HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Kızlar bu topik gercekten uğurlu ilk tabloda ismimi yazdimistim 2. De nasilsa olmuycak diyip yazdirmadim ama sizleri sürekli takip ettim :) Alahim isteyen herkese nasip etsin :) yanlış görmüyormuyorsam galiba hamileyim
Evet hamilesiniz sağlıkla ilerlesin inşalalh 🥰 belirtileriniz nelerdi?

Evet hamilesiniz sağlıkla ilerlesin inşalalh 🥰 belirtileriniz nelerdi?
Teşekkür ediyorum 🥰 bugün regli günüm 2 gün önce hafif kahve akintim geldi regli erken oluyorum zannettim hatta bi 10 gündür adet sancim vardi ha oldum ha olucak dün de test aldım gece zaten uyuyamadım heyecandan bu sabah yaptım 2 dk icerisinde çıktı 🥰

Kızlar siz olmadan benim de yazasım gelmiyor @Pamlok @annelik yolunda @beezuus Candy7777 Candy7777 halolita halolita duskapani duskapani daha çok kişi var uzaklaşan glb 😔
Canım biraz uzaklaşmak iyi gelir diye düşündüm çok stres oldum geçen ay. Düşünmeyim desem de yazılanları okudukça farklı bir şey düşünemiyorum. Olacağı varsa vakti gelince olacak zaten neden acele ediyorum nereye yetişiyorum dedim kendi kendime. Kaç aydır bebek odaklı yaşıyorum çok yordu. Tatilimi stressiz, huzurlu geçirmek istiyorum🩵

Kızlar merhaba , duramadım bugün testler gelmişken bir yapayım dedim sonuç negatif. Bugün tahminimce 11.gün ovu testi kullanmadım bu ay. Bat Salı günü diye tahmin ediyorum. Olsa çıkardı diye düşünüyorum. Sizin yorumunuz nedir? 🥰 Ateş takibimde bu şekilde.
IMG_0080.png

Kızlar bu topik gercekten uğurlu ilk tabloda ismimi yazdimistim 2. De nasilsa olmuycak diyip yazdirmadim ama sizleri sürekli takip ettim :) Alahim isteyen herkese nasip etsin :) yanlış görmüyormuyorsam galiba hamileyim
Merhaba kaçıncı gün yaptınız testi gecikmennin

Günaydın kızlar, aklıma iki gündür takılan bişey var size sormak istiyorum. Doktorum reglinin beşinci günü klomen başla dedi ya bana şimdi zaten benim reglim dört gün sürüyor onu es geçiyorum ama beş gün kullan ve on iki veya on üçüncü gün kontrole gel dedi. O zamanlar tam haftasonu oluyor ve çalışmıyor. Pazarteside on dördüncü gün oluyor, ne yapmalıyım ? Acaba Pazartesi gitsem sorun olur mu ?

Merhaba kaçıncı gün yaptınız testi gecikmennin
Canım benim 2 -3 gün önce hafif kanamam oldu kahverengi.. bugünde regli günüm aslında henüz geçikmem olmadı :) lekelenmem gelince şüphelendim dedim regli günü test yapayım ve sonuç çift çizgi.. Allahım isteyen herkese nasip etsin inşallah

günaydın ben bu ay elendim tekrar güncelleme yapar mısınız. SAT 28 Haziran BAT 24 TEMMUZ. Antibiyotik kullanmıştım geçen ay o yüzden adetimde sapma oldu. 😢

Kızlar merhaba , duramadım bugün testler gelmişken bir yapayım dedim sonuç negatif. Bugün tahminimce 11.gün ovu testi kullanmadım bu ay. Bat Salı günü diye tahmin ediyorum. Olsa çıkardı diye düşünüyorum. Sizin yorumunuz nedir? 🥰 Ateş takibimde bu şekilde. Eki Görüntüle 3445509
Günaydın canım henuz düşüse gecmemıs aama senin mevcut ısın zaten azdı değil mi. Malesef regl öncesi ısı pek haber vermiyor regl gunu ve sonrası düşmemiş olursa gebelık var denebilir

X