2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Kızlar doğumu kolaylaştırmak için neler yapıyorsunuz? Ben gunde 7 hurma yemeye başladım. Squat merdiven inip çıkma evi temizleme vs. De diyorlar onları da denemeyi düşünüyorum :)
3 haftadır yapıyorum bunları bana mısın demedi. Kanala ince çatıyı ellettircektim indiremedim sezeryana kaldık artık

kağıdı vermek üzereyim 3 gün sonra koridordayım insllah bakalım nasıl biyer
Bir tuttam stres bir tutam korku ah o endişe yokumu kalbin güm güm ama gözlerine bakyo ya o an o kokuyu çekiyon ya binlerce kazana yetecek mutluluk huzur var içinde cok güzel bir duygu Zeytoo durup durup evde diyorum ya bugün mutfakta kahvaltı yaprkn boşluguma gldi oğlum rüzgara bakm diyince nasl bir kez daha yeniden mutlu oldum alışamadım hala kndimi evimdeki şuan bu heyecanı sanki güzel bir rüya dayz da uyancaz gibi hissediyorum çünkü yıllardır rüyamı anlatrdim evde bir bebek vardi fln diye

Kocaeli'nin neresinde bende kocaeli'deyim

Kizlar çikolata atolyesinden cikolata yaptiran var mi? Kalitesi nasil acaba? Bir de bebek kurabiyesi mi cikolata mi sizce? Havalar cok sicak sanki. Cikolata risk gibi. Hastanede ikram edecek cok da abarti olmayan tek cesit cikolata veya kurabiye arayisindayim

Hadi siz şuan hamilesiniz ben doğurdum kız kendimi duşa sokup sabahlayasım var Allahtan geceleri hava normale dönüyor ağustos ayında ne yapıcaz gı

TurnaBulut ve E Eflatunc bebelerinizi nasil giydiriyorsunuz bu havalarda
Gündüz sadece uzun kollu zıbın ama uyurken tek kat penye kundak örtüyorum gece gene uzun kollu zıbın ince pantolon çorap gene ince birşey örtüyorum ama bunu giydirme nedenim evde vantilatör çalışıyor gazlanmasın diye gündüzleri böyle sıcaklar devam ederse sırf zıbınla kısa kol olur büyük ihtimal onunla tutarım

Günaydın kızlar yaklaşık dogumuma 20 gündür kala şuan Şafak 5 gün ben sabahlari çok erken 4 ,5 arası uyanıyorum dahada uyuyamıyorum nedenini bilmiyorum normalde gündüz 1,2,3 e kadar uyusam doymazdim sizdede var mı böyle bir durum

Kızlar merhaba:) 38’in içindeyim. 3-4 haftadır el parmak eklemlerim bükerken acıyor ve hafif ödem vardı. Ama bu sabah baya hissediyordum iyice acıyor :) ödem artmış ellerimdeki. Vüxudumda yok ama el ayak beni mahvetti:) benzer bişe uaşayan var mı tansiyon vs yok

Merhaba 5.30 alarm kurulmus gibi kalkiyorum. Sozde uyurum diye dogum iznine ayrildim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…