2024 HAZİRAN AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

aaa gercekten mi:) bu kadar yukselebilecegi hic aklıma gelmemişti. peki kendi içinde bolunup tek yumurta ikizi olmuş olabilir mi canım? kese bakıldı mı?
Bugün bakıldı ama öyle bir şey demedi doktorum, ama hızlı yükseliyor zaten beta☺️ benimki haftama göre normal yükseklikte bence, daha 10. Günde çok yüksek öğrenenler var onların ikiz oluyor genelde benim 10. Gün 170di☺️

Bugün bakıldı ama öyle bir şey demedi doktorum, ama hızlı yükseliyor zaten beta☺️ benimki haftama göre normal yükseklikte bence, daha 10. Günde çok yüksek öğrenenler var onların ikiz oluyor genelde benim 10. Gün 170di☺️
Gözün aydın canım. Kalp atışını duydun mu? Kaç haftalıkmış? Bir de lekelenme için bir şey dedi mi🙈

Arkadaslar ilaçları ne zaman bıraktınız benim 12. Günüm ama devam ediyorum 14. Gün tekrar test verin dediler prograf günde 2 kez, cyclo-progynova6 tane, corasprin1, folik asit, kan sulandırıcı iğne, progestan iğne , dekort tablet bunları ne zamana kadar devam ettınız acaba
Ben hal devam ediyorum Dekort u bıraktırdı sadece corasprin folik asit Etol iğne progestan fitil Duphaston sanırım uzun süreler de bıraktırmayacak gibi. Bunlar bizim silahlarımız dedi. Doktora güvenmek gerek kişinin durumuna göre değerlendirme yapıyorlardır

Cok teşekkür ederim 😻💗 aynen oyle saglikla gelsinler insallahhh 🙏🙏
Canım birsey sorucam bende omegrav bitmisti normalde hergün saat 2 de iciyorum. 2 gündür içemedim. Eczacı daha yeni getirdi. Birsey olmaz dedi. 2 gün icmediğim icin progestan falan gibi değil sonucta vitamin ya cok kafama takmak istemedim

Yaaa canimmm hadi insallah sira sende ben kesemizi gördüm cok şükür 😊 cift embriyoydu ama tek bebekmis olsun cok şükür saglikli olsunda
Hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin rabbim canım ☺️ Bende bugün gittim net bir şekilde gördük keseyi. Ne kadar kan değerinden bilsekte keseyi görmek çok farklıydı. Bende de durum aynı çift embriyo transferi olmustum tek kese gördü doktor. Sağlıklı olsunlar da hiç önemli değil 🥰❤️

X