Popüler Konu 2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    165
Canim cok gecmis olsun üzüldüm yasadiklarina ama yavrun ve sen iyisiniz şükür 🙏🏻 normal dogum mu yaptin sezaryen mi
Sezeryan diye aldılar bni acil diye bn imza atip eve gldim hazirlanmak için gitimde doktor giti Bayram tatili başlamış oldu icin yatırdıkları yerdeki doktor bebek bas aşağı zatn takip altında olcksin diyip bni olmayan açılma ile sanci ile suni sancı bir gun boyunca verdi öldim resmen artk gücüm kalmadı bsyilck gibi oldm tansiyon düştü bays fitili cikartilar tam ordan ayrılma kararı aldım üç gün dedi suni sancı vercm olmsa sezeryans alcm bnde kabul etmedim üç gün ölürüm çünkü zTn bnn riskli diyr girmism hemen doğum denmis çıkma için hazirlkk yaparkn suyum patladı artk çıkamadım suyum dan bir saat sonra doğum yaptırdılar ams bn o kadar bitkin düşmüşm bebek bir güçlü ikinsam cikacsk orada neyse iki gbe üstüme cikti bn ikindim onlar iti geldi

Aynen

E nasıl gidiyor canım 2 çocuklu olmanın duygusunu bana tarif eder misin ?

12 gün sonra biz de 4 kişi olacağız inşallah 🥲🥹
Çok farklı 🥲 ya birsz şey var rüzgar burda odadaykn gidiyom büyük oğluma bakyom ona yemek yaptm dedim rüzgar ac resmen csnin ikiye ayrılıyor Muş tarifi yok ya 🥲🥲

Bizimde kalbimizde delik varmis 4 ay sonra kendiliğinden geçermiş dil bağı vsr birde csnm altinci ayda ameliyat olup kesilip alacakmış cerahide
Ay geçmiş olsun sanada kuzum hala hastahanede misiniz nasıl oldunuz ufak bir delik olması sorun değil tedavi gerektirmez dedi doktor kendiliğinden kapanırmış bebeklerin hücreleri normal bir yetişkine göre daha yüksek oranda iyileştirme sağlıyor ya ondan iyileşmeleri daha çabuk oluyor çok şükür inşallah 3 ay sonra güzel şeyler duyarız doktorlardan

Kızlar korkmayın o her bebekte olan bir şey ve 6 aya kadar kapatıyormuş. Benim oğlum da prematüre. Doktor zamanla kapanır dedi. Çok şükür sorunumuz yok şimdi. Çocuk kardiyolojisine göstermiştik
İnşallah kuzum beni kalbi değil ciğeri korkutuyor inşallah ondada iyileşme olurda bakalım pazartesi ne diyecek doktor

Rabbim evlatlarımızı bize bağışlasın o kadar iyi anlıyorum ki hissettiklerini sağlıkla sıhhatle büyüsün inşallah gönlünü ferah tut inşallah sizi sağlıklı günler bekliyor kolaylıkla atlatın bu süreci. Kendi başımıza gelenleri aşıyoruz da evlatların sağlığı konu olunca akan sular duruyor
Rabbim sağlıkla sıhhatle büyüdüklerini bize göstersin inşallah 🤲🤲

ADVERTISING

Değerlerim ast alt tavan yaptı demir bir anda cok düştü gittim riskli gebelik bölümü nst koydu hemen almsak bayram sonrası icin geç kalırız dedi bebek icin ole başladı başta ısıtıcı da çok bkledi sonra küveze sinra bugün yanima verdiler bnim doğum şeklim surecim çok değişik oldu bir gün boyunca suni sanci verdiler acil doktoru ile riskli gebelik bölümü dokturu arasında cidi sknti oldu hic buraya yazmak istemiyorum ama şükür oğlum yanimda bnde bnimle ilgili olan riskleri göze alıp çıktım hastaneden özelde dahiliyede devsm edecm artk inşallah yani girişim olay oldu çıkışımız olay oldu evimize geldik banyo vs yaptık glmeyen sütüm var bklm ne olck cnm 🥲 @BirNBirE demişti kimse inşallah travma yaşayacak doğum yaşamaz diye onun lafi gldi aklıma yaşadım Vllha ama bunada şükür🤲
Çok geçmiş olsun canım umarım şuan iyisinizdir yaşanan herşeyi kafanda geri bırak üzme sıkma canını evladım yanımda de gerisi hallolur inşallah 🌸

Ay geçmiş olsun sanada kuzum hala hastahanede misiniz nasıl oldunuz ufak bir delik olması sorun değil tedavi gerektirmez dedi doktor kendiliğinden kapanırmış bebeklerin hücreleri normal bir yetişkine göre daha yüksek oranda iyileştirme sağlıyor ya ondan iyileşmeleri daha çabuk oluyor çok şükür inşallah 3 ay sonra güzel şeyler duyarız doktorlardan
Evet kuzum geçiyo hemen üç ay içinde dil bağı da basit 20 dk bir işlemiş illerde konuşmada peltek olurmuş 😂dedin güzel de olur ama 😂😂

Çok geçmiş olsun canım umarım şuan iyisinizdir yaşanan herşeyi kafanda geri bırak üzme sıkma canını evladım yanımda de gerisi hallolur inşallah 🌸
Ay çok şükür çok şükür cnm biraktm bile bu değerler için de her riski kabul ediyorum diye imza atip ciktm 😂 yetrki dedim iki yavruma kavuşaym şükür ikisde yanmda şimdi yan yana uzanmış öğle uykusundalar 🥲

X