartesi doktora gidicez bir daha soralım dedik valla artık sinirden başım çatlıyor çocuk tek gözünü zor açıyor ben tutup açıyorum öyle açılıyor gözü akıntıdan bazen yapışıyor gözü hemen siliyorum gözünü sütümü damlatıp yayıyorum öyle daha rahat açıyor gözünü

Korunmalı ilişkinin bir faydası olmazki ama. İlişki önermelerinin amacı spermde bulunan bir maddenin rahim ağzını yumuşatıyor olması😅
Olur mu masaj görevi de görüyor. 37. Haftaya kadar serbest der genelde doktorlar ve kızımda benim doktorumun dediği şey erkeklerin organları da mikrop doludur kocayı boşuyoruz artık biz eşli tedavi olmadan benim enfeksiyonum geçmedi mesela. İlaç kullandık ikimizde doğuma yakın.Eşlerden mantar ve enfeksiyon bulaşıyor onlarda belirti vermiyor ama bizi mahvediyor 🥲

Kayınvalidem dedi sütümle siliyorum canım damlada var pazartesi doktora gidicez bir daha soralım dedik valla artık sinirden başım çatlıyor çocuk tek gözünü zor açıyor ben tutup açıyorum öyle açılıyor gözü akıntıdan bazen yapışıyor gözü hemen siliyorum gözünü sütümü damlatıp yayıyorum öyle daha rahat açıyor gözünü
Bu da çok yanlış bilinen bişey canım bence bu da geciktiriyor olabilir. Doktor damla verir onla temizlersin ama sütünü sürme bence çok geçmiş olsun 🙏🏼

X