Popüler Konu 2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    165
O nerden çıktı ya
32+1 değil canım 32+0
Herkesin kafası niye karışıyo anlamıyorum 32de çalışamaz/çalışabilir, 37+0da çalışamaz raporu alınır
Benim 32+0 resmi tatile denk geliyor. 32+2 de calısamaz raporu almak istiyorum. Sgklıyım. Analık ödeneğinden de yararlanmak istiyorum. Bu durumda hakkım yanıyor mu

Oyy baya anı olmuş. Neyseki sağlıkla kavuşmussunuz cok şükür gözün aydın. Benim ilk kızım 35+2 doğmustu ciğerleri gelişmemiş 20 gün yattı yoğun bakımda. İşte nasip kısmet
Şimdi sağlıklı dimi prenses İlk başta gözüme o kadar küçük geliyodu ki nasıl büyütücem diyip durdum şimdi azıcık büyüdü bu hafta doğcaktı zaten Allah prematüre annelerinin yardımcısı olsun hiç kolay değilmiş daha küçük bebişleri büyütenler de var tabi

İlac kullanmıyormusun. Ben hergün 75 lik içiyorum doğuma kadar. Hamileyken cıktı
Benim gebelikten once tup bebege hazirlik surecinde fark edildi. 25 mg levotiron basladik. Dusmeyince tup bebek tedavim ertelendi dozu artirdik. O ara hamile kalmışım. Suan 75 kullaniyorum.

Ve gün gelecek bu mesajları alıntılayıp çok şükür oldu dicez inşallah canım
Konuya tüp bebek tedavisi görürken ilk ben yazmıştım ilk ben doğurdum mecburi olarak Çok çok şükür ki oldu Allah herkesi sağlıkla kavuştursun tedavi gören emek veren herkese sağlıkla hamilelik haberi aldırsın, şuan hamile olanlar çok çok kolay sağlıklı bi doğumla kavuşsun inşallah Duygulandım lohusalık etkisi olabilir

ADVERTISING
Değerlerim ast alt tavan yaptı demir bir anda cok düştü gittim riskli gebelik bölümü nst koydu hemen almsak bayram sonrası icin geç kalırız dedi bebek icin ole başladı başta ısıtıcı da çok bkledi sonra küveze sinra bugün yanima verdiler bnim doğum şeklim surecim çok değişik oldu bir gün boyunca suni sanci verdiler acil doktoru ile riskli gebelik bölümü dokturu arasında cidi sknti oldu hic buraya yazmak istemiyorum ama şükür oğlum yanimda bnde bnimle ilgili olan riskleri göze alıp çıktım hastaneden özelde dahiliyede devsm edecm artk inşallah yani girişim olay oldu çıkışımız olay oldu evimize geldik banyo vs yaptık glmeyen sütüm var bklm ne olck cnm B BirNBirE demişti kimse inşallah travma yaşayacak doğum yaşamaz diye onun lafi gldi aklıma yaşadım Vllha ama bunada şükür

Sağlıkla gelsin inşallah inşallah su gibi geçsin

Geçmiş olsun canım çok şükür sağ Salim kucağına almışsınbebiş kaç kg doğdu

Bizimde 3 hafta ilerde o yüzden sezeryan olacak muhtemelen. Bebek iri olduğu için risk almak istemiyorum. Ayın 20sinde kontrolüm var gün isteyeceğim. Bugün 35+1 deyim.
Hadi hayırlısıyla. Tahmini yakın günlerde alacağız kucağımıza. Bana 29 dedi de ben sınav için erteledim

ya orası öyle de ben o an uyanık kalmak istiyorum korkudan yapamam sanırım
Şöyle minik bir el le evdeyiz tarif edemem
darısı bize inşallah

Hurma ye canım ilk günden beri hurma ile doluyo göğüslerim. Zaten biz prematüre annelerin oksitosin tavan yapıyo çocuk sarılıktan yattığında gelmediği kadar sütüm geldi onu düşündükçe. Hormonlarına güven onlar çalışıyor sen beslenmene özen göster ben tatlı ve hurmanın faydasını çok gördüm bi dene

Teşekkür ederim cnm onyda istym cnm

Maşallah hiçbir sıkıntısı yok. Hatta yaşıtlarından boy kilo gelişim her şekilde daha önde zaten bende tek basıma büyütemedim annemle beraber büyüttük

Benim gebelikten once tup bebege hazirlik surecinde fark edildi. 25 mg levotiron basladik. Dusmeyince tup bebek tedavim ertelendi dozu artirdik. O ara hamile kalmışım. Suan 75 kullaniyorum.
Ben şimdi biraz arastırdım tiroid yapıyormus ya çarpıntı. Hatta benim farkedilmemeden önce daha sık çarpıntım oluyor du. Kalbim GÜMGÜM atıyordu. İlaca başlayınca gecmişti baya.

Yaa hemen hemen aynı şeyleri yaşamışız kavurma kokusu dahil bir ara ameliyat hanede midem kalktı desem yalan olmaz Rabbim bir daha yaşatmasın Rabbim evlatlarımızı korusun bizim biraz daha doktor işlerimiz var kızımın kalbinde ufak bir delik var önemsiz dediler anne sütüyle 3 ayda kapanır dediler ama takip edicez mecbur ciğerinde enfeksiyon var ve tedaviye yanıt vermiyor anne sütü dediler yine tek tedavisi onunda takibini yapıcaz ama tek başına şükür nefes alıyor benide asıl korkutan ciğeri enfeksiyon ciğere tutunmuş yani yapışmış dua edin iyileşsin korkuyorum neler bekliyor bizi bilmiyorum ve korkuyorum şuan yanımda yaşıyor nefes alıyor ama yinede Allah bizleri evlatlarımızla imtihan etmesin zormuş çok zormuş evlatla imtihan olmak

Bizimde kalbimizde delik varmis 4 ay sonra kendiliğinden geçermiş dil bağı vsr birde csnm altinci ayda ameliyat olup kesilip alacakmış cerahide

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…