2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Kızlar merhaba bir konuda çok korkuyorum kilom şuan 128 115 el hamile kaldım 31. Haftadayım maalesef bunun 24 haftasını yatarak geçirdim. Kilomdan dolayı sezeryandan çok korkuyorum. Varmı benim gibi kilolu olan etrafında bu kiloyla doğum yapan.

Benim ili kere başıma geldi idrar yolu enfeksiyonu olmuştum antibiyotik verdi kandaki crp ye baktırın

Nasl yapyon csnmn bnde öle çocuk gözünü açamıyor sadece makyaj temizleme küçük o şeyle minick nemli yapıp sil deei öle yapyom doktor icin bkliyom önce kimliği çıksın uzmana götürüm

Bence kiloyu cok kafana takma. Zaten ultrasonda tam bir ölçüm olmuyor 500gr arti eksi hata payi oluyor. Kizimi 38+5 de dogurdum 2800 dogacak demislerdi 3200 dogdu. Sağlığı yerinde olsun da kiloyu cikinca da alir

Canım kalan çayı pamuğa batırıp silerlermiş ama çapak için di galiba o tecrübeli anneler daha iyi bilir gerçi
Bebeklerde göz hassas olduğu için önerilmez yengem çocuğuna yapmış çocuk gozleri gittikçe enfeksiyon kapmış korucuk ta göz doktoru cok kızmıştı bu bebekler yapılmaz sadece damls ve nemli bir tmiz bezle silinir demis canm

çok sık yaşamıyorum canım ve uzun da değil maximum 10 saniye sürmüştür. Belimi doğrultuyor yay gibi geriliyorum yani . Vücudunda bebek hareketi bi sinire mi denk geliyor acaba ? Aklıma ilk bu geldi
Valla olabilir cnm ama doktor da Allaalla neden ki fln diyince anlayan biri çıkmayınca birde hergun yaşıyorum gerildim tedirgin oldum acikcasi :/

Ban oluyor. Ani. Ve bi iki saniyelik. Alttan cıkacakmıs gibi. Baskı mı desem bıcak saplanması gibimi desem

Ban oluyor. Ani. Ve bi iki saniyelik. Alttan cıkacakmıs gibi. Baskı mı desem bıcak saplanması gibimi desem
Evet evet bicak saplanmasi gibi de diyebiliriz ben elektrik carpmasi gibi dedim ama senin dediginde oluyor 2 3 sn suruyor ama cok sık 30 sn duruyor sonra yine bitmiyor o sirada ben tabi ter icinde kaliyorum acıdan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…