2024 HAZİRAN AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Kizlar pozitif sonuclarinizi buyuk sevincle okuyorum 🤩 darisi basimiza 🙏🏻
Bi sorum var size, gerci oncelerden cok yazan oldu ama yine de korkuyorum. Bugun 5.gunum, 3.gun tek embriyo transfer edildi. Dune kadar kasilmalar, regli agrilari vardi, bugun itibariyle hicbirsey kalmadi. Sizde de oyle olup sonra pozitif cikan var mi?
Canım zaten sürekli ağrı olmaz ki, ara ara olur geçer tekrar olur☺️ bana bugün doktorum da keseyi gördükten sonra bu zamanlar regl ağrısı gibi ağrıların olabilir arada çok normal dedi

Canım zaten sürekli ağrı olmaz ki, ara ara olur geçer tekrar olur☺️ bana bugün doktorum da keseyi gördükten sonra bu zamanlar regl ağrısı gibi ağrıların olabilir arada çok normal dedi
canım sen de mi keseyi görmeye gittin bugün 😊 herşey yolundadır inşallah 🥲

Canım birsey sorucam bende omegrav bitmisti normalde hergün saat 2 de iciyorum. 2 gündür içemedim. Eczacı daha yeni getirdi. Birsey olmaz dedi. 2 gün icmediğim icin progestan falan gibi değil sonucta vitamin ya cok kafama takmak istemedim
Evet evet bisi olmaz ama cokta aksatma cunku ondan baska folik kullanmiyoruz biz folik ihtiyacimizi o gideriyor

Hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin rabbim canım ☺️ Bende bugün gittim net bir şekilde gördük keseyi. Ne kadar kan değerinden bilsekte keseyi görmek çok farklıydı. Bende de durum aynı çift embriyo transferi olmustum tek kese gördü doktor. Sağlıklı olsunlar da hiç önemli değil 🥰❤️
Maşallah canımm 😻 sıra kalp atisinda insallah hemen gecsin zaman 😊😊💜

Bugün bakıldı ama öyle bir şey demedi doktorum, ama hızlı yükseliyor zaten beta☺️ benimki haftama göre normal yükseklikte bence, daha 10. Günde çok yüksek öğrenenler var onların ikiz oluyor genelde benim 10. Gün 170di☺️
Canım benim 9. Gün 234 tü ama tek embriyo ☺️ beta nın çok alakası var mı bilmiyorum ama ikiz gebeliklerde beta sonradan çok yükseliyor bence. İki kat değil de 4 kat falan artıyor. 16. Gün 4500 küsürdü ama tek kese göründü ☺️

Bi sorum var size, gerci oncelerden cok yazan oldu ama yine de korkuyorum. Bugun 5.gunum, 3.gun tek embriyo transfer edildi. Dune kadar kasilmalar, regli agrilari vardi, bugun itibariyle hicbirsey kalmadi. Sizde de oyle olup sonra pozitif cikan var mi?
Canim bende hic belirti yoktu 7. 8. Gün hafif regl kramplarim oldu sonrasında kesildi şimdide gogus hassasiyeti (transferden önce baslamisti ) haric hicbirsey yok endiselenme insallah bebisin seninledir 🙏💗

Benimde bugün 5.günümdü dayanamadım kan verdim negatif çıktı maalesef

X