Popüler Konu 2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    165
Ah ya baya yormuslar seni insallah yaşadıklarını bi an önce unutursun canim tekrar cok gecmis olsun saglicakla büyüt bebisini

Selamlar tecrübeli anne ve anne adaylari, size birkac sorum olacak,
-Icinizde hamileligi boyunca vitamin takviyesi almamis olan var mi?(demir takviyesi disinda)
-Diger sorum, yatak odamiz cok kucuk, bu yuzden anne yani besik alsak 5-6 ay sonra park yataga gecmemiz gerekiyor, cocuk odasina park yatak alsak bu sefer emzirme vs sureclerinde cocuk odasina git gel yapmak mi yoksa orada kalmak mi daha mantikli? Baska bir secenek de anne yani besiklerin derinligi ayarlanabiliyor mu, yani park yatak gibi derin ama anne yani gibi kucuk olsun seklinde bir secenek var mi?

İnanmıyorum yaa resmen zulmetmişler çok geçmiş olsun canım benim

Kızlar bayramınız kutlu olsun giremedim buraya neler olmuş E Eflatunc rosa888 canlarim gözünüz aydın hayırlı olsun geçmişler olsun bebisler gelmiş

Kızlar bayramınız kutlu olsun giremedim buraya neler olmuş E Eflatunc rosa888 canlarim gözünüz aydın hayırlı olsun geçmişler olsun bebisler gelmiş
Sağol canım. Ben bayram sonrasındaki hafta bekliyordum normalde ama suyu azaldığı için doğum oldu şaşkınım hala evimdeki kuşa inanamiyorum

İnanmıyorum yaa resmen zulmetmişler çok geçmiş olsun canım benim
Vllha etiler bn o psikolojide hic kendimi savunmadim sadece ağladım çıktım sonra durumu Adıyaman'da ki doktor kuzenime anlstm yahu diyo çıksaydın ya bas hekime tatil olsa ne olur illski biri olurdu Perşembe gunu git şikayetini yaz dilekçe ver başhekime ams bana normal doğum kagidi ksvul ediyorum yazsi imzalattılar gece birde bnde o sancida hiç demedim bu ne ya aslinda refakatçim gec yola çıktı bn doğum yaptm o da doğuma gldi anca

Ah canım zorlu bir surec gecirmissin. Cok şükür hemen bebişinle eve cikmissin.

Ah canım zorlu bir surec gecirmissin. Cok şükür hemen bebişinle eve cikmissin.
Çok şükür cnm zatn 125 numarali odada ki ikinci yatak bebek taburcu diye bir bagirs vardi bn koşa koşa sekreter gidip bn çıkacam sen degil bebeğe diyo taburcu gelmiş yok yok bn herşeyi red ediyorum gidiyorum alıştım zatn red yazsi vermeye şu kapıdan çıkınca ölecek misim gibi davraniyonuz oda güldü baya imza atip ciktm bebek iyi ya kim tutar bni orda

Merhaba sanırım o kişi benim çünkü yurtdışında yaşıyorum 32+6 dayım şimdiye kadar sadece folik asit ve demir kullandım. Her söylediğim şeye ‘normal’ cevabı almaktan yıldım o yüzden doktora da bişey demiyorum artık.Bu arada benim evim de çok küçük o yüzden iki yükseklikte ayarlanabilen park yatak alacağım,pencere ile yatak arasını kapatacak ama yapacak bişey yok..

Benim doktorum da uzun yillar yurtdisinda calismis demekki oralarda vitamin olaylari boyle
Bizdeki sorun su ki park yatak, yatak odamiza sigmiyor

Gerekli olmayan vitaminlerin boş yere böbrekleri yorduğunu söylüyorlar ve çok önermiyorlar. Ben hamilelik sürecinde iki çok ağır bronşit geçirdim bana resmen ‘zaman’ reçete edip gönderdiler Yatak için aslında bana mantıklı gelen salonda yatmak ( ailecek tabiki, eşimi bu süreçten uzak tutmak istemiyorum) bebeğin düzeni oturana kadar.. Daracık alanda beşik, alt açmasıydı bilmem nesiydi e kedimizde bizimle uyuyor .. içim daralıyor düşününce. Eşim bu önerimi saçma buldu ama bebiş gelince tekrar gündeme alacağız.

O halde ne imzaladığını da bilemedin tabi. Çok çok geçmiş olsun. Şimdi nasılsınız eve geçtiniz mi

O halde ne imzaladığını da bilemedin tabi. Çok çok geçmiş olsun. Şimdi nasılsınız eve geçtiniz mi
Evet csnm evdeyiz vllha iyiz çok şükür sütüm de glmiyo du eve gldim gebelik şekerinde yasak olsn tatliyi yedim oda bnde mutlu bu arada biz hani diyorduk ya bataniye kışlık ne gerek var ay gecenin bir yarısı bataniye istediler acil diye sardılar bna verince isisi çok düşük diye varsa arabanız atin içine bir tane bli olmyo vllha hic bir sey pilates topu alacak olanlar devlete vardi dezenfektsn bezide vatdi onla silip veriyorlardi banyo yapma hakinizda vardi bn bir kez yapabildm ama yanımda gününde gelen kiz sürekli girdi cikti sancisi gldi için havlu mutlaka alin yaniniza

Bizimde kalbimizde delik varmis 4 ay sonra kendiliğinden geçermiş dil bağı vsr birde csnm altinci ayda ameliyat olup kesilip alacakmış cerahide
Dilbagini hemen yaptir bence kuzum. Ben kizimda 5 gunlukken sordum doktora gerek yok dedi. 1.ay kontrolunde hic kilo alamadi. Beslenememis dedi baska bir doktor dilbagini halledin dedi. 1 aylikken poliklinik sartlarinda basitce hallettirdik. Sonraki ay guzel kilo almisti. Ne kadar erken o kadar iyi bence

Kuzum vllha şimdi değilde her çocuk farklı imiş bazıları emmede sorun yasiyo bazıları değilmiş bir ay dyrum bakim olmadi bnde yaptrm

Ben büyük kizimda hicbir vitamin kullanmadim demir dahil. Tabi o zaman yaşım 28'di bisey olmadi ama simdi kullanıyorum. Yas 38 oldu. Vitamin almadigim zaman daha yorgun oluyordum bence tek fark bu. Cocugumda vitamin almadim diye herhangi bir problem olmadi.

Iste ben de icten ice doktoruma hak vermiyor degilim ki yabanci kaynaklar dahil cok arastiran biriyim ama herkesin yaptigini yapmamak insani biraz farkli hissettiriyor.

Esin de surece dahil olmasi cok onemli haklisiniz, valla dar mar bebisin duzeni oturana kadar idare edicez, rahattan odun vererek. Umarim destegimiz bol, bebislerimiz sikintisiz olur :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…