2024 HAZİRAN AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Belirtiniz var mıydı
Göğüs ağrım falan öyle yoktu arada hafif kasık ağrısı oluyordu birde benim göbek deliğim ağrıyordu. Hani nasıl anlatsam dişimizin içine rüzgar doluyor gibi oluyor sızlıyor ya öyle bi sızı oluyordu göbek deliğimde. Birde gece falan ilk günler rahmim kasılıyordu. Gece o kasılmaya uyanıyordum. Ama şimdi kasık ağrım cok arttı ve göğüs hassasiyetim arttı

İlk belirtiniz kaçıncı gündü. Benim bugün üçüncü günüm sadece belli belirsiz bel ağrım var çok az
Bende de öyleydi hafif bel hafif kasık tramsfer olurken alet falan takıyorlar ya ondandır ilaclardandır diye düsündüm ama göbek deliğiyle rahim kasılması 2. Günden vardı.

Off off en zor kısmı ne yumurta toplama ne bir şeymiş gerçekten transfer sonrası bekleyişmiş ben daha olmadan heycanlandım.

Ne yaptınız tecrübeli arkadaşlar bu süreci nasıl geçirdiniz 🥲

Amiin inşallah canım❤️ evet 5. Gündü tek embriyo transfer edildi. Diğeri çözüldükten sonra gelişime devam etmemis. Normalde 2 tane s

Amiin inşallah canım❤️ evet 5. Gündü tek embriyo transfer edildi. Diğeri çözüldükten sonra gelişime devam etmemis. Normalde 2 tane olacaktı
Sağlıkla devam etsin inşallah 12. Günü beklemek çok zor 😂

Benim 21 hazirandı 6 günü erken gebelik testi negatifti ama hiç ümidim yok göğüsümde hiç hassasiyet yok beta birazda yüksek olsa gögüs hassasiyeti olurdu diye düşünüyorum pazartesi kan vericem doktorum 6.gün erken kan testi gününü bekle dedi ama benim ikinci transferim ilk transfer 6.günü negatif test sonucumda negatif olmuştu ama işte genede test istedi vericem
Benim de transfer öncesi hassasiyetim vardı sonrasında azalmaya başladı hatta 6 7. gün yok denecek kadar azalmisti ben ağlayarak yaptım testi olmadı diye ama bir baktım çok çok hafif bir silik cizgi gün geçtikçe de koyulasti, yaptığım testler. Umarım sizin de bir mucize olur. Bebeğiniz sizinle olur 🤲♥️

X