Popüler Konu 2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    165
Kızlar benim gibi önce tansiyonu düşen peşine çarpıntısı başlayan var mı? 36+5'teyim.
Oturduğum yerden kalkmak bile o kadar zor ki :/

Canimm ben de seni merak etmiştim sağlıcakla vakitlice al kucağına inşallah senin de güzel haberlerini bekliyoruz

Ben de dün yazacaktım arasta ve B BirNBirE nerde diye , Allah yardımcın olsun

Sağlikla gelsin

37 yi nasıl saydın? 37+0 37 haftalık demek di mi?

İnşallah bundan sonraki süreç çok güzel çok güzel çok ferah olur canım , zor günler gelmiş geçmiş olsun inşallah

Kızlar arada karnından çıt diye ses duyan var mı ya ? ben bi yerimi esnetmiyorum , öylece otururken bi kaç kez duydum az önce de duydum . Benle mi yoksa bebekle mi ilgili sizce ?

Caniim korkma inşallah çok rahat çok güzel geçer güzel düşün güzel olsun

Bizimde kalbimizde delik varmis 4 ay sonra kendiliğinden geçermiş dil bağı vsr birde csnm altinci ayda ameliyat olup kesilip alacakmış cerahide
Kızlar korkmayın o her bebekte olan bir şey ve 6 aya kadar kapatıyormuş. Benim oğlum da prematüre. Doktor zamanla kapanır dedi. Çok şükür sorunumuz yok şimdi. Çocuk kardiyolojisine göstermiştik

Yaa evet daha dün gibi beni de sene etiketlemiştin buraya

Benim 32+0 resmi tatile denk geliyor. 32+2 de calısamaz raporu almak istiyorum. Sgklıyım. Analık ödeneğinden de yararlanmak istiyorum. Bu durumda hakkım yanıyor mu
Benimde 32+0 pazar gününe denk geldi ama 32+1 de aldım bir iki günden birşey olmaz canım heleki tatile denk gelen günlerde hiç problem olmuyor.

Rabbim evlatlarımızı bize bağışlasın o kadar iyi anlıyorum ki hissettiklerini sağlıkla sıhhatle büyüsün inşallah gönlünü ferah tut inşallah sizi sağlıklı günler bekliyor kolaylıkla atlatın bu süreci. Kendi başımıza gelenleri aşıyoruz da evlatların sağlığı konu olunca akan sular duruyor

Canim cok gecmis olsun üzüldüm yasadiklarina ama yavrun ve sen iyisiniz şükür normal dogum mu yaptin sezaryen mi

Bence bu halimizin sebebi sıcaklar. Ben çok çok iyiydim halsizlik uykusuzluk bana da bastı. 37+4 teyim bugün. Bebiş hareketli hala ama tekmeden çok bir yerlerini karnımdan dışarı çıkarma şeklinde hareketleri. Yazık tekme atacak boşluk kalmadı sanırım. Valla artık doğurmak istiyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…