2024 HAZİRAN AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Kızlar merhaba, ilk ultrasonuma girdim aşırı gergin ve tedirgindim, neyseki kesemi gördüm daha küçükmüş yeniden beta alındı çift konmuştu teki görüldü nasip artık bugün kontrolü olan arkadaşlar sizler naptınız?
Merhaba canım benimde kontrolüm vardı bugün. Çarşamba tam net gorememisti bugün net bir şekilde gördük keseyi. Aynı şekilde çift embriyo transferi olmustum tek kese var ama bende beta hcg istemedi Çarşamba 2340ti betam cumartesi gece acilde verdim ben dayanamayıp 8877 çıktı. Senin kaç çıktı sonucun.

Canım merak ettim seni ne yaptın keseyi görmek için gittin mi kontrole
Merhaba canım evet bir saat önce çıktım doktordan çok şükür keseyi de gördük. 10 gün sonra kalp atışına çağırdı . Halen inanamiyorum ama🥲 doktoruma da dedim bakalım içerde bişey var mı var tabikide dedi 😊kalp atışını da göreyim sonra rahatlarım heralde 🥹

Çok çok az günde 1-2 kez oluyor ama hiç kan görmedim.çok açık pembe kahverengi gibi oluyor.
Ben bir kere gördüm pembe ertesi günüde kontrolüm vardı doktor sorun görmemişti. Benimde aynı bir iki kez oluyor benim ilaçlarımın sayısınıda azaltı duphaston estroferm günde 2 kere içiyorum artık sorun yok demekki diye düşünüyorum nerden geliyor bu leke niye geliyor anlamadım

Merhaba canım evet bir saat önce çıktım doktordan çok şükür keseyi de gördük. 10 gün sonra kalp atışına çağırdı . Halen inanamiyorum ama🥲 doktoruma da dedim bakalım içerde bişey var mı var tabikide dedi 😊kalp atışını da göreyim sonra rahatlarım heralde 🥹
Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah 🤲🏻☺️ Bende bugün gittim keseyi net bir şekilde gördük değerimi görünce ben ikiz zannetmiştim tek kese ama olsun sağlıklı olsunlar da gerisi önemli değil. Ben transferi yapan doktora değil de devlet hastanesine gidiyorum. 2 hafta sonra gel dedi kalp atışı için ancak 18 gün sonrasına randevu bulabildim. Büyük ihtimalle bekleyemem o kadar diğer doktora giderim bir 10 güne felan ☺️

Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah 🤲🏻☺️ Bende bugün gittim keseyi net bir şekilde gördük değerimi görünce ben ikiz zannetmiştim tek kese ama olsun sağlıklı olsunlar da gerisi önemli değil. Ben transferi yapan doktora değil de devlet hastanesine gidiyorum. 2 hafta sonra gel dedi kalp atışı için ancak 18 gün sonrasına randevu bulabildim. Büyük ihtimalle bekleyemem o kadar diğer doktora giderim bir 10 güne felan ☺️
Amin hepimiz sağlıcakla alalım kucağımıza 🥹🤲 ben de kalp atışına büyük ihtimal devlet Hastanesi'ne gidicem.. benimki de çift embriyoydu değer de yüksekti ama bir tane gördük..sağlıklı olsun gerisi önemli değil gercekten.. bu arada kesenin boyutu ne kadar şimdi bide ona bakıyorum ben 😃😃

Kizlar pozitif sonuclarinizi buyuk sevincle okuyorum 🤩 darisi basimiza 🙏🏻
Bi sorum var size, gerci oncelerden cok yazan oldu ama yine de korkuyorum. Bugun 5.gunum, 3.gun tek embriyo transfer edildi. Dune kadar kasilmalar, regli agrilari vardi, bugun itibariyle hicbirsey kalmadi. Sizde de oyle olup sonra pozitif cikan var mi?

Amin hepimiz sağlıcakla alalım kucağımıza 🥹🤲 ben de kalp atışına büyük ihtimal devlet Hastanesi'ne gidicem.. benimki de çift embriyoydu değer de yüksekti ama bir tane gördük..sağlıklı olsun gerisi önemli değil gercekten.. bu arada kesenin boyutu ne kadar şimdi bide ona bakıyorum b😃
8mm 🥲 bir cm bile yok daha bebek zaten daha da küçük bize yaşattığı duygulara bak ☺️Kimi doktor gebelik haftasını da söylüyormuş ama benimki birşey demedi. Senin kesenin boyutu ne kadar

Bi sorum var size, gerci oncelerden cok yazan oldu ama yine de korkuyorum. Bugun 5.gunum, 3.gun tek embriyo transfer edildi. Dune kadar kasilmalar, regli agrilari vardi, bugun itibariyle hicbirsey kalmadi. Sizde de oyle olup sonra pozitif cikan var mi?
Guzel haberlerini alırız inşallah canım🥰❤️ Herkeste farklılık gösteriyor belirtiler ondan kimseyle kiyaslayipta strese girme. O ilk günlerdeki ağrılar büyük ihtimalle rahme işlem uygulandığından. Benimde başta senin gibi kesildi o ağrılar sonradan cogunlukla bel ağrısı olarak geri döndü çok nadir de rahimde batma hissi yaşıyorum.

Gözün aydın canım. Kalp atışını duydun mu? Kaç haftalıkmış? Bir de lekelenme için bir şey dedi mi🙈
Teşekkür ederim canım kalp atışı için 10 gün sonra çağırdı bana sordu transfer gününü filan 5+3 gözüküyorum dedim ona bişey demedi ama dedi ki bu zamanlarda lekelenme olabilir olursa korkma çok normal dedi☺️

8mm 🥲 bir cm bile yok daha bebek zaten daha da küçük bize yaşattığı duygulara bak ☺️Kimi doktor gebelik haftasını da söylüyormuş ama benimki birşey demedi. Senin kesenin boyutu ne kadar
0.96cm yaziyo kağıtta daha 1 cm olmamış 🥹 benimki sadece kesenin yeri güzel , boyutu da haftasıyla uyumlu dedi. Kağıtta da 5+5 yazıyor. Bundan sonra hızla buyuyolar galiba şimdi mercimek kadarlar 😊😊

0.96cm yaziyo kağıtta daha 1 cm olmamış 🥹 benimki sadece kesenin yeri güzel , boyutu da haftasıyla uyumlu dedi. Kağıtta da 5+5 yazıyor. Bundan sonra hızla buyuyolar galiba şimdi mercimek kadarlar 😊😊
Senin mesajı okuyunca baktım şimdi 0.84 cm yazıyor bende de ama hafta yazmıyor yada ben göremiyorum 😂

İlk etapta benimde senib sürecin gibi başladı sonrasında kayboldu kuzum merak etme bir gün ağrı varsa sonrasında yok oluyor bir kaç gün sonra ortaya çıkıyor güzel düşün güzel olsun gönlünce olsun herşey🥰🙏

X